MMR

MMR

Michal Rykr

okres Trutnov
Šmoula blázen

115 bodů

Moje obsahy

  • 10.1.2011
  A Day with the Meatball (2002)

  Může pes prožít den stejně jako člověk?

  • 19.3.2013
  Frankie Go Boom (2012)

  Frank je ponižován svým bratrem Brucem, který ho tajně natáčí a videa dává na internet. Jednou to ale Bruce přežene a zveřejní video, kde Frank selhal v oblasti sexu. Aby to jistá dívka neobjevila, vydá se Frank s Brucem na cestu za někým, kdo to video dokáže z internetu odstranit.

  • 17.3.2019
  Freaky Deaky (2012)

  Bývalý odborník na pyrotechniku, nyní policista Chris Mankowski (Billy Burke), se snaží vyšetřit případ znásilnění. Jenže na povrch toho vypluje mnohem více a začínáme být svědky propletených situací. Pomsta je zde na denním pořádku, příležitostně se ukáže i smrt. Obstojí Mankowski ve složité situaci?

  • 19.3.2013
  Hot to Trot (1988)

  Fred P. Chaney obdrží jako dědictví po smrti své matky mluvícího koně, který zná dobře finanční a akciovou burzu. S jeho pomocí získá na burze v Chicagu velké množství cenných papírů.

  • 16.4.2013
  Lucky (2011)

  Ben vyhraje 36 milionů dolarů v loterii. Lucy si ho vezme výhradně pro peníze, ale poté zjistí, že Ben je sériový vrah. Přestože ho nemiluje, oběti zakopává na zahradě a stává se tak jeho komplicem...

  • 16.4.2013
  Moone Boy (TV seriál) (2012)

  Martin Moone je mladý chlapec, který se spoléhá na pomoc svého imaginárního přítele Seana při vypořádání se s nejasnostmí života v šílené maloměstské irské rodině.

  • 7.1.2011
  Neighbors from Hell (TV seriál) (2010)

  Rodinka vyslaná z pekla na Zemi má za úkol zničit peklem obávanou vrtačku, která se má provrtat do zemského jádra. Rodinka se snaží zapadnout mezi lidi a jejich každodenní život a pomalu poznávají, že život na Zemi se jen málo liší od života v pekle.

  • 10.1.2011
  Poplach v skautském táboře (1997)

  Nový majitel dětského tábora Sedona se jej rozhodl změnit na středisko pro své přátele. S nimi tu pořádá oslavu, když se znenadání objeví autobus plný dětí, které tam jedou na prázdniny. Po domluvě s panem Harry Haberem (Leslie Nielsen) mohou děti v táboře zůstat, tedy pokud nebudou majitele rušit. Děti se ale prázdnin ujmou po svém a majitele dohánějí k šílenství.

  • 10.1.2011
  Povídání o pejskovi a kočičce - Jak pejsek s kočičkou psali psaní (E06) (epizoda) (1951)

  O tom, co všechno se přihodilo pejskovi a kočičce, když se rozhodli dětem napsat dopis o tom, aby měly rády všechny pejsky a kočičky na světě. Večerníčkové zpracování pohádky z Čapkova Povídání o pejskovi a kočičce.

  • 13.1.2013
  Váš dům, náš hrad (2009)

  Cathcart (Danny DeVito) odejde z hasičského sboru do důchodu a chce žít sám se svou ženou. Jenže s ním bydlí jeho dva synové, nezaměstnaní flákači, Quinn a Elliot, kterým bude brzy 30 let. Cathcart se rozhodne jet na čas kempovat se svou ženou a nechat tak své syny doma bez jídla a peněz. Dokáží se synové o sebe a o dům postarat?

  • 7.1.2011
  Škola zlodějů (1986)

  Dalmazion, Egisto a Armalio jsou tři chudí ztroskotanci, kteří na co sáhnou, to pokazí. Jednoho dne je však k sobě zavolá jejich strýc Alibrando, který se je snaží přesvědčit, aby se stali jeho společníky při loupežích. Jelikož nemají co ztratit, nabídku přijmou.

  • 7.1.2011
  Škola zlodějů 2 (1987)

  Dalmazion, Egisto a Armalio právě opustili bránu věznice a snaží se pokračovat v krádežích, avšak bez velkého úspěchu. Mezitím se jim ozve strýček Alibrando prosící o odpuštění, že jim vzal jejich podíl. Poté je přemluví k velké loupeži, ve které jde o šperky ukryté na lodi v hodnotě 30 miliard lir.