Pytlicek

Pytlicek

Slovensko

• 8.1.2018  21:41
    Saljut-7 (2017)

Ďaleko lepšie ako Gravity. Super! :)

• 27.6.2016  09:49

3* Len za efekty a sledovanie filmu v 4DX kine. Inac ako pisu viacerí, skorej pri filme spomina clovek ako to bolo predtym a co je tu teraz ine. Film by si zasluzil urcite viac napätia. No radšej by som ho pozeral doma a v kine si pozrel niečo kvalitnejšie.

• 28.3.2016  22:33
    Deadpool (2016)

Komedia co stoji za dve veci. Trosku sa kde tu nasmejes ale podla mna totalna strata penazi na natocenie tejto snimky. Az sa divim kolko percent moze takyto film ziskat....

• 28.3.2016  22:31

Jedna hviezdicka za snahu a efekty, ale inac utrpenie to pozerat. Totalne natiahnuty a vlacny dej bez kuska akcie. Posledne sceny su ako vystrihnute z Hulka len v oranzovej farbe namiesto zelenej. Skoda penazi a casu z mojej strany. Marvel uz asi nevie ake pribehy recyklovat. Len ked to pojde takto dalej neviem kam az to dotiahne. Mam pocit ze to speje k celovecernym serialom :(

• 9.11.2014  22:45
    Interstellar (2014)

Za mňa 5* Dokonale spracovaný film a nenormálna výprava a zvukové efekty. Celý čas som bol vtiahnutý do deja a aj keď má film 2 a pól hodiny mal som pocit, že to bolo krátke :) Naozaj odporúčam vidieť a nespoliehať na video-ukážky, ktoré niekto kritizuje, že sú nepôtavé. Film všetko vynahradí a stojí za to.

• 22.2.2014  22:52

Konečne po dlhšej dobe som sa akčne aj zabavil aj ponaťahoval na deji čo mal hlavu aj pätu. Herecké výkony, myslím na úrovni a scenár to celé okorenil. Odporúčam na sobotňajší večer :)

• 13.9.2013  23:47

Naozaj nieje čo dodať. Tento film stojí za to vidieť aj viackrát. Hltal som každú minútu :) Vrelo odporúčam...

• 9.6.2013  19:30

Neveril som vlastným očiam, že si niekto dovolí natočiť takýto film ??!! Stačia jedny kulisy na ploche 300x300 metrov a pár dolárov a ľudia im zhltnú všetko. Pomoooc, strata času.

• 9.6.2013  19:29
    Kontakt (1997)

Skvelý film, ktorý patrí medzi moje obľúbené :) Nieje to len nejaké "suché" sci-fi, ale naozaj ma aj taký podtón na zamyslenie. Vrelo odporúčam....

• 5.6.2013  20:46

Skvelý seriál, naozaj stojí za to pozrieť :) Ako je spomenuté nižšie nepočuť tam žiadne "Americké" patriotické hovadiny, no skorej zameranie na historické fakty. Vrelo odporúčam.

• 18.5.2013  09:41

Podľa mňa je toto skvelá komédia a dá sa schuti nasmiať, hlavne v prvej polovici filmu. Určite stojí za pozretie, aj keď iba jeden krát :))) Odporúčam na poobedné zasmiatie.

• 23.3.2013  23:55

Myslím, že to bol skvelý film. Má dej aj zápletku. Psychologický podtón a niečo na zamyslenie.

• 5.1.2013  13:48
    Cesta do zemského jádra (TV film) (2012)

Suhlasim s Venus7. Skvelé a pútavé spracovanie :)

• 30.12.2012  09:56
    Jak pracuje Země (TV seriál) (2011)

Naozaj pekný dokument. Človeka vie chytiť za srdce :)

• 27.12.2012  13:17
    Osud v kosmu (1994)

Kvalita spracovania a ostrosť snímku stoja za to :) Pekný aj keď krátky dokument. Odporúčam pozrieť.

• 19.12.2012  20:20
    Atlas mraků (2012)

Zaujímavý dej, perfektne napätie :)

• 16.12.2012  21:01
    Kon-Tiki (2012)

Film aj keď by som ho skorej zaradil medzi filmové dokumenty ma nadchol, hlavne aj preto, že som knižky o Thorovi hltal ako malý chalan jednu za druhou. Maximálna spokojnosť. Nemám čo vytknúť. Pútavý dej a skvelé spracovanie prebudí v nejednom z nás dobrodruha :)

• 29.11.2012  19:52
    Havran (2012)

Vynikajúce pokračovanie prvého dielu. Pútavý dej aj celkové zakončenie :)

• 15.11.2012  13:52
    Konfident (2012)

Film aj spracovanie deja sa mi nesmierne páčili. Bol som vtiahnutý do deja a trošku som sa aj vžil do postavy mladého spojára :) Celkový pocit je príjemný. Páči sa mi, že je tu ešte niekto kto vie natočiť film, kde sa to len nehamží nadávkami, drogami, alebo iným svinstvom. U mňa zaslúžených 5*

• 2.9.2012  10:36
    Na lodi (TV seriál) (2011)

Skvelý seriál. Pre Sci-Fi milovníkov a technických nadšencov prudko návykový :) Môžem len konštatovať, že za poslednú dobu som nič lepšie ani nevidel. Maximálna spokojnosť. Plný počet bodov.

• 19.8.2012  17:40

Ďalší zo série dokumentov o Marse. Ničím neprekvapí, ale za pozretie to určite stojí :)

• 18.8.2012  11:57
    Projekt X (2012)

Film sa mi páčil, aj keď to nieje bohvie ako veľké umelecké dielo. Tak na jedno pozretie. Ale dostatočne som sa na ňom nasmial. Teda maximálna spokojnosť. Jedno pozretie a to stačí :)

• 18.8.2012  10:15

Pútavý dokument o hľadaní zostreleného lietadla. Ide skorej o historické fakty z dôb studenej vojny. Pojednáva o hľadaní analyzovaní a následnom nájdení strateného lietadla, ktoré sa už všetci rozhodli vzdať hľadať. Film je poctou pre dobrovoľných hľadačov a vedcov angažovaných v pátraní.

• 10.6.2012  09:24
    Prometheus (2012)

Myslím, že Ridley Scott natočil skvelý film, ktorý ma očaril hneď od začiatku, postupnou gradáciou deja a skvelým vyvrcholením, ktoré nenechá žiadného fanúšika Sci-Fi chladným. Na záver kde pojedá votrelec stvoriteľa sa mi príjemne rozbúchalo srdce čím som sa utvrdil v tom, že som do deja maximálne vtiahnutý. Filmu nemám dokopy čo vytknúť. Rád by som videl ešte nejaké pokračovanie.

• 8.5.2012  15:36

Dobre spracovaný film, skvelé obsadenie a napínavý dej až do konca. Tento film si zaslúži u mňa plný počet :)