• Romantický

Kdybys jen tušil (2020)

Slušná pubertálna romantika, ktorá balansuje na hrane prvoplánovej LGBT propagandy. Našťastie do nej nevkĺzla úplne.

Půlnoční láska (2018)

Bezpohlavný, bezemočný, sterilný a gyčovitý remake výborneho, japonského Taijo no uta . Toporné spracovanie, ktoré ma nevtiahlo do deja a neumožnilo zžiť sa s postavami. Originál je úplne iná liga. Nie tak patetická, nie tak klišoidná.

Huo zhe (1994)

Velmi usporna a drsna sonda do cinskej spolocnosti, v najbujarejsich rokoch jej historie. Majstrovske dielo.

Sviňa (2020) odpad!

Kadrovy posudok bolsevickeho sudruha, primitiva Szoltesa by bol exkluzivny. Z tejto neomarxistickej propagandy by bol totiz v tych najtemnejsich casoch ZSSR a KLDR nadseny kazdy bolsevik. Ako vytiahnute z archivov CSSR z 50-tych rokov. Propaganda ako taka mi nevadi, existuju aj dobre filmy tohto rangu. Lenže hlbšia a smradľavejšia žumpa ako toto neexistuje. Vysoke hodnotenia nechapem a nikdy nepochopim. Cest praci, sudruhovia!

Terminátor: Temný osud (2019)

Cele mi to pripada ako facelift. Film tak brutalne recyklovany, ze z neho musi mat ohromnu radost aj aktivistka Greta. Akcia je to ale nadupana, nie ze nie.

Srážka s láskou (2019)

Tento namet v sebe nesie ohromny potencial, zial tu to totalne zabil primitivny, fekalny humor. Navyse, kombinacia elegantnej Theron a sustakoveho Rogena ani omylom nefunguje.

Pád anděla (2019)

Stupidity a logickych lapsusov je tu na kvadrat, originalitu to nevidelo ani z vesmiru. Takze je treba vypnut mozog. Ked tak ucinite, dostane sa vam celkom slusny akcny narez.

Kandidát (2013)

Ked to ten primitiv Havran pisal, ani len netusil aku ma pravdu. Len si tak nejak strelil do vlastneho kolena. :-) Ono to s tou karmou, ma nieco do seba...

Joker (2019)

Už je to jasné, ľudstvo osprostieva. Ako inak si vysvetliť takto vyhypované hodnotenie u takejto zlátaniny?! V poslednom čase sa s takýmito neadekvátnymi hodnoteniami roztrhlo vrece. Ľudstvu už naozaj stačí len forma, obsah ide mimo. Skutočných filmov sa točí málo, už sú len dvojhodinové tristné videoklipy. Toto nie je ani dostatočne temné, ani dobrá a hlboká psychologická sonda do duše psychopata a ani ako akčný film neobstojí. A dokonca nezapadá ani do sveta komixu. Len kopa koncentrovanej nudy a dekadencie v niečom čo sa chce tváriť ako indie artové umenie. Dvaja áčkový herci síce ako vidno, na hype mnohým stačia, ale na kvalitu nie.

Avengers: Endgame (2019)

Čim viac dielov, tym väčšia sračka. Našťastie je koniec.