Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Horor

Pod rouškou noci (2016)

Staronová parádní gangsterka. Kdyby tam byli superhrdinové a futuristické prvky, hodnocení a tržby by byly vyšší. Zřejmě pokud to nemá, dostane to 66%. _U mě 5*

Sbohem, baby (2007)

C.A+M.M jako hlavní dvojice je mi nesympatická. Monaghan se tváří stále stejně, C.A se svými okousanými nehty a hláskem pedofila se snaží hrát správňáka i když by věrohodněji zahrál druhou stranu. Okolí a postavy filmu se podařilo pro atmosféru, ovšem někdo by mohl říci, že tolik ohavných lidí s nulovým přínosem pro společnost ve filmu ještě neviděl. Děj rozepisovat nebudu, na to tu máme tisíc dalších komentářů. Nevěrohodná, nadhodnocená, opakovaná snůška nesympatických postav.

Volání o pomoc (2007)

Podobnou situaci jsem zažil, v tom jak je film krásný si podráží nohy na uvěřitelnosti. Umřela ti rodina a dostaneš miliony? Kdepak, cca 6let po soudech a formulářích pro pár desítek tisíc. Nemáš s kým mluvit? To máš blbý, buď se socializuješ s cizinci nebo jediná osoba s kterou mluvíš je právě terapeut. Nemáš přátele nebo jednoho? Jakmile se budeš chovat jako Charlie, tak přijdeš v realitě i o posledního přítele. Ženy? Zájem ostatních lidí o tvé dobro? Nikoliv v realitě. Reign Over Me je tedy zkreslená pohádka "rádoby" ze života. PS: Realistický scénář k filmu: Charliemu umře rodina, propadne alkoholu/drogám, přijde o byt i zázemí. Stává se z něho bezdomovec bez chuti k životu. Charlie spáchá sebevraždu v lepenkovém přístřešku pod mostem. KONEC

Pokrevní bratři 2 (2009)

Příliš mnoho žalozpěvů a zpomalených záběrů. Postavy sarkasticky přehrávající, ovšem bez hloubky a smyslu. Když bratři vytáhnou železo, začne hrát otravná hudba a vše se zpomalí. Čekal jsem více a lépe. Ovšem stále za 3x

Spider-Man: Homecoming (2017)

Zasraný Holywood, jejich remaky a recyklace. Proč se to děje? Stále na to chodí lidi. Pěkní herci a trendy věci nahradili kvalitu a filmy jež si pustíte třeba i za 10let. Pfuj

Ozark (2017) (TV seriál)

Nadšení po prvním dílu odpadlo. Temnější situace vystřídají rodinná dramata typu dcerka fňuká či manželka kterou by každý rozumný člověk nechat hodit z balkónu. Zbytečně rozsáhlá linie agenta Pettyho a jeho buranského milence. Bateman překvapil a to mile, hraje netradičně kvalitně. Je to dobré, ale má to mouchy jak mrtvá zvířata na jejich trávníku.70%

Prcek (2017) (TV seriál)

Není to žádný spin-off! Pouze Escobar je na plátně 5minut a nehraje ho W.Moura. Mimo to je počin sám za sebe. Rozpočet malý, ale zvládli udělat pár pěkných scén. Některé díly sestřihané napadrť kdy skok mezi Chapou řidičem a Chapou bossem je během pár minut. Sledování 3 dílů ve věznici, kde divák sleduje jen kruté zacházení a zoufalost mi nepřijde jako 3dílné téma. Linie kartel bratrů nikde, linie a co se dělo v salvadoru, kdy byl Chapo mimo taky byla vystřižena. Nasilné scény jsou natočené špatně, kopanec do břicha je bez doteku herců. Střelba mimo záběry. Potenciál to má, jen se dobře schoval.3*

Ztracené město Z (2016)

Angus Macfadyen mě dělí od 5*. Kdyby to prase jednalo tak jak jednalo ve filmu, Percy by ho nezachránil. Jelikož by věděl co ubožáci jako on udělají při návratu domů. Pro atmosféru chápu, ale trocha kreativity kdyby ho třeba sežrali, nechali napospas nebo sami dokončili práci bylo by to uvěřitelnější.

Wonder Woman (2017)

Feministky a nadržení panicové to je cílové publikum jinak si nedokážu vysvětlit aktuální hodnocení. Sranec na ntou. Kvalitní filmy pokračování nemají, tohle bude mít tak 27 dílů.ach jo.-/ existuje 100 filmů s téměř stejným dějem, ovšem mnohem lépe zahraných a s zcela jiným rozpočtem. Ale protože relativně pěkná ženská hraje prim, je to u některých super

plakát

Experiment Belko (2016) odpad!

Tak nelogický a debilní film jsem už dlouho neviděl. Postavy jednají iracionálně, děj k pousmátí a výsledek? Sračka co budou dávat na primě o půlnoci.

Ovládací panel
1 bod