chicab8

Iveta J

okres Hradec Králové

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 13.6.2018  10:28

Naprostá spokojenost, krásný a jednoduchý narativ, který ukazuje, že i ženy mají právoplatné místo v tomto žánru. Výborné diverzní obsazení, jehož diverzita je rozehraná i v samotném ději včetně úsměvných, nikoli však toxických, stereotypů. Perfektní pro letní blažený odpočinek.

• 10.1.2013  13:37

Emma Stone je prostě k neuvěření, high five!

• 21.12.2012  19:42
    Ladíme! (2012)

Krásný odpočinkový výstřelek se sympaťačkami v hlavních rolích, zajímavou hudbou a především fenomenální "fat Amy".

• 3.11.2012  15:57

Příjemné překvapení, především v hereckém obsazení ústřední dvojice. Andrew mi sedl mnohem více než Toby. Mnohé momenty pobavily a co že je to idealizované a trochu přehnané, takové filmy jsou přeci k potřebám našeho eskapizmu naprosto perfektní.

• 11.10.2012  07:30

Láska a adorace zcela nekritické, ovšem připomínka mládí a všech těch pravých hrdinů za zaslepení stojí :)

• 7.8.2012  08:39
    Prozíravost (TV seriál) (2012)

Další z řady speciálních poradců, opětovný model excentrického muže se zvláštním darem (tentokrát percepce) po boku inteligentní, krásné a svéhlavé ženy zákona. Prozatím je seriál zajímavý, má však velmi pomalý rozjezd a nejsem si jistá, jestli někdy dosáhné kýžené rychlosti.

• 19.7.2012  19:44

Materiál s velkým potenciálem, zajímavým tématem a skvělým obsazením, nevím, kde se stala chyba, ale vyšlo to tak nějak průměrně. Je to hezký film, ale nevzbudil ve mně v podstatě žádné výrazné emoce. Na deštivé odpoledne dobré, ale to je tak vše.

• 16.6.2012  16:36

Já bych nebyla ohledně tohoto filmu natolik skeptická, je to skutečně zajímavý koncept, který se dal zpracovat lépe, ale i hůře. Hlavní hrdina sice působí jako robotická nádoba, ale jeho statičnost naštěstí vyrovnává skvělá Olivia Wilde a Harrison Ford je nedaleko za ní. Konec je samozřejmě naprosto předvídatelný, ale řekla bych, že je to dobrá zábava na neperspektivní odpoledne.

• 16.6.2012  16:31

Z věrnosti k filmové sérii, která pro mě znamená první návštěvu kina a podobné zážitky, hodnotím čtyřmi hvězdičkami, ovšem jsem si vědoma, že jsem byla přemožena svým vlastním patosem.

• 16.6.2012  16:29

Inu tak pěkná oddechová romantika se sympatickými herci, lepší než drátem do oka..

• 31.5.2012  18:14

Ugh! Nastavovaná polévka, vaří se prakticky z ničeho, jen z přitažlivých kontur Kate Beckinsale (za něž je samozřejmě hvědička). Fakticky jde o jeden dlouhý zpomalovaný a posléze zrychlovaný pohled na pochodující Kate, krev stříká z jedné i druhé strany naprosto nelogicky, jedná se zkrátka o stupňování "efektů" až do míry nechutnosti a idiocie, sarkastické bravo je na místě. Zklamání..

• 29.5.2012  11:08

Trošku inteligentnější komedie vhodná pro otřesně nudné a deštivé odpoledne, neurazí, ale nic světaborného to také není. Zpočátku si tropí žerty z ostatních romantických komedií, přičemž pracuje s naprosto stejným modelem a je stejně tak předvídatelná. Jak jsem řekla ze začátku, neurazí, ale ani nevytrhne.

• 25.5.2012  13:15

I love me some X-Men, yay!

• 10.5.2012  17:55

Naprosto fenomenální film. Zajímavá tematika, božští herci a rather sexy british, oh yeah :) Maggie Gyllenhaal v roli jedné z prvních emancipovaných žen a po boku jí sekundující šarmantní Hugh Dancy. Způsob léčby hysteie byl k popukání, zkrátka brava.

• 8.5.2012  09:46
    Bůh masakru (2011)

Neuvěřitelné, že se na tak malý prostor jako je rozměr jednoho bytu vešly, tak "velké" herecké výkony, tleskám především oběma ženám.

• 6.5.2012  20:07

Zase další transcendentální bitvy nelidských ras. Ovšem možná zajímavou tematiku ruší nepříjemný hlavní hrdina, pan číslo 4. Slečna číslo 6 to ovšem válela moc hezky, za ní a skvělou Diannu Agron dvě hvězdičky.

