Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Horor

plakát

Lucifer (2016) (TV seriál) odpad!

Lucifer aneb jak tvůrci dokážou posrat námět, Uděláme z toho kriminálku a Lucifer vlastně ani není vládce pekla, jen usměvavý idiot, co nemá krom jména téměř nic totožného(může umřít,nemá křídla, jeho schopnosti jsou úsměvné). Pilot příjemně nalákal, od druhého dílu to jde do kopru, děti, rozbité manželství(klišé jak trám) Terapeutka v krizi co se snaží pomoci vládci pekla, WTF?! V roce 2017 bude nový seriál, bude se jmenovat Ježíš Kristus a bude to trapná kriminálka!

plakát

Teorie velkého třesku (2007) (TV seriál)

Zhruba do 4.série se jedná o nadprůměrný sitcom u kterého se sem tam zasmějete. Pak se smějí jen "diváci v publiku"..ten nucený smích je tam kurvadrát proč? Bernie a Howard jen kritizují a obecně seriálu nic nepřináší, leonard se od sňatku stal podpantoflák a zženštilý Raj a jeho hnusný čokl v kočárku? Seriál se zhoupl to urážení sheldona, trapných vtipů a už ani nemá komixově laděné epizody. Aneb jak se ze zábavy stala průměrákovina kde se smějí pouze lidé v publiku. Skupina nerdů s vtipnámi historky a nápady se za 10let změnila v Ženatý se závazky 2016 (horší než originál)

plakát

11.22.63 (2016) (TV seriál)

Od 3.dílu se příběh posouvá velice pomalu a rozvíjí se vztahové srajdy, dám ještě jeden díl a pokud se to nerozjede, půjdu na 3*

Marťan (2015)

Damon u mě nezískal sympatie, jeho projev se mi krom pár částí nelíbil. Celé mi to přislo dělané na efekt a cash. Je to jako interstellar pro blbečky,předvídatelné, bez zvratů, bez hloubky a vlastně měsíc po zhlédnutí musím přepsat komentář jelikož je to bez artistické formy, dobře podaného výkonu hlavního hrdiny. Za spoustu peněz málo hudby a když už tak nic moc. Damone jdu radši dělat Bourna než zkurvit hlavní postavu. Btw: Plemons z druhé série farga vypadá jak Damon s nadváhou,lol

Interstellar (2014)

Interstellar výjma pro diváka moc nevýživné finále je lahůdka s hloubkou. Marťan je kvalitní film co stojí za shlédnutí ale s porovnáním IS je to slabší komerční dítě interu bez hloubky a zajímavých hereckých výkonů.

Muž na laně (2015)

Šišlající pepa gordon zahrál svoji postavu kvalitně, až natolik, že se mi znechutila už v půlce filmu.Proč vypravěč zdůrazňoval chyby v laně, záběry na krví nasáklou botu, naprostá ignorace větru...v podstatě čekáte hodinu až poleze po drátě, pak to vypadá, že spadne...pak nespadne a happy end...film určitě znovu vidět nechci a ani nedoporučuji. Je to takové naivní, neslané nemastné...optimální jako kulisa

plakát

Quantico (2015) (TV seriál)

Recept na Quantico: Potřebujete jedno velké klišé, nejlépe teroristy co útočí na chudáčky amíky. Přidejte několik hrstí povrchních herců s vybělenými zuby a hereček v velkými ceckami. Za občasného míchání přidávejte zvraty v ději dokud ani divák nebude vědět co vlastně jí, nebo na co kouká. Na ozdobu přidáme pop music a ještě více klišé. Na závěr je nutné našroubovat spoilery, ten umře, ta jí pomáhá, ten je zkorumpovaný...sim sala bim Quantico tadá! Po pilotním díle spláchnuto.

plakát

Mystérium sexu (2013) (TV seriál)

Původně 5* a s každou další sérií jedna * dolů s kvalitou, škoda. Netradiční námět, zajímavý děj vystřídá nuda a telenovelské plky typu" Já ji nemiluji, péro mě nestojí" a namísto pacientů z první série je zde opakovaná kaše úhlavní2-3-4-5tě postav, ptfuj!

Méďa 2 (2015)

Komedie pro tvory s IQ 60 a méně...případně na drogách jinak je to ztráta času.

plakát

Killjoys: Vesmírní lovci (2015) (TV seriál) odpad!

no fuj!!! scénář, herci, hudba i vizuál působí jako kdyby to scénáristu napadlo při průjmovém sraní, dokoukány první dva díly a u třetího jsem po 5.minutě vypnul, je to hnůj!

Ovládací panel
1 bod