Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Horor

plakát

Witches in the Woods (2019)

Šelest, sípání,prasklá větev a leták = čarodějnice? Proč má divák sledovat partu namyšlených individuí, kteří nejenom jednají hloupěji jak mrtvá vrána, ale zároveň mají 3 výrazy v obličeji celý film? Jediná postava "Lovce" zaujala, jeho působení o délce 2minut bylo vrcholem napětí. 1* za Lovce a připomenutí, že s debilama do lesa nejezdit.

Ladyworld (2018) odpad!

Něco tak dementního, zbytečného a bez zrna čehokoliv zajímavého jsem dlouho neviděl. Rozpočet 999$,úroveň hereřek na prvním vystoupení ve školce, scénář neměl hlavu, patu. Jsme v podzemí! "Okna ve stejné úrovni, kterými prosvituje slunce" po 30minutách vypnuto, smazáno a zapoměno.

plakát

Příběh služebnice (2017) (TV seriál)

Banda slabomyslných služebnic, pošahaných manželek, co se vyžívají v předstírání a oni velitelé, kterým je přisuzována váha,respekt, strach...pak dostanete upracovaného, tichého manažera jehož prohřešek je sex v oblečení. Pak tu máme mnoho náznaků, emocí a myšlenek, které nemají další uplatnění. Venkovní záběry jsou limitované rozpočtem, nebo tak působí. 60% zeď/30% dvě služebnice/10% chodník. Absence zvířat, lidí na ulici, logického rozhovoru nebo pohledu na zbytek světa mimo jeden dům a pár místností. Je to thriller pro emancipované matky a lesby? Pravděpodobně. Pokud chcete vidět dystopický svět koukněte na Equilibrium nebo přečtěte G.Orwella. 1* za Ann Dowd, která jako jediná dodává onu atmosféru strachu.

Expresní zásilka (2012)

Dialogy mizerné, černobílé ploché postavy, příběh zjednodušený pro batolata. Uvádí se jako Akční / Thriller, ale ve skutečnosti je to DIY video pořízené go pro kamerou na kole + kopa klišé + špatné CGI.Pokud Vás láká 91 minut bez napětí a rozumu a ve volném čase jezdíte na kole bez brzd... ani tak to nelze doporučit

Řbitov zviřátek (2019)

Shlednutý tento snímek i počin z 1989. V čem je starší lepší? Mimo přiznání Judovi viny(způsobeno dnešní dobou kdy je lepší svalit vinu na ostatní a projde mi to) v ničem. Herecké výkony oproti 20let stré variantě lepší. Přecijen ta sladká holčička je je pekelné stvoření... J.Clarke patří mezi top herce v mezích thrilleru a jeho chladný pohled je parádní. V původním zpracovaní není ani _Jude zpracován jako přítel Creedů, ale spíše jako vyšinutýsoused což protiřečí tomu proč by měl doktor lézt kamsi do bažin, aby pohřibil toho a tu.... Lidi potřebují na co nadávat a remake je často cílem. Chyba, 1989 verze nenabízí nic jiného/nového krom úsměvných vizuálů, zatímco tohle ti řekne vše bez kaše :)

plakát

Terapie - Série 1 (2011) (série)

Česká vykradačka In Treatment/V odborné péči co nenabízí nic nového nebo lepšího. Paul Weston je lepší.

Světová válka Z (2013)

Parádní, zábavné a se spoustou oblíbených herců. Ale Mirélie a Brad manželé? Hehe

Ovládací panel
1 bod