Pokrevní bratři 2 (2009)

Příliš mnoho žalozpěvů a zpomalených záběrů. Postavy sarkasticky přehrávající, ovšem bez hloubky a smyslu. Když bratři vytáhnou železo, začne hrát otravná hudba a vše se zpomalí. Čekal jsem více a lépe. Ovšem stále za 3x

Spider-Man: Homecoming (2017)

Zasraný Holywood, jejich remaky a recyklace. Proč se to děje? Stále na to chodí lidi. Pěkní herci a trendy věci nahradili kvalitu a filmy jež si pustíte třeba i za 10let. Pfuj

Ozark (2017) (seriál)

Nadšení po prvním dílu odpadlo. Temnější situace vystřídají rodinná dramata typu dcerka fňuká či manželka kterou by každý rozumný člověk nechat hodit z balkónu. Zbytečně rozsáhlá linie agenta Pettyho a jeho buranského milence. Bateman překvapil a to mile, hraje netradičně kvalitně. Je to dobré, ale má to mouchy jak mrtvá zvířata na jejich trávníku.70%

Prcek (2017) (seriál)

Není to žádný spin-off! Pouze Escobar je na plátně 5minut a nehraje ho W.Moura. Mimo to je počin sám za sebe. Rozpočet malý, ale zvládli udělat pár pěkných scén. Některé díly sestřihané napadrť kdy skok mezi Chapou řidičem a Chapou bossem je během pár minut. Sledování 3 dílů ve věznici, kde divák sleduje jen kruté zacházení a zoufalost mi nepřijde jako 3dílné téma. Linie kartel bratrů nikde, linie a co se dělo v salvadoru, kdy byl Chapo mimo taky byla vystřižena. Nasilné scény jsou natočené špatně, kopanec do břicha je bez doteku herců. Střelba mimo záběry. Potenciál to má, jen se dobře schoval.3*

Ztracené město Z (2016)

Angus Macfadyen mě dělí od 5*. Kdyby to prase jednalo tak jak jednalo ve filmu, Percy by ho nezachránil. Jelikož by věděl co ubožáci jako on udělají při návratu domů. Pro atmosféru chápu, ale trocha kreativity kdyby ho třeba sežrali, nechali napospas nebo sami dokončili práci bylo by to uvěřitelnější.

Wonder Woman (2017)

Feministky a nadržení panicové to je cílové publikum jinak si nedokážu vysvětlit aktuální hodnocení. Sranec na ntou. Kvalitní filmy pokračování nemají, tohle bude mít tak 27 dílů.ach jo.-/ existuje 100 filmů s téměř stejným dějem, ovšem mnohem lépe zahraných a s zcela jiným rozpočtem. Ale protože relativně pěkná ženská hraje prim, je to u některých super

Experiment Belko (2016) odpad!

Tak nelogický a debilní film jsem už dlouho neviděl. Postavy jednají iracionálně, děj k pousmátí a výsledek? Sračka co budou dávat na primě o půlnoci.

Horace and Pete (2016) (seriál)

Upřímný,skvělý,parádní. Chci více!

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Když jsem byl malý kluk a sledoval rytíře u kulatého stolu jásal jsem radostí. Doba pokročila, stejně jako legenda o slavném meči a Artušovi. Zpočátku jsem byl skeptický a film málem neviděl. Po slednutí cca 15minut zpět nemohu nic jiného než opět jásat! Chytré, atraktivní, zábavné a parádně natočené. CGI separatisty nechápu, radši byste koukali jak mučí živého slona? Démonický Vortigern, tlustá baba s chapadly...jinak to nejde a je to pecka. Chci pokračování!

Američtí bohové (2017) (seriál)

Najvíce přeceňovaný seriál. American Gods by mohl být celovečerák nebo 2x90min počin. Namísto je to plné keců o ničem rozprostřeno do 8 epizod kdy 7,6,5 je vata. Emily Browning je velice nesympatická. McShane/Stormare parádní. R.Whittle získal roli zřejmě kvůli svalům,jinak si nedokážu vysvětlit jeho "hlavní postavu". Nejlepší současný seriál bych přeformulovat na hype/bait/lame. 1* za originalitu.