MMR

Šmoula blázen

Skype: mistrmmr

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41
    • 1.4.2020  21:59

Tohle je přesně ten důvod, proč tenhle seriál miluju. Top z této řady.

• 4.2.2020  22:01

Možná dávám plný počet kvůli úplně něčemu jinému než ostatní hodnotící. Ale tohle mě uchvátilo. Westernům já opravdu neholduji. Django si mě ovšem získal hned na začátku. Velice poutavý děj, sympatické výkony herců. A tentokrát mi nebyla proti srsti ani téměř tříhodinová stopáž. Nemám co vytknout.

• 29.1.2020  20:39

Tak a máme tu obrovské zklamání. Co to jako mělo být? Já se na to těšil jak blázen. Ve filmu jsem se dost ztrácel, vůbec jsem se nebál. Děj chaoticky nelogický. Děsivé scény úplně mimo mísu. Závěrečný boj nuda. Tři dávám jen z úcty.

• 29.1.2020  20:30
    Aladin (2019)

Animovaná verze je o poznání lepší než tato. Zbytečně natahovaný děj, zbytečně proložený muzikálovými prvky, se mi moc nezamlouval. Přijde mi, že poslední dobou se točí mnoho takových filmů, které mají předlohu z už lépe natočených snímků. A tato kvantita převažuje nad kvalitou.

• 29.1.2020  20:26

Chvílemi jsem měl pocit, že koukám na stejný film jako šmoulinka. Hlavně ty pasáže vyprávění, ty mi zkazily celkový dojem z filmu. Myšlenka byla velice zajímavá, ale zpracování pokulhávalo. Myslím, že zdejší hodnocení je nepřiměřeně vysoké, film si červená čísla nezaslouží.

• 12.1.2020  21:07

Na můj vkus až příliš chaotické a nesjednocené. Některé pasáže mi motaly hlavu a byly tam navíc. Ani toho vtipu se zde moc nenašlo. Velice průměrný film a cestování v čase. Nenaplněný potenciál je zde velice zřejmý.

• 4.1.2020  20:53

O několik levelů na vyšší úrovni než první díl. Opravdu parádní akce, vtipné momenty, hezká hudba.

• 1.1.2020  23:48

Ou. Tady jsem čekal úplně něco jiného. Pro mě zklamání, od Setha Rogena jsem čekal humor.

• 1.1.2020  23:39

Tak nevím, zda jsem se náhodou omylem nedíval na nějaký díl Harryho Pottera. Protože k tomu to mělo blíže než k mužům v černém. Nebylo to špatné, ale rozhodně bych změnil název a nenechal bych toto parazitovat na výborné sérii MIB.

• 1.1.2020  23:34

Celkem přímočará pohádka s až moc do očí rvoucích snadno zvládnutých veškerých potíží. Chyběla mi tam pořádná zápletka. Děj byl až moc povrchní a bez hloubky. Přesto celkem nadprůměr.

• 26.12.2019  22:10

Janák, Hudský, Josefíková. Tato spolupráce by měla být každý rok. Pak bych se na pohádky vždy moc těšil.

• 13.11.2019  18:34

Jen 54 %? Je to tady banda dementů...

• 9.11.2019  12:36

Jednička byla zábavná. Tento druhý díl mě ovšem vůbec k obrazovce připoutat nedokázal. Postřehl jsem zde sem tam nesouvislé a nesourodé scény, které nejspíš měly být alespoň vtipné, což bohužel nebyly. Já se vlastně ani jednou nezasmál. Tři hvězdy jsou možná až moc.

• 24.3.2019  19:39

Ojojoj, tak tady jsem se brutálně spálil. Strašně jsem se těšil na tuto komedii, a ejhle, ono to není vůbec vtipný. Přehršel konverzací, ze kterých leda tak bolí hlava. Palec dolů.

• 26.2.2019  20:02
    MOST! (TV seriál) (2019)

Pan Kolečko přesně ví, co se bude lidem líbit a pan Prušinovský to dokáže natočit. No a když se spojí tito dva dohromady, tak to prostě stojí za to. Těším se na další jejich spolupráci, snad toho ještě hodně vyplodí.

