MMR

MMR

Michal Rykr

okres Trutnov
Šmoula blázen

114 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Ajťáci (TV seriál) (2006)

  Tento seriál mi tenkrát ukázal spolubydlící na koleji a za to mu jsem velmi vděčný. Hltám každou epizodu, jsem schopen si ji pustit i víckrát za sebou. Nejraději mám Mosse a ty jeho odborné výrazy. Nejoblíbenější epizoda: 1 x 02 - Calamity Jen. 0118 999 881 999 119 725 3

 • poster

  Šmoulové (TV seriál) (1981)

  Můj neoblíbenější animovaný seriál. Jako dítě jsem ten to miloval. A vlastně já ty šmoulíky miluju dodnes. Vždycky jsem si přál najít někde v lese šmoulí vesničku. Nádherní malí modrý tvorečkové žijící poklidně ve své vesničce. Ach jo, já chci být šmoula. Ale mám rád i Gargamela a Azraela:-) Tenhle seriál ke mně prostě patří, není epizody, která by se mi nelíbila. Jen je škoda, že nejsou nějaký ty filmy jako má Tom a Jerry nebo Scooby-Doo. Nejoblíbenější šmoula: Šmoula Nešika, trochu se v něm vidím.

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  O tom, zda budu sledovat nový seriál, který se mi dostane pod ruku, rozhoduje většinou už prvních 5 minut v úvodní epizodě. A co se týče tohohle, tak tady jsem měl jistotu sledování už v první minutě s hláškou o fajn potisku na tričko. Sitcom plný intelektuálního humoru je úplně jiný než ostatní sitcomy, které jsem doposud viděl. Během první série jsem si zamiloval téměř všechny postavy. Nejraději mám jednoznačně hlášky Sheldona, který aniž by si to uvědomoval, dělá seriál takovým, jakým ten seriál doopravdy je. Bez něj by byl seriál poloviční. Samozřejmě nesmim opomenout ksichty, které dělá Penny, zejména právě na intelektuální "kecy" Shelodna či na sexuální narážky Howarda. Nejoblíbenější epizoda: 2 x 03 - Barbarská sublimace (Prvních 9 minut jede v neskutečném tempu). UPGRADE po 4.Sérii: Čtvrtá série povznesla seriál do nebeských výšin, je naprosto dokonalá, jedna epizoda brilantnější než druhá. Jen tak dál:-)

 • poster

  24 hodin (TV seriál) (2001)

  Velice napínavý seriál, který mě dostal hned v úvodní epizodě. Velice zajímavý a originální námět, plno napínavých akcí, nesmrtelný Jack Bauer. To vše k tomuto seriálu patří. Jsem moc rád, že jsem tento seriál poznal, protože nejsem příznivcem tohoto žánru. Viděl jsem zatím pouze prvních 5 řad. Mou nejoblíbenější řadou je 5.řada a nejméně se mi líbila 2.řada. Fascinuje mě, jak Jack Bauer kašle na zákon a nařízení, jak zlikviduje bandu teroristů úplně sám, zneškodní bombu, jak dokáže zadržet dech na pár minut, je rychlý jak blesk (z pouště zpátky do města za půl hodiny - obdivuhodný výkon, jen tak dál).

 • poster

  Brooklyn 99 (TV seriál) (2013)

  Hned v první epizodě jsem cítil to, co chci cítit u sitcomů. Skvělá zábava a super hlavní postavy mi daly naději, že nové seriály nemusí být k zahození. Po 3 epizodách trvám na plném hodnocení, těším se na další díly. Btw. Peralta je skvost. =D Edit: 4.Série a stále geniální!

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

  Kultovní sitcom, který jsem žral jako dítě a na který se kdykoliv rád podívám i v současnosti. Šestice přátel zde prochází legračním dobrodružství. Mou nejoblíbenější postavou je Chandler, který se snaží být za každou cenu vtipný, což se mu také daří. Po dlouhou dobu to byl nejlepší sitcom co sem znal, ale přestože byl překonán některými novějšími sitcomy, tak na svém půvabu neztrácí a stále má svoje kouzlo.

