Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Horor

Všechno nejhorší (2017)

Film o tom, jak povrchni coura jménem Strom musí několikrát umřít, aby se začala chovat jako slušný člověk. Soundtrack je příšerný, stereotypy a klišé v každé scéně, herci nesympatičtí. Horor / Mysteriózní / Thriller / Komedie ? Nefunguje v ničem

Bankéř (2020)

Další film o tom jak to mají černoši težké, film nemá smysl vidět

Mizerové navždy (2020)

Nevím co je horší, jestli humor, kamera, digitální efekty nebo příběh a postavy. Postavy nahodile ztrácejí dovednosti se trefit pistolí nebo přeprat ženskou, podpůrný tým slouží jako komparz na natažení promítací doby. Kulky už ani nevylétají ze zbraní, mlácení způsobuje pouze pot, darebáci přestanou střílet když si musí postavy pokecat. Před 17lety když jsem jako puberťák sledoval druhý díl, bavil jsem se.....teď mám problém dokoukat.

Bloodshot (2020)

V.Diesel dokazuje, že se snaží hrát jenom jeden typ postavy a stále nosí stejné tílko, aby divákům připoměl kdo vlastně je. Co se týká filmu, tak obsahuje špatnou kameru, která dělá akci nepřehlednou, nulové napětí a nějaký zajímavý nápad nebo scénu nečekejte. Vhodné do zkrachovalé videopůjčovny.

Kříž cti (2012)

Proč v situaci s amputaci nedali končetinu za dveře do mrazu? Méně krve i bolesti...přesto je to solidní film k jednorázovému shlédnutí.

plakát

Půjčovna masa - Série 2 (2020) (série)

Občas zprasí solidní seriál tak moc, že i kdyby bylo pokračování stejně už na to nikdo dívat nebude. Nahradit herce za minoritní alternativy, kteří postrádají charisma, zahodit vše dobré z první sezóny a nechat jedinou původní postavu? Zasloužená 1* za Poe, zbytek je k ničemu. Připomělo mi to Wayward Pines, solidní první část a pak odpad. Hanba

Králíček Jojo (2019)

Otravné děti, zlehčování utrpení, infantilní typ humoru a affektované přehrávání.

plakát

Spravedlnost podle Spensera (2020)

Černobílé postavy, předvídatelný scénář, objevování důkazů působí jako legenda k 20 dílnému puzzle . Už jen ta premisa, že úctyhodný policista zbije nadřízeného a hned jak vyjde z basy chce najít skutečného vraha toho stejného týpka, kvůli kterému šel do vězení zatím co pomáhá ženské co nezná....PROČ?! Komediální vložka působí jako neúspěšné průpovídky Deadpoola, kdyby žil na jihu Bostonu.Nečekal jsem moc, přesto jsem zklamaný. 1* za A.Arkin a 1* za cameo M.Maroona. PS:P.Malone se našel...vězeňská krysa s kudlou, kterého nemuseli ani maskovat.

Ovládací panel
1 bod