MMR

Šmoula blázen

Skype: mistrmmr

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41
    • 15.1.2019  17:16

První povídka naprosto vynikající, nasadila laťku hodně vysoko. Konkurovat ji ovšem mohla pouze ta druhá. Další už jsou podstatně slabší, prakticky to šlo od nejlepší po nejhorší. 4 dávám jen díky té první, které bych dal klidně 10 hvězdiček.

• 29.12.2018  23:41
    Strašidla (2016)

Jestlipak zde lidi hodnotíte objektivně? Většina lidí v této době na nové české pohádky či filmy (zejména pak na Troškova díla) nadávají a vzpomínají na stará, "lepší" dílka. Jenže si položme otázku: Kdyby neexistoval nějaký film z minulosti, který má okolo 80%, a natočili by ho nyní, naprosto totožně jako je, kolik by dostal procent? Nebo co kdyby tyto nové počiny byly natočeny třeba v 60.-70.letech, jaképak by měly hodnocení?

• 11.12.2018  19:52

Jednička byla zábavná, ale dvojka je pouze její laciná rádobykopie s přihlouplým názvem a ještě hloupějším dějem. Tenhle díl prostě stojí za ....

• 11.12.2018  19:49

Na mě až moc ukecané. Novější díla Woodyho mám raději.

• 2.12.2018  22:16

Pro mé hodnocení číslo 20 000 jsem se snažil vybrat něco mimořádného. Pro Scooby-Doo jsem se rozhodl z jednoznačného důvodu. Na téměř všechny filmy se Scoobym jsem se díval se svým bratrancem, který bohužel nedávno zemřel při autonehodě. Tímto na tebe zde vzpomínám a chci ti říct, že na tebe nikdy nezapomenu. Martínku, měl jsem tě moc rád a všem nám moc chybíš. :(

• 28.6.2018  17:20

"Byl jsem na pohovoru, ucházel jsem se o pozici asistenta nosiče zavazadel." :D

• 14.4.2018  12:38
    Bylo nás pět (TV seriál) (1994)

Dost uživatelů zde povznáší a chválí tento seriál do nebes. Já se ovšem mezi ně neřadím. Pro mě je to pouze průměrný seriál, který mi nijak extrémně komediální nepřipadá.

• 11.2.2018  20:15

No nevím. Já se načapal, jak usínám. Naprosto nudná komedie. Amíci se mají ještě dost co učit. Představoval jsem si úplně něco jinačího.

• 11.2.2018  20:06

Na csfd jsou týpci, kteří nevědí, co znamená slovo komedie. Tito jedinci berou vše moc vážně a hodnocení podobných komedií tomu odpovídá. Já se ohromně bavil, pro mě prozatím komedie roku 2017.

• 11.2.2018  20:01

Panují tu zajímavé názory. Tento film by měl jistě jiné hodnocení, kdyby byl natočen v dnešní době a tento by neexistoval. Myslím, že by měl sotva okolo 50%, maximálně 60. Každá doba měla to své. Jako kdysi byly perfektní komedie s Burianem (do dnes patří k tomu nejlepšímu z naší tvorby), tak v těchto letech se lidem líbily takovéto rodinné komedie. Není divu, nebylo jich ještě tolik a v rámci možností tu ještě byla originalita a neokoukanost. Nyní již pomalu ani nelze natočit nic originálního, tudíž to pak vypadá tak, že 9 natočených filmů z 10ti je brak.

• 11.2.2018  19:57
    Lesapán (studentský film) (2015)

Studentský film? Tady čmuchám potenciál do budoucna.

• 11.2.2018  19:57
    Království květin (TV film) (1993)

Z dětství jsem si pamatoval útržky a až nyní jsem přišel na to, co to je. Hodnotím z nostalgie, je to taková milá blbůstka pro děti.

• 7.2.2018  16:05
    Až po uši (TV seriál) (2014)

1.Série byla svěží, vtipná a na české poměry nadprůměrná. Charakter postav se vyvíjel, děj se posouval. Ve 2.sérii se to celé zhoršilo. Spousta vynucených momentů, které se za každou cenu rvaly o to, aby byly vtipné. Nebyly. Párkrát se člověk zasmál, ale jinak to bylo celé přiškrcené. Děj žádný, nikam se to neposouvalo. Další série snad nebude.

