Duna (2021)

Maximalna spokojnost :)  Dej samozrejme neprekvapil, ale herecke vykony su OK a grafika uzasna 👍

Godzilla vs. Kong (2021)

Grafika aj detaily pekne, no ten dej je nejaky nemastny neslany a vlastne nijaky. 8 rocnemu synovy sa to pacilo, lebo z toho urobili rozpravku. Niektore sceny su robene stylom pocitacovej hry ako mi to doslo... Pre mna po dvojke a cakani na tento diel je toto sklamanim.

Pád letu A800 (2021)

Zapadnuty film niekde v kope tych serialikov, ktorymi nas krmia no stoji za to si to pozriet urcite. Skoro to uslo mojej pozornosti a to by som naozaj lutoval. Klobuk dolu.

Saljut-7 (2017)

Ďaleko lepšie ako Gravity. Super! :)

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Jedna hviezdicka za snahu a efekty, ale inac utrpenie to pozerat. Totalne natiahnuty a vlacny dej bez kuska akcie. Posledne sceny su ako vystrihnute z Hulka len v oranzovej farbe namiesto zelenej. Skoda penazi a casu z mojej strany. Marvel uz asi nevie ake pribehy recyklovat. Len ked to pojde takto dalej neviem kam az to dotiahne. Mam pocit ze to speje k celovecernym serialom :(

Deadpool (2016)

Komedia co stoji za dve veci. Trosku sa kde tu nasmejes ale podla mna totalna strata penazi na natocenie tejto snimky. Az sa divim kolko percent moze takyto film ziskat....

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

3* Len za efekty a sledovanie filmu v 4DX kine. Inac ako pisu viacerí, skorej pri filme spomina clovek ako to bolo predtym a co je tu teraz ine. Film by si zasluzil urcite viac napätia. No radšej by som ho pozeral doma a v kine si pozrel niečo kvalitnejšie.

Interstellar (2014)

Za mňa 5* Dokonale spracovaný film a nenormálna výprava a zvukové efekty. Celý čas som bol vtiahnutý do deja a aj keď má film 2 a pól hodiny mal som pocit, že to bolo krátke :) Naozaj odporúčam vidieť a nespoliehať na video-ukážky, ktoré niekto kritizuje, že sú nepôtavé. Film všetko vynahradí a stojí za to.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Neveril som vlastným očiam, že si niekto dovolí natočiť takýto film ??!! Stačia jedny kulisy na ploche 300x300 metrov a pár dolárov a ľudia im zhltnú všetko. Pomoooc, strata času.

Pár nenormálních aktivit (2013)

Podľa mňa je toto skvelá komédia a dá sa schuti nasmiať, hlavne v prvej polovici filmu. Určite stojí za pozretie, aj keď iba jeden krát :))) Odporúčam na poobedné zasmiatie.

Ovládací panel