Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Horor

Bright (2017)

Ten film s J.Gyllenhallem a mexikáncem + muži v černém = akcni scifi bez vaznosti s prvky komedie i thrilleru,ale i radoby drama s poselstvým. Nelze predstavit novy svet,divakum nabidnout pozadi postav,pak s nemi jednat a udrzovat pribeh behem necelych 2hodin. Kdo byl na tripu kdy si rekl ze orci jako gangsteri s retezy a inteligenci ostravskeho cikana mohl byt uz za hranici. proc v tom hraji znami herci chapuou jen oni...55%

Hora mezi námi (2017)

Co ze začátku mohl být survival thriller, otázka kanibalismu, boj s vlky/medvědy, třeba tam zůstali a adaptovali se...Kdepak, dostanete ženskou v menopauze co se bude vdávat. BB co čekal 65let až bude moct dostat infarkt a vzít sebou pár lidí a racionálního Bena co snáší vrčení psa, otravnou ženskou, zimu a jen co odejde ženskou málem sežere kočka, jen co usne ženská zdrhne i se psem. Po záchraně života mu roztáhne nohy, aby nemusela šlapat ve sněhu. Pak už to šlo jen z kopce. Dovolená na sněhu se psem a málo jídlem, nejsou už takové zájezdy v brožuře cestovní kanceláře? PS: I.Elba stojící s Winslet na jezírku je ok, jak metrákový černoch odejde,praskne led... 1*za elbu a jeho snahu a 2*za psa, vždy když se "něco děje" pes zdrhne, stejně jako měl Ben.

Dunkerk (2017)

C.Murphy se krčí na lodi a šikanuje civilisty(musí kvůli mediální pointě), F.Whitehead se prodírá mezi bezejmenými postavami a plave, Tom Hardy hraje pouze "očima" a nalétá ve filmu jen pár momentů. Zbytek jsou fajn záběry na pláž, které kazí dramatická hudba. Je i ve chvílích kdy se nic rozhodného neděje. Prostřih lodě, další na vojáky ve vodě, sirénová hudba s vlnami tvoří převážnou část filmu. I kdyby si voják usral, Zimmer podloží intenzivní hudbou, Nolan mu kameru rozhoupe na síti a všichni se budou tvářit jakoby ten písek měli všude. Musel bych být angličan se zálibou sledovat dokumenty na zahradě v hamoku a rád plachtil na vodě. Pointa je taková, že zbabělci dostanou pivo a poklepání na zádech. Hrdina dostane lágr nebo kulku do týlu. S mediální vrstvou jak kluk co držel lano a nosil čaj, stal se hrdinou Dunkirku! PS:400.000 vojáků 99%z nich nestřílí. Ti co střílí: Zemřou. Můžete si všimnout, že aby se tvůrci nikoho nedotkli" nacisti jsou označováni jako názvy letounů. PSS: Tak velké množství záchranných vest by pomohlo více jak "TenHlavníVelitelCoZapomenesJmeno" svými dojemnými pohledy. Tss

Loganovi parťáci (2017)

Tatum hrůza, Craig parádní a Driver mile překvapil. Vcelku zábava a i favorit na rychlé zapomnění.

plakát

Gangy z Birminghamu (2013) (TV seriál)

Tvorba jako sopranos a Boardwalk Empire jsou dle mého názoru kvalitní a špičkové. Peaky fookin Blinders aka Shelby rodina ačkoliv sem tam v minulosti zavrávorala ještě lepší než zmíněné "podobné". Klobouk dolů. C.Murphy má životní roli a já mu ji žeru i se žiletkou v čepici.

plakát

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Gel co uzdraví průstřel hlavy nebo zneškodnění miny. Co je pravděpodobnější?

plakát

Sedmilhářky (2017) (TV seriál)

Stručně:Vynikající herecké výkony, kamera, střih i hudba jsou tlumeny minimem "děje" a přebytkem analýzy. DV: Pokud se divák přenese přes počáteční nelibost k postavám může z toho vytřískat terapeutickou záležitost s parádním herectvím. ALE obsah teď již obou sezón by se dal vtěsnat do jedné epizody, zbytek ruku na srdce je analyzování, vracení se a vyrovnávání se. Holt nejsem cílová skupina...nebo možná je to bez spoilerů derivace jak paní A kamarádí s paní B, ale zároveň podvádí manžela s panem C, aniž by jí došlo, že někdo ublížil paní D. Pak ABCD + pánské varianty ABCD spojíme jako v tom filmu Crash a zatímco divák už ani neví, kdo koho pomlouvá, spí nebo zradil, tvůrci vydařeně zachytí horní ret a knírkovou oblast N.Kidman, která se zdá být nečinná což je vedlejší..asi jako postava A.Scotta, který hraje stejnou postavu jako v PaR, ona Madeline nemá daleko do pravé blondýnky, Alexander možná má násilné sklony, co já vím...

plakát

Ordinace v růžové zahradě (2005) (TV seriál) odpad!

bejvalka to sledovala, videl jsem par dilu. Uz holku co sleduje ordinaci nechci :D

plakát

Chalard Games Goeng (2017)

S rozumem přijdou pochyby, skepse a mnohdy nepochopení vrstevníků.Zvlášť když nemáte rodinné zázemí a/i peníze nebo příjemný vzhled. Na druhé straně máme hloupé, krásné a narozené se stříbrnou lžící v zadku. Odpověď na to kdo z nich bude vést lepší život je bohužel jasná. Za dobrotu na žebrotu

Ovládací panel
1 bod