Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Krátkometrážní
  • Animovaný
  • Akční
  • Hudební

Recenze (1 224)

plakát

Ztracené město (2022) 

Zábavná akční podívaná. Škoda, že nejlepší postavu tak rychle zlikvidují, ale naprosto to chápu. Nejspíš jim vyčerpala rozpočet už po půl hodině filmu :D

plakát

Směska (2021) 

Netflix nám přichází o předplatitele, a já se tomu vůbec nedivím. Tato nudná rádobykomedie nemá na sobě absolutně nic poutavého. Žádnou zápletku ani žádný pořádný cíl, kam by se měla ubírat. A proto není divu, že se ve filmu vlastně nic nevyřešilo a tato průměrná záležitost prostě nemůže nikoho zaujmout.

plakát

Výbuch (2020) 

Absolutně netuším, co tohle mělo být. Možná originální, ale jinak absolutně nevtipné a nezajímavé.

plakát

Pasažéři (2016) 

Kdyby zkrátili tu nudnou první část filmu a víc se soustředili na tu akční část, mohlo to být daleko lepší. Takhle jsem se dlouhou dobu zbytečně nudil.

plakát

O vánoční hvězdě (2020) (TV film) 

Karel Janák je jediný, komu bych dovolil točit nové pohádky.

plakát

Brooklyn 99 - Dillman (2020) (epizoda) 

Tohle je přesně ten důvod, proč tenhle seriál miluju. Top z této řady.

plakát

Nespoutaný Django (2012) 

Možná dávám plný počet kvůli úplně něčemu jinému než ostatní hodnotící. Ale tohle mě uchvátilo. Westernům já opravdu neholduji. Django si mě ovšem získal hned na začátku. Velice poutavý děj, sympatické výkony herců. A tentokrát mi nebyla proti srsti ani téměř tříhodinová stopáž. Nemám co vytknout.

plakát

To Kapitola 2 (2019) 

Tak a máme tu obrovské zklamání. Co to jako mělo být? Já se na to těšil jak blázen. Ve filmu jsem se dost ztrácel, vůbec jsem se nebál. Děj chaoticky nelogický. Děsivé scény úplně mimo mísu. Závěrečný boj nuda. Tři dávám jen z úcty.

plakát

Aladin (2019) 

Animovaná verze je o poznání lepší než tato. Zbytečně natahovaný děj, zbytečně proložený muzikálovými prvky, se mi moc nezamlouval. Přijde mi, že poslední dobou se točí mnoho takových filmů, které mají předlohu z už lépe natočených snímků. A tato kvantita převažuje nad kvalitou.

Ovládací panel
174. nej uživatel Česko
120 bodů

Reklama

Reklama