 • poster

  Buffy, přemožitelka upírů (TV seriál) (1997)

  Ačkoliv nejsem příznivcem podobných seriálů, tak tento seriál mě nadchnul a vnořil do děje. Téma zneškodňování upírů a dalších nestvůr na mě natolik zapůsobilo, že když se řekne slovo upír, tak se mi vybaví dřevěný kolík zabodnutý do srdce a následný prach. Shlédnul jsem všech 7 sérií, a musim říct, že ty první 3 série se mi líbily více, než ty další. Nejspíš to bude tím, že ty další série jsou už daleko temnější a zlo je čím dál větší. V každé sérii je jeden hlavní nepřítel, proti kterému se bojuje... Když to shrnu, tak jde o velmi podařený seriál. Nejoblíbenější postava: Spike.

 • poster

  Městečko South Park (TV seriál) (1997)

  Tento drsný humor mě rozsekává každým dílem víc a víc. Co si budeme povídat, ale vždycky je na 20 minut o originální zábavu postaráno. Každý díl má něco do sebe, jedna narážka drtí druhou, spousta narážek nejen na známé osobnosti. UPGRADE na štědrý den 2011: Tak South Park se propasíroval do mé topky :-) Zásluhu na tom mají některé opravdu geniální díly, kde se to každý díl na začátku rozjíždí a graduje a graduje, a to se mi líbí. No nic, hlavně, abych nedostal náklep.

 • poster

  Futurama (TV seriál) (1999)

  Poprvé jsem viděl nějaký díl z třetí řady a moc mě nebavil, ale přesto jsem si řekl, že tomu dám druhou šanci a zkusím se podívat na úvodní díl. Pak jsem si teprve uvědomil, o čem to je a změnil jsem na to svůj pohled. Další díly na mě zapůsobily čím dál víc a způsobilo to nakonec i plné hodnocení a mých TOP 10 seriálů. Jedná se o skvělý animovaný sitcom, který dokáže perfektně pobavit. Nejoblíbenější postava: Bender.

 • poster

  Haló, haló! (TV seriál) (1982)

  "Dobře mě teď poslouchejte, nebudu to víckrát opakovat." Tohle je úžasný sitcom. Série 1-3: Rozjezd, většina dílů perfektních. 4-7: Záměna některých postav, vrchol seriálu. 8-9: Trochu slabší, absence některých zábavných postav. Hezky si představme některé postavy: René: Hlavní hrdina, ze všeho se uměl vykroutit. Pochybujete? Na to vám jen řeknu: "Ty náno jedna hloupá!" Edith: "krásně" zpívala, že? =D Pan Alfons: Toho jsem moc nemusel, ale patřil do party. strážník Crabtree: "Bodré podoledne!" Alberto Bertorelli: Toho jsem měl hodně rád, každou svou hláškou mě odrovnal: "Jaký stupido omylo!" Ale nezapomenu: "Vy nechat chutnat." Škoda, že v posledních dvou sériích už nebyl. Herr Flick: Jedna z mých nejoblíbenějších postav, líbilo se mi jeho sebevědomí. von Smallhausen: Poskok herr Flicka, který ho měl za blbečka a neustále ho mlátil do hlavy. Yvette, Mimi, Marie: Servírky, své místo si v seriálu našly. Madam Fanny: Matka Edith, můra =D Angličtí letci: "Hello!" Hans Geering: "klap!" Ten tam nebyl moc dlouho, pak tam celkem chyběl. Plukovník von Strom taky ušel. Poručík Gruber byl perfektní, Helga též dobrá. Ještě další postavy, už se ale dál nebudu rozepisovat. A co bych ještě jen dodal na závěr? Snad jen toto: "To jsem já, LeClerk."