• 6.5.2012  20:04
    Sodot, Ha- (2007)

Velice zajímavý exkurz do ortodoxních zákoutí judaismu, krásně zobrazený střet profánní prostoty a zkrátka lidství s velice silně náboženskou kulturou. Homosexuální tematika na místech, kde by ji člověk nečekal, odvážný to počin..

• 6.5.2012  20:01

Naprostá dehonestace lesbické tematiky, stejně tak jako utopických myšlenek. S prominutím ta nejpodrážkovitější hovadina. Hvězdičku dávám za Evu Longoriu, na tu se alespoň dalo pohledět...

• 6.5.2012  19:59

1. série - Uf, přežila jsem, asi. Naprosté vystřelení mimo realitu, ovšem v tom nejlepším slova smyslu. Herci fenomenální výkony a příběhy skvostné, kdo ví, co se kolem nás prohání za odštěpky "reality", což... 2. série - Naprosto nečekané pohlcení, dvojka už v polovině své série předčila jedničku, děj je nervydrásající a deptá svou mysteriozitou.. co bude dál?

• 2.3.2012  18:29

Čtyři hvězdičky jedině a pouze za výkon MIchelle Williams, bylo naprosto delikátní potěchou sledovat, jak si s rolí hraje...

• 4.2.2012  16:13

Mocný to příběh, absolutně mi vzal dech. Naprosto skvělé obsazení a herecké výkony. Brava!

• 29.1.2012  16:37
    Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

Člověk by neřekl, jak skvělý pocit bude vrátit se do pohádek. Odvěká bitva dobra a zla v novém kabátu, který jí extrémně sedí, doufám, že si seriál udrží kvalitu, prozatím nezbývá než říci... brava.

• 15.12.2011  14:54
    Bohémové (2005)

Brava... skutečně začínám přicházet Idině Menzel na jméno... :)

• 30.7.2011  15:26
    Taková nenormální rodinka (TV seriál) (2010)

Výborná prázdninová odpočinkovka. Nejsou to žádní Heroes, ale to neubírá seriálu na pohodovosti, sem tam vtipnosti a někdy dokonce i napínavosti. Poměrně škoda, že první sérií skončí. Julie Benz byla vskutku přerozkošná :)

• 29.7.2011  16:45

Lame!!! Jedna hvězda za Cameron, jinak fakt děs...

• 29.7.2011  12:02
    Záměna (TV seriál) (2011)

Zajímavý koncept točící se okolo výměny dětí v porodnici. Jaký by byl život, kdyby se to nestalo? Mnoho otázek a ještě více nejasných odpovědí. Sympatické herectvo, především Daphne a Emmet, ovšem ani Bay není úplně k zahození. Není to seriálová hitparáda, ale poměrně zajímavé 45 minutové pozastavení nad zvláštními kličkami osudu... Je léto, takže sem s tím..

• 29.7.2011  11:59
    Necessary Roughness (TV seriál) (2011)

Hlavní hrdinka je mile podmanivá, šílená rodinka, šílení pacienti a zajímavé metody, jak je z jejich "šílenosti" narychlo dostat. Vtipné, neotřelé a sympatické. Jen tak dál.

• 29.7.2011  11:57

Proč ne, dobrá letní oddechovka s mnoha vtipnými momenty, na druhou stranu s mnoha trapnými a ještě trapnějšími chvilkami, ale celkovému dojmu vymyté pohodovky neuškodilo..

• 30.6.2011  07:02
    Ženy sobě (2011)

Jsem ráda, že se v řadě "hangovers" pro chlapy objevila i femininní podoba takových záležitostí. Hlavní družička a herečka je překvapivě sympatická a ostatní jí poměrně vkusně sekundují. Nicméně opakovaný vtip není vtipem, předvídatelnost zaručena - nehoda s otravou jídla, soupeření o pozici BFF..., i když v novém hávu, stále stejná píseň. Film šlo natočit mnohem dynamičtěji a komičtěji. Snímek má rozhodně několik skvělých momentů, ale mohlo jich být sakra víc, škoda škoda - herecký potenciál by tu byl....

• 30.6.2011  06:57
    Tara a její svět (TV seriál) (2009)

Klobouk dolů před Toni Collette a samozřejmě stanicí Showtime, která opět přišla s nevšedním a více než zajímavým tématem. Rozštěpená osobnost a život s našimi alteregy by byl poměrně zajímavý a tento seriál modelově ukazuje humorné i tragické stránky takové reality. Nejvíce sedí popis zajímavé a ta Toni, super, přesto v konkurenci jiných seriálů musím hodnotit tři a kousek, zkrátka krapítek nad průměr.

<< předchozí 1 2 3 4 5