fooggyy7

okres České Budějovice

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 12.12.2020  20:24
    30 případů majora Zemana (TV seriál) (1974)

Tady se zas sešlo debilů (debil - viz. slovník cizích slov)

• 10.1.2019  08:06

Trapný pokus o komedii. I ten Spencer a Hill byli snad lepší

• 13.9.2010  23:27

Já nevím, co můj kamarád prostudoval na netu. Film jsem viděl několikrát a taky všechny filmy o 911. Přečetl jsem několik knih a i oficiální zprávu NIST (hodně dlouhé a nezáživné čtení). Takže budu hodnotit pouze svůj názor a ne názor kamaráda. Kamarád se jistě rád zaregistruje a svůj názor nám sdělí. Takže nebudeme vycházet ze svědectví z doslechu - JPP - že ano. Film se mi líbil a to jednoznačně. Není to totiž mainstream. Máme přeci svůj názor a ne názor iDnes ..,.., anebo TV NOVA. Je to jeden z prvních filmů, který o 911 pojednává. Je to dokument, takže nehodnotím ani hudbu, ani efekty, ani vedlejší ženskou roli ... Film je o zamyšlení. Takové to Quo vadis. Je to můj první komentář na čsfd, takže mi promiňte moji nezkušenost-nejsem spisovatel a taky mou drzost hned napoprvé s někým nesouhlasit. Dovolím si tady dát nejnovější link 2012, možná se někomu rozsvítí: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Y5TEd1Yy3es

• 7.9.2020  00:39

Už dlouho jsem se tak netěšil na reklamu jako zde

• 2.6.2018  15:36

Vidět ve veselohře pouze politiku dokáže fakt jen ubožák

• 13.5.2018  21:05
    Ani svatí, ani andělé (TV film) (2001)

Taková sluníčková balada o fetu, o STB, o židech. Inu co čekat od Ivana Klímy, slavného to spisovatele.

• 10.7.2020  21:24

Chudáci Francouzi. Ve všem byli nejlepší. A pak...

• 24.4.2019  21:56
    Bastardi (2010)

Propaganda o dementech. Propaganda Made in USA. Záporný hrdina musí být bílý

• 24.4.2019  22:53
    Bastardi 2 (2011)

To "herecké" obsazení - klobouk dolu. Dokonce jsem poznal, z čeho čerpal seriál Most!

• 8.2.2019  17:50
    Bouře století (TV seriál) (1999)

It´s America. To se mu to píše Kingovi, když žije mezi primitivama, co usínaj s Biblí pod hlavou. Nemusí mít vůbec žádnou fantazii, stačí se podívat z okna

• 3.2.2017  22:17
    Brouk (2006)

Americká sračka pro amerického blba. Akorát nevím, jestli to ten americkej blb pochopí. A ty vaše komentáře, jak znalecké.

• 17.1.2021  01:31
    Bumperkleef (2019)

Ani nevím kdy jsem naposled viděl holandský film. Nizozemský už vůbec ne. Ale bylo to docela dobrý. Děkuji touto cestou zdejším diskutérům a filmovým kritikům za obsáhlé vysvětlení poenty a obsahu filmu. Jinak nevím, asi bych film nepochopil. Jinak, jmenovalo se to: Smrtící posedlost

• 16.2.2019  14:16

Ten film snad hodnotí desetileté děti

• 9.1.2021  09:44
    Cesta bez návratu (2017)

Příšerné.

• 22.2.2015  14:06
    Cesta ven (2014)

