carAnthony

carAnthony

Matt Anthony

okres Nové Mesto nad Váhom
Hip-Hop Head milujúci basket a chill movies.

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 12.7.2019  19:10

Oukej, tento seriál je trefa do čierneho... skvelé zápletky, unikátna komplexnosť a servítky si pred pusu Euproria rozhodne nebere! For those that can relate - nábeh na seriál dekády? Rue mi v pilote trošku prirástla k srdcu, no už teraz ma štve a nielen mňa (či iných divákov), no aj samú seba - svedomie sa vždy ozve. //100%//

• 3.7.2019  16:12

Narozdiel od Avengers: AoU hlavne skvele zrežírované, nechýba porcia humoru a viac než schopná dejová línia a kvalita príbehu... Lovely Black Panther is comin' //80-85%//

• 23.6.2019  17:19
    Máma (2019)

prvá hodina filmu čistý des - slabé herecké výkony, vykonštruovaný dej, trápny overacting a ďalšie smeti, no posledná polhodina to zachránila aspoň na aký-taký filmový zážitok - 25%

• 11.4.2019  23:22

Opäť lepšie tri*//60-65%//, no trošilinku slabšie ako jednotka... množstvo vizuálnych efektov, no necítim úplne to čaro a príde mi to ako "len film" - if you know what I mean - resp. nezožral som im tie efekty, niektoré sú očividné pc animácie a nepridávajú filmu na hodnovernosti... je to škoda, lebo Natalie a Hiddleston sú výborní, inak veľmi priemerná marvelovka.

• 2.4.2019  00:32

//70-75%//

• 3.2.2019  21:50

Primitívnosť, no fakt nenudila💁

• 3.2.2019  21:40

Môj názor do bodky vystihol Mtytjouda.

• 1.2.2019  17:04

Docela nuda, okrem T-Baga ktorý diel ako tak zachránil. Sucre-ho skok s padáku nenatočený a následný útek Mike-a s Linc-om takisto moc zaujímavý nebol, rovnako ani "smrť" agenta Mahone-a, prekvapujúco... docela odvar :/

• 30.1.2019  19:01

Najvydarenejšia časť druhej série, žiadne slabé pasáže.

• 28.1.2019  23:24
    Pidihajzlík (2006)

Úplná šialenosť, Komický hurikán, Crazy-ass motherfuckin' movie....... Wayans-ovci proste vedia!!!

• 28.1.2019  23:10
    Hráči (1998)

Veľmi pútavá dráma o pokri s veľmi dobrým Damon-om a nesympatickým (no takisto výborne hrajúcim) Norton-om a "príjemným" Malkovich-om. Damon je hlavička, no naivák a Norton typický zmrd s malou štipočkou charakteru. Zápletka aj rozuzlenie veľmi dobré no niečo tomu chýbalo... Veľmi slabé 4 alebo veľmi silné 3... rozhodol so sa pre tri! Rozhodne sa to však dá pozrieť viac-krát, tak možno v budúcnosti hodnotenie dvihnem. //70%//

• 28.1.2019  22:47
    LA Clippers Dance Squad (TV pořad) (2016)

Ako fanúšik basketbalu a pekných ženských som asi trochu biased, no aj tak som ostal mile prekvapený, pútavosťou deja a hĺbkou niektorých dievčat... za mňa veeeľmi OK! //70%//

• 5.11.2018  23:48

Skvelá message, a zrejme najlepšia marvelovka... Všichni známe pravdu. Více nás spojuje než rozděluje... ale v časech krize, moudří budou stavět mosty, zatímco hloupí bariéry. Wakanda Forever!!! //90%//

• 25.4.2017  12:10

Ten scenár je šialenosť!!!😂 //80%// za originalitu a nízke hodnotenie tu pridávam hviezdičku.

• 21.4.2017  00:32
    Kids (1995)

Zkurvená klasika! Skvelá atmosféra, kamera i scenár. Božie dielo z rady "nudných" filmov (rovnako ako napr. Enter the Void) Plusko za legendu Harolda Huntera //95%//

• 21.4.2017  00:24

Metro je špička hollowoodkeho cliché 90ich rokov... Plusko za Rapaporta //75%//

• 21.4.2017  00:21
    Kokain (2001)

Skvelý Depp, no bohužial iba priemerné spracovanie, skoro žiadne zvraty ani nadchýnajúce momenty... čakal som viac! //65%//

• 8.2.2017  03:31

Pár fajn hlášok, pár fajn nelogickostí, čakal som väčší náklad ako jednonohú striptérku a "Nezabudnite na šalát, žiaden BBQ sa bez neho nezaobíde" heh - Tarrentinov Death Proof (či Auto Zabijak) bol zrelší, zmyselnejší a jednoducho lahodnejší filmový zážitok - čakal som trochu viac... //65%//

• 8.2.2017  03:22
    Pátá vlna (2016)

Bez Chloe & Maiky by film nestál za nič... množstvo nelogickostí a overfucked storyline-u. //40%//

• 8.2.2017  03:12
    Kick-Ass (2010)

Dosť bizarná, ujetá, strhujúca, Béčkový film pripomínajúca zábava ktorá chytí za srdce a konečne film ktorý dokonale sadol Cage-ovi. Za mňa solid 4* //75%//

• 21.1.2017  03:51
    Mafiánovi (2013)

Luc Besson, taká tá príjemná oddychovka, zároveň z*urvený bordel! Neskutočné, záver plný emócií a vzrušenia, proste nádhera, skvelé herecké výkony, minimum cliché, skvelá robota, dlho som nevidel lepší film, Besson je boh! //90%//

• 19.12.2016  17:18
    Zkáza Las Vegas (TV film) (2013)

inak obdivujem filmy ktoré sú až natoľko zlé, že sa od nich človek nedokáže odtrhnúť :D veľmi podobný prípad, je to des a čistá tupóza, omg tečem! :D

• 14.9.2016  11:50
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Tento sitkom je definícia overrated, hit or miss. Sheldon je síce riadny debil, ale prestane vás baviť aj on... Kaley to zachraňuje ale nič svetoborné... hodnotenie nechápem. Primitívny intelektuálny humor ako stvorený pre homosexuálov (tým nechcem nič povedať samozrejme, ale je to tak)... gíč

• 18.8.2016  01:59
    Oldboy (2013)

Heavy shit... moderná klasika!! Spike je proste pán, origo som nevidel, no stačilo mi. 5* //90%//

• 7.1.2015  00:08
    Říše drog (1991)

Hood - rešpekt, drogy, zbraňe, prachy, luxus.... real nigga shit son... Cash Money Brothers majú vo všetkom jasno... teda až na ženy. blah blah... aight, lemme talk, sú aj lepšie filmy na podobnú tému, no v tomto, v celku priemernom (či azda podpriemernom) filmovom zážitku, mi však učarovala atmosféra, obsadenie a soundtrack - zato zaslúžená hviezda navyše. Ghetto approves!! Pre celkom obyčajného slováka/čecha možno celkom nuda. Ak vás však gangsterky či hip-hop berú, prídete si na svoje. //50%// a.k.a. 3* + spomínaná jedna navyše, za jedlo pre moju dušu. P.S. @Pluhy - film proste nieje zameraný pre skupinu ľudí v kt. sa nachádzaš, inak by ťa všetky tie veci neprekvapovali, toť vše... btw ten s tými hodinami je flava flav, ale vysvetlovať ti, prečo mal tak veľké hodiny na krku a to všetko asi fakt nemá cenu. Film len proste nieje pre teba.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8