MMR

MMR

Michal Rykr

okres Trutnov
Šmoula blázen

Skype: mistrmmr

114 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Blbec k večeři (1998)

  Toto je pro mně komedie číslo 1. Tohle jen tak žádný film nepřekoná. Obrovská dávka humoru při jednom večeru, kdy si nakladatel Pierre Brochant pozve do domu největšího blbce na světě. Nejlepší jsou pro scény při telefonátech. Zbožňuju postavu Francoise Pignona ve všech komediích, ale tady je nejlepší. Nejjednoznačnější plné hodnocení, které jsem udělil.

 • poster

  Zahulíme, uvidíme (2004)

  Skvělá komedie se suprovým příběhem, u kterého se snad nejde nesmát. Kvůli hamburgeru bych klidně zažil to samé, co zde Harold s Kumarem. Nej scény: Ve vězení a zhulenej gepard. Navíc příběh byl krásně oživen přítomností Neila Patricka Harrise, hrajícího sám sebe. Prostě komedie, kterou si můžu pouštět pořád dokola a která mě nikdy neomrzí.

 • poster

  Past na rodiče (1998)

  Tohle je film mého dětství. Kdysi jsem to viděl v televizi a byl jsem strašně smutnej, že jsem to neměl nahraný na VHS. Po pár letech to dávali znovu a hned jsem si to nahrál. Od té doby jsem to viděl snad tisíckrát. Výborná Lindsay Lohan v roli dvojčat, které žijí odděleně (jedna s matkou a jedna s otcem) a nevědí o sobě. Jedno léto se potkají na táboře, kde nejdřív proti sobě soupeří, ale pak zjistí, že jsou dvojčata a vymění si role. Annie místo k matce jede k otci a Hallie naopak. Příběh mě neuvěřitelně dojal, jak žádný jiný nikdy předtím ani potom. Krásný film se vším všudy co by měl jako dětská rodinná komedie mít. Vím, že to je jenom zbožné přání, ale kéž by bylo víc takovýhle filmů...

 • poster

  Milionový závod (2001)

  Super bláznivá komedie, která mě neuvěřitelně nadchla a okamžitě se u mě dostala do mé topky. Já zbožňuju tento druh komedie, u které se směju po celou dobu filmu. Nejvíce mě bavily "příhody" rodinky Jona Lovitze, zejména scénka u setkání válečných veteránů. Prostě super filmík, který mohu doporučit každému.

 • poster

  Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

  áááá, mé hodnocení tohoto filmu má číslo 2222 :-) a zároveň je to můj jubilejní třístý komentář, bravo :-D No a co k tomu říct. Jednoduše popíšu, co se mi dnes u filmu událo. Kvičel jsem smíchy, prskal na obrazovku, válel jsem se smíchy po zemi. Ano milý verbale, přesně to se mi dnes dělo. Takže budu pravděpodobně podprůměrně inteligentní či nadprůměrně obézní, že? :-) No.. po třech dnech, kdy jsem na tento film docela často myslel a pokaždé se začal smát, jsem se na to podíval znovu. Ač má topka filmů je našlapaná a já nechtěl nic vyřadit, tak jsem musel, abych tam zařadil toto veledílo.

 • poster

  Blázinec na koleji (2003)

  Po několikátém shlédnutí zvyšuji hodnocení na maximum. Podle mě jednoznačně nedoceněná komedie. I když chápu hodnocení ostatních, já po prvním shlédnutí kdysi byl totálně mimo, ani v půlce filmu sem nevěděl kdo je kdo jakej sem v tom měl chaos. S každým dalším shlédnutí ale oceňuji genialitu vtipných situací, kterých je tam nespočet a hlavně musím upozornit, že zde není žádný fekální či nechutný humor, narozdíl od ostatních "podobných" komedií.

 • poster

  Johnny English (2003)

  To nám ten film utíká, když se člověk královsky baví, že? Rowan zde ukazuje, jaký je skvělý komediální herec. Jeho komedie já žeru a tohle je jedna z nich, je to vlastně nejlepší komedie s ním. Jako agent je naprosto špičkový, jako blbec je naprosto špičkový, jako kdokoliv je naprosto špičkový. Johnny dokonale vše vyšetří, všechno prověří, vše dá popořádku a dopadne zločince! Nechtěl bych být jeho protivníkem, to bych si rozhodně ani neškrtl. Shrnutí: Supeeeer film, už se nemůžu dočkat druhého dílu!

 • poster

  Karlík a továrna na čokoládu (2005)

  Krásný film, nádherný, suprový. Nádherný příběh, ještě nádhernější zpracování. Postupné odpadávání dětí bylo úžasně provedené, krásné doprovodné písně, prostě zde můžu zpívat jen samou chválu, nic jiného zde totiž opravdu nejde.

 • poster

  Po stopách Marsupilamiho (2012)

  Juuu, takový hezký zvířátko ten Marsupilami=) A jůůů, tolik skvělých hlášek zde. A jůůůů, hudba ve filmu skvělá. A jůůůůůůůů, jak mě dokáže taková blbůstka skvěle navnadit a potěšit, stačí pár parodických narážek, pár vtipných hlášek typu "Strom pokácí dřevorubce či ve 12:20 bude 17:43". A na závěr: "Hu, ha, huuha..." =D

 • poster

  Velkej biják (2007)

  Tak tohle je moje nejoblíbenější parodie. Říkejte si, co chcete, ale tohle je naprosto úžasná zábava. Film paroduje zejména Letopisy Narnie. Dále mě zaujaly parodie na Karlík a Továrna na čokoládu, Borat, Prci prci prcičky, Klik - Život na dálkové ovládání, Harry Potter a neopomenu také tým Michaela Schumachera (nejspíš) slavící se šampaňském. Bavil jsem se již od samého začátku, kdy každý ze čtveřice hlavních hrdinů si jakýmsi způsobem zajistili zlatý kupon, a tím se tedy zúčastnili Velkého Bijáku. Dále jsem padal smíchy při zahlédnutí Willyho Wonky. Po otevření skříně, kde se na Lucku vyvalí veškeré harampádí ze skříně, a kde také vyběhla jakási nahá žena, jsem byl doslova zavalený blahem. Ve skvělém tempu pokračovali i další scény (Turnus, Bílá čubka, kapitán Jack svalouš, Harry Potter a tak dále) a já byl nadšený čím dál více. A na konci při zastavení armády ovladačem, jsem žasnul. Perfektní nápad, miluju, když někdo takhle poskládá film. Prostě zábava, na kterou nezapomenu.