Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Horor

plakát

Horace and Pete (2016) (TV seriál)

Upřímný,skvělý,parádní. Chci více!

plakát

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Když jsem byl malý kluk a sledoval rytíře u kulatého stolu jásal jsem radostí. Doba pokročila, stejně jako legenda o slavném meči a Artušovi. Zpočátku jsem byl skeptický a film málem neviděl. Po slednutí cca 15minut zpět nemohu nic jiného než opět jásat! Chytré, atraktivní, zábavné a parádně natočené. CGI separatisty nechápu, radši byste koukali jak mučí živého slona? Démonický Vortigern, tlustá baba s chapadly...jinak to nejde a je to pecka. Chci pokračování!

plakát

Američtí bohové (2017) (TV seriál)

Najvíce přeceňovaný seriál. American Gods by mohl být celovečerák nebo 2x90min počin. Namísto je to plné keců o ničem rozprostřeno do 8 epizod kdy 7,6,5 je vata. Emily Browning je velice nesympatická. McShane/Stormare parádní. R.Whittle získal roli zřejmě kvůli svalům,jinak si nedokážu vysvětlit jeho "hlavní postavu". Nejlepší současný seriál bych přeformulovat na hype/bait/lame. 1* za originalitu.

plakát

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Až na ten začátek kdy se studentka nabídne jako kurva to není špatný, hlavně při zohlednění aktuálního FaF_8 s tanky,heli etc.

plakát

Pozůstalí (2014) (TV seriál)

Nejupřímnější seriál na světě! Břečíš, máš depresi, potom radost a zadostiučitění, pak bolest, lži, láska, víra, realita. Uživatelé kteří tomu prdnou 1-2* nepochopili nic, je mi jich líto. Třeba až zestárneš. Jdu si to pustit znovu O-:-)

Kruh (2002)

Holku hodí do studny, proč se z ní stalo...nene to nevím,vlastně nikdo, lekačka žádná. Napětí nulové, aiden(spratek) byl větší psycho něž celý film. Nuda na ntou

Uteč (2017)

Svícení, Vetřelec a nově Uteč. Co mají společného? Parádní atmosféru a husí kůži :-) musíš vidět

plakát

Proč? 13x proto (2017) (TV seriál) odpad!

S1:"Jdi pryč, vypadni, nechci tě vidět....Nechtěla jsem abys odešel, proč si odešel?" třeba protože jsi mi to řekla ty krávo a já nejsem telepatik. Každý se mi směje, pomlouvá mě... zkus se přestat starat co si ostatní myslí(někdy těžké časem perfekt) Ja druhou stranu postavy Claye a Tonyho spolu s dobrým vyprávěním, kamerou, hudbou to zachraňují. O 10let méně, o pár komplexů více a sedlo by mi to více. S2: Přesun k absolutní vypatlané sračce co si hraje na politicko korektní drama snaží se pomoci slabým..mixuje s páry a menšinami, všichni jsou ublížení a vinní...běžte s tím do prdele

Kruhy (2017)

Samara beztak dělá noční šichty na telekomunikacích ;-)

plakát

Volejte Saulovi (2015) (TV seriál)

BCS by měl obsahovat 10 epizod a jednu sérii. Nikoliv 3série vyplňované sračkami typu Kim(Rhea) simulantského bratra Chucka(zavřít a zahodit klíč) a dalších postav které nijak nepřispívají a fungují jako vata. Seriál sleduji pouze pro scény s J.Banksem..už i Jimmy/Saul nudí, stále dokola. JAK zhrnout seriál a děj? Jimmy se snaží vydělat peníze na úkor klientů, Jimmy se snaží zapůsobit na bratra. Jimmy udělal průser a teď to žehlí. Kopa kravaťáků co Vám polezou na nervy v HHM. Velice pomalu se rozvíjející linie s Ehrmentrautem. Vlastně sledujete skvěle natočenou nudu o pár lidech kde se toho moc neděje pokud není J.Banks ve scéně.

Ovládací panel
1 bod