Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Horor

plakát

Městečko Pines (2015) (TV seriál)

1.Série byla zajímavá pro diváka, který postupně poznával co se a jak děje...3* S nástupem druhé série jsem si říkal, že by tvůrci mohli dostat větší koule, thriller, napětí, přežití proti mutantům, cestování za plot, jiné lokace, lepší scénář a ne se stále babrat v tom samém. Co jsme dostali? Jiného silně necharismatického hrdinu a více puberťáků co si myslí jak jsou chytří, důležití a přitom by potřebovali PÁR FACEK A KOPANEC DO PRDELE! 2x03, pokud se nic nezmění ani v dalším díle, budu velice peprný a přestávám sledovat.

Insidious (2010)

P.Wilson solidní, R.Byrne ušla...lekačky a hlavní záporák lacině trapné. Ale chvílema to mělo solidní atmosféru a scéna kdy se duchové začali šklebit mě pobavila. Za 3* PS: Scéna kdy P.Wilson ukončuje hodinu ve škole, na tabuli je nakreslená křídou postavička ze saw :p

Bod zlomu (2015)

Záběry jako z Extreeme TV, laciní a špatní herci(krom E.Ramireze) k tomu tuc tuc hudba a jedna pěkná slečna. 2*

Zelená míle (1999)

Jedny z nejlepších filmů Zelená míle, Forrest gump a Zachraňte vojína Ryana. Co mají společné krom vynikajícího hodnocení? Tom Hanks je ve všech! D.Morse oproti Dr.house má sympatičtější postavu a vcelku dokáže i dobře zahrát kladné postavy. M.C Duncan dostal krom hromotluků roli jako největší trestanec v roce 1935 s laskavým srdcem. S.King píše parádně, tedy většinu. Vidím pouze kvalituve všech směrech, kterou jsem po prvním zhlédnutím v roce 2004 jako puberťák neviděl. Musím navýšit na 5*

plakát

Captain America: Občanská válka (2016)

Komixově laděné počiny jsem vždy bral s odstupem a očekával akci, jednohubku od které jsem moc nečekal, ale pobavila na nočních směnách a ve vlaku...egomaniaci s nadpřirozenou silou? To nelze brát vážně...sice to jsou hovada ale alespoň si na nic nehrají, aneb 3-4* za akční podívanou. Pak přišel Captain America: Civil War.....najednou se začne spekulovat, že nějací tlustí a rádoby důležití páprdové v osn budou moci kontrolovat a rozhodovat...."hrdinové" začnou mít výčitky a bla bla bla..už zachránili sebe, město, svět tak co dál? vymyslíme jim svědomí a opepříme to spoustou politických keců, ne tak to ne! jedna * za S.Johansson, které mi bylo líto, že se upsala

Bourneovo ultimátum (2007)

!!!Ještě tajnější utajený program, ještě více střihu(epileptický záchvat možný nebo bolest očí) a nelogických jednání postav + ty úřadové kecy se od prvního dílu pro mne navýšily natolik, že divákovi je vlastně jedno jak která postava dopadne....když se nad Bournem zamyslíte, lze si všimnout, že každý díl je stejný---: Pan X s kravatou něco posere(nebo posral a má strach, že se na to přijde), pošle pány A/b/c, aby problém ututlali tedy odstranit Jásona, ten buď někoho honí nebo někdo honí jeho....k tomu stále dokola stejná hudba aka smyčka. Damon samozřejmě zvládne vše, ačkoliv nejí,nespí a ještě zatápí půlce světa....ANO TOTO JE 80.nejlepší film

plakát

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

100ren necharismatický rádoby záporák, nelogické jednání i scénář, žádná temnota a emoce. Hřebíček tomu dal boyega, má dva výrazy, jeden kdy je vystrašený,upocený a neví co se děje a pak je tu druhý kdy si hraje na drsňáka, což mu nejde vůbec :P proč tam je humor, teda snaha o něj, proč záporák je velký hologram? komedie,čus za pár let u ještě větší sračky

plakát

Ulice Cloverfield 10 (2016)

J.Goodman to táhne sám, stále v divákovi hlodá, zda je to psychopat nebo jen sociopat. M.E.Winstead jsem to vcelku věřil, až na finální scény kdy se chovala jako Lara Croft. J.Gallagher jr. v roli nuzáka ze střední třídy mi seděl více, než jako ukecaný šprt v Newsroomu. B Cooper tady hraje co? Logika sem tam vypadne, ale jako celek mi přijde snímek podařený...IF AND ONLY IF by režisér udělal alternativní konec jako v Payback ;-) buhožel kvůli překvapení není film vhodný vidět dvakrát

Jak přežít single (2016)

Tak jelikož mám na nejmenované seznamce starý účet jejich naivní administrátoři se rozhodli cpát mi do mailu upoutávku na tento film. Říkám si podívám se na noční, třeba to nebude úplná ptákovina. Hned z úvodu přelety kamerou nad městem(Každý film/show je zřejmě vyžaduje..WTF) v doprovodu rádoby hvězdičky z lokální superstar kroutící můj sluch zhnusením. L.Mann hraje už 8 let matku/těhotnou na pokraji její artrózy, to bude chtít fracky až do 60let? D.Johnson zvládne pouze 3 výrazy + úšklebky. Ovšem kraluje tu ---> R.Wilson, která je natolik nechutná, neomalená, protivná a plná klišé, že jí chcete praštit nikoliv se smát. Takže suma sumárum: záběry na budovy města + hnusná pop music + otravný cast + rozřešení je, že všichni chtějí lásku a nezáleží na tom jak jste stupidní, namyšlený nebo obézní !! 109minut života v hajzlu , hiphip hurá PS: A.Brie je 33let? YOLO...jop za tu jedna hvězda

Tenkrát na Západě (1968)

Potom co sleduji 5 minut upoceného prasáka jak si hraje s mouchou jsem to musel vypnout...o pár let později dokoukal a nafackoval si za špatné hodnocení. Kultovní 5*

Ovládací panel
1 bod