• 28.1.2018  00:40

Dvojka o poznání horší. Mraky trapných scén, které se snaží působit vtipně, avšak jim to nevychází. Občas to šlo, ale víceméně to ve většině času mizerně skřípalo.

• 28.1.2018  00:38

Francouzi opět dokazují svou kvalitu v komediálních filmech. Každý rok natočí ztřeštěnou komedii, u který se rvu smíchy. Pro rok 2017 zatím vládne tato!

• 3.1.2018  20:09
    To (2017)

Oproti verzi z roku 1990 toto bylo mnohem děsivější. Přesto mám pár výhrad zejména ke konci, kde se mi víc líbila právě ta původní verze. Na 5 to ovšem bez problému stačí.

• 3.1.2018  19:53

Tohle byla taková bejkárna, až jsem tomu musel naložit plný počet :D Když člověk bude vnímat pouze situace pro pobavení a nebude koukat na to ostatní, tak si to v rámci možností užije.

• 30.12.2017  23:20
    Aussig (2010)

Takovouhle debilovinu může natočit jedině dement...

• 30.12.2017  20:11

Když porovnáme styl natáčení hororů dříve a nyní, tak je to jako nebe a dudy. Tyto starší horory nejsou ani trochu hororové, ba naopak. Tady chybělo úplně vše od napětí až právě po samotné prvky hororu.

• 27.12.2017  20:26
    Kriminálka Rumburk (amatérský film) (2016)

Na to, že je to amatérský film, tak to nebylo vůbec špatné. Dost jsem se nasmál.

• 27.12.2017  18:48
    Lajna (TV seriál) (2017)

Langmajer válí, a to brutálně. Svými hláškami mě dostával téměř v každým díle do kolen. Jen mi připadalo, že ke konci už trochu docházel dech.

• 27.12.2017  13:18

Nečekal jsem, že mě to zaujme natolik, že dám plné hodnocení. Ale děj byl poutavý, námět originální. Sice to bylo místy docela přehnané, ale to se dá skousnout. A ten konec? Nečekaný, za něj velké plus.

• 27.12.2017  13:15
    Zátopek (TV film) (2016)

Tohoto člověka nelze nic jiného než obdivovat. Dokument pěkný, dost mi toho prozradil.

• 27.12.2017  13:13
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

Brutálně mi to připomíná dějem létajícího Čestmíra. Má to stejné prvky. Jen je to moderní. Seriál vtipný, dá se říct že i propracovaný a na české poměry nadprůměrný. Víc takových prosím.

• 27.12.2017  13:12

Začínám mít obavy, že se schyluje k úpadku. Do teď byly epizody suprové, ale poslední dvě toho moc nenabídly. Možná je to tím ústupem od scénáře, už se moc neřeší případy.

• 27.12.2017  13:09
    Cuky Luky Film (2017)

K téhle trapárně snad ani nejde napsat rozumný komentář. Navíc si tato trapárna ani komentář nezaslouží. Je to žumpa.

• 27.12.2017  13:08
    Scooter - How Much Is The Fish? (hudební videoklip) (1998)

Naprosto úchvatné. Scooter vždy byl mojí srdcovkou.

• 27.12.2017  13:07

Spoilerovat nebudu, ale za to, co produkce předvedla v závěrečném díle, by si zasloužila pořádný kopanec. Minimálně. Už tak se řada vyvíjela slabě. Po sloučení pár světlých momentů, našel jsem si i jednoho favorita. Jenže produkce měla své plány a svého vítěze.

• 27.12.2017  13:04
    Tour de doping (TV film) (2017)

Už třetí z řady vtipných fiktivních parodií s Andy Sambergem. Asi nejslabší z nich, ale stále vtipná.

• 27.12.2017  13:03
    Deník zasloužilé matky (TV seriál) (2001)

Tento seriál není špatný. Svým humorem mě zaujal, a přestože to postupem času nebylo už tolik vtipné, tak celkový dojem zůstává kladný.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41