Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Horor

plakát

Boj o moc (2018) (TV seriál)

Arogantní supové ožírající stále živého otce, kopa keců o ničem, nesympatické postavy a ochcávání obrubníků. Po druhém díle končím, lidi kteří mají tenhle život bych vysadil jejich vrtulníkem na pustém ostrově a nechal je se dohadovat zatímco by je vařili kanibalové v hrnci. 1* za asiata a toho kluka co málem dostal milion

Touha po vraždě (2020)

Trailer stačil, za tohle by měli platit divákům ne naopak.

plakát

Normální lidi (2020) (TV seriál)

Když vidíš něco co se ti stalo a je to skvěle zpracované, přehlížíš jakékoliv nedostatky. 5*

Robin Hood (2018)

Když hood z 2010 je pod 70% tohle by mělo mít tak 20%. 1* za to, že se mi podařilo usnout

Projekt Power (2020)

Tak hloupé, že to není tak špatné. Na druhou stranu nebýt Foxxe a Levitta je to o * horší. takhle 55%

Palm Springs (2020)

Ohrané a vykrádačské, ale zároveň nenáročné a místy zábavné + Samberg baví a Cristin je kočka s charismatem. J.K potěšil :-)

plakát

Umbrella Academy (2019) (TV seriál)

Jak již napsal decouble...nulová chemie, napětí neexistuje a hudba...ačkoliv si ji rád poslechnu mimo, proč ji vnutí do každé akční scény? Postavy jsou ploché jak E.Page(zaseklý vývoj ve 13letech) a jejich uvedení po prvním díle je přinejmenším k pousmátí. Feťák/Transka, arogantní pako, bouchač, etnická minorita, duch, spratek a mluvící stará opice ?! To i prostý Doom Patrol je lepší. Náctiletý pokus o humor, podprůměrná akce, mizerný casting, vnucená hudba a nulové napětí když všichni víme,že se "hrdinům" nikdy nic nestane a vlastně celé ohrožení/apokalypsa působí jako snůžka keců! Další mínus je, že postavy mění názory a postoje kdykoliv se ději zachce, cestování časem působí jako nechopnost navazujícího/rozumného scénáře. 1* za dobové kulisy a robomámu. Třešnička na dortu byla jak se snaží naroubovat politickou korektnost v druhé sérii spolu s zase "začneme nanovo s další apokalypsou protože jsem nechopní scénaristi co nedokáží navázat" ....79%? to hodnotili puberťáci? asi jo...

Kóma (2019)

Je to děravé jako svět ve filmu. Divák je hozen do abstraktního světa s minimem informací, postavy zapomeneš dřív než to skončí, efekty jsou "zajímavé" bohužel horší oproti západu, herecké výkony k posumátí, výprava a příběh nadchne na papíru,ale když to sleduji spíše k smíchu. Hlavní postava je špatný casting/nulové charisma. Vykrádací pitomost, plná nápadů k ničemu.

Americká nakládačka (2020)

Nedoufal jsem v moc,dostal ještě méně. Není to vtipné, spíše hloupé. Přežít v láku jenom proto, abych mohl komandovat své pravnouče? 1* za počáteční scény z minulosti, zbytek je velmi náročný na dokoukání.

Ovládací panel
1 bod