Dnes už nejsou filmy o umění, dokonce ani o zábavě, či komerci, ale jsou zase a opět nástrojem propagandy. Dnes propagují homosexualisty, cikány, multikulturalismus a jiné ismy, které mají likvidovat tradiční společnost. Co na tom, že tzv. nejlepší film nikdo neviděl? A o jakém je řeč? Tak Českého lva, už i ta cena nepřipomíná lva, byla to nějaký jehlan či co, vyhrál film Cesta ven, takový příběh o cikánech, který se zrodil jen v hlavě scénáristy a režiséra Petra Václava, o tom jak pracovitý cikán nemá šanci. Ale pozor nebyla to satirická komedie, ale prý sociální drama. Film dostal ocenění nejlepší film, nejlepší scénář, nejlepší herečka v hlavní roli, kamera, zvuk, střih a režie…a nevidělo jej snad ani 4000 diváků. Opravdu nejlepší film světa. Proč? Hodí se do propagandy, jak většinová společnost ubližuje chudáčkům cikánům, kteří chtějí chodit do škol, ale nesmějí. Kteří chtějí pracovat, ale nesmějí. Kteří nechtějí krás, ale musí. Kteří nechtějí, loupit, zabíjet, bít a přepadávat, ale zlá společnost je nutí to vše dělat. Vše z donucení a oni sluníčka by to nejraději nedělali, jen s nataženou rukou brali tisíce a vesele žili. Ocenění taková sračky se dělo v přímém přenosu na stoce, z které dnes už vytékají jen fekálie, tedy na České televizi, za dohledu ministra propagandy Hermana a protektora ČT Dvořáka. Aby vůbec v sále přítomní věděli, jaký film vyhrál, tak běžel v České televizi před včerejším dnem. Jelikož 4000 návštěvníků to jsou rodiny tvůrců a herců, hráli tam i cikáni. Jeden z producentů si posteskl, že film vlastně nikdo neviděl, ale že je rád, že jej odvysílala Česká televize, a nyní doufá, že ověnčen „Českým“ lvem jej zase nasadí distribuční společnosti do kin. No, ani to nepomůže… (Radek Velička)

• 29.9.2010  02:55

Zahodil mobil. Doufám, že to taky jednou udělám.

• 24.12.2019  22:46
    Chatrč (2017)

Něco takového může vyplodit pouze chorý americký mozek. Takže: Odpad! Snad mi Jahve odpustí

• 15.8.2020  19:34
    Chobotnice (1998)

Větší kravina se vidí málokdy. Ale uznávám, že se to někomu může líbit

• 6.4.2019  19:28
    Cimrman dobývá Ameriku! (TV film) (2018)

Připadá mi, že ten Smoljak už neví coby. Hraje si na herce, režiséra, politika, senátora, ale zatím je pouhá nula. Pouze syn slavného otce

• 29.5.2020  20:51
    D-Tox (2002)

... a jeden malý černoušek, když mu přišel čas, voženil se s černoškou, měl jich deset zas.

• 5.4.2019  20:55
    Divoké pivo (1995)

Nebýt komoušů tak není v 90-tých co točit. I pablb Jonák si zahrál pablba Jonáka

• 1.4.2021  21:02
    Divočáci (2007)

Viděl jsem i horší filmy. Americké

• 5.3.2021  05:37
    Do větru (2018)

Panebože, co jsem komu udělal? Ty filmy jsou z roka na rok horší

• 17.2.2019  09:57
    Dog Hot (2014)

Stejná sračka jako Svěrákova Jízda. Nabyl jsem dojmu, že celý film hráli pouze komparsisté.

• 13.1.2019  20:45

Donutil hraje prostě sám sebe. Dycky hrál debily a hrál je dobře. Tak za odměnu získává hvězdičku, kozy Čvančarové druhou a Hraběta třetí.

• 6.1.2019  23:01

Film stál v podstatě za hovno, ale ta Čvančarová, to je kus masa

• 12.4.2015  20:39
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Po shlédnutí 3.série jsem byl nucen své hodnocení poopravit směrem dolu.

• 3.2.2020  23:01

Krásné mapování krajiny narušené Svěrákovým alarmistickým proslovem. Někdy jsem měl dojem, že ten komunistický blb se těší, že tady všichni pojdem

• 28.7.2020  01:08
    Domácí péče (2015)

Taková kravina. A ten Polívka. Takovej to býval skvělej herec (než se uchlastal). A ten rejža. Teď bude slavnej... Hooodně slavnej, protože jde s dobou.

• 23.1.2011  01:38
    Duna (1984)