• 27.1.2019  23:32

Strašně slaboučký příběh, povrchní zápletka, žádné velké dramatické scény. Průhledný scénář. Takto bych popsal tuto německou pohádku. Koukatelné maximálně pro děti do 10ti let.

• 18.1.2019  18:45

Je mi líto všech, kteří hodnotili méně než 4*. Hold ne každý byl obdarován smyslem pro humor.

• 18.1.2019  17:12
    Jigsaw (2017)

No až bude SAW 20 - 7D, tak se nejspíše dozvíme, že John Kramer je vlastně ufoun a jako první mu pomáhali critters z Marsu.

• 15.1.2019  17:16

První povídka naprosto vynikající, nasadila laťku hodně vysoko. Konkurovat ji ovšem mohla pouze ta druhá. Další už jsou podstatně slabší, prakticky to šlo od nejlepší po nejhorší. 4 dávám jen díky té první, které bych dal klidně 10 hvězdiček.

• 29.12.2018  23:41
    Strašidla (2016)

Jestlipak zde lidi hodnotíte objektivně? Většina lidí v této době na nové české pohádky či filmy (zejména pak na Troškova díla) nadávají a vzpomínají na stará, "lepší" dílka. Jenže si položme otázku: Kdyby neexistoval nějaký film z minulosti, který má okolo 80%, a natočili by ho nyní, naprosto totožně jako je, kolik by dostal procent? Nebo co kdyby tyto nové počiny byly natočeny třeba v 60.-70.letech, jaképak by měly hodnocení?

• 11.12.2018  19:52

Jednička byla zábavná, ale dvojka je pouze její laciná rádobykopie s přihlouplým názvem a ještě hloupějším dějem. Tenhle díl prostě stojí za ....

• 11.12.2018  19:49

Na mě až moc ukecané. Novější díla Woodyho mám raději.

• 2.12.2018  22:16

Pro mé hodnocení číslo 20 000 jsem se snažil vybrat něco mimořádného. Pro Scooby-Doo jsem se rozhodl z jednoznačného důvodu. Na téměř všechny filmy se Scoobym jsem se díval se svým bratrancem, který bohužel nedávno zemřel při autonehodě. Tímto na tebe zde vzpomínám a chci ti říct, že na tebe nikdy nezapomenu. Martínku, měl jsem tě moc rád a všem nám moc chybíš. :(

• 28.6.2018  17:20

"Byl jsem na pohovoru, ucházel jsem se o pozici asistenta nosiče zavazadel." :D

• 14.4.2018  12:38
    Bylo nás pět (TV seriál) (1994)

Dost uživatelů zde povznáší a chválí tento seriál do nebes. Já se ovšem mezi ně neřadím. Pro mě je to pouze průměrný seriál, který mi nijak extrémně komediální nepřipadá.

• 11.2.2018  20:15

No nevím. Já se načapal, jak usínám. Naprosto nudná komedie. Amíci se mají ještě dost co učit. Představoval jsem si úplně něco jinačího.

• 11.2.2018  20:06

Na csfd jsou týpci, kteří nevědí, co znamená slovo komedie. Tito jedinci berou vše moc vážně a hodnocení podobných komedií tomu odpovídá. Já se ohromně bavil, pro mě prozatím komedie roku 2017.

• 11.2.2018  20:01

Panují tu zajímavé názory. Tento film by měl jistě jiné hodnocení, kdyby byl natočen v dnešní době a tento by neexistoval. Myslím, že by měl sotva okolo 50%, maximálně 60. Každá doba měla to své. Jako kdysi byly perfektní komedie s Burianem (do dnes patří k tomu nejlepšímu z naší tvorby), tak v těchto letech se lidem líbily takovéto rodinné komedie. Není divu, nebylo jich ještě tolik a v rámci možností tu ještě byla originalita a neokoukanost. Nyní již pomalu ani nelze natočit nic originálního, tudíž to pak vypadá tak, že 9 natočených filmů z 10ti je brak.

• 11.2.2018  19:57
    Lesapán (studentský film) (2015)

Studentský film? Tady čmuchám potenciál do budoucna.

• 11.2.2018  19:57
    Království květin (TV film) (1993)

Z dětství jsem si pamatoval útržky a až nyní jsem přišel na to, co to je. Hodnotím z nostalgie, je to taková milá blbůstka pro děti.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41