Antboy 3 (2016) odpad!

... a s hrdinů se stávají padouchové a z padouchů hrdinové. Člověk by myslel že je to možné jenom v Americe

Armageddon (1998)

Jediný film s plešounem na který se dá koukat. Ale kvůli plešounovi to určitě není

Atentát v Ambassadoru (2006) odpad!

Ne, vůbec to není politický film. Pouze je to film na oslavu pozitivní diskriminace, které byli Kennedyové strůjce. Kennedyové, ano to jsou ti synové toho zloděje, podvodníka a vlastizrádce. Ti synové, kteří propagovali ten zrůdný americký sen. Film, přecpaný hvězdama v podřadných rolích.  A s tím Rude Pravou, to pan Latino úplně zabil. A podle počtu hvězd je vidět, kam ten zasraný západní svět spěje. Až je mi z toho na blití.

Avatar (2009)

Krásný film o tom jak se chová Americká armáda (a nejenom ona) ve světě. Jak jsou ochotni na povel střílet do dětí. A nejenom vojáci, kteří jdou ruku v ruce s policajtama a vědci je z povzdálí řídí.

Avatar: The Way of Water (2022)

Avatarky mají malinké kozy a ještě si je zakrývají hadrem. To aby se soudruh Američan příliš nezkazil, anebo nevzrušil

Avengers (2012) odpad!

Jenom jsem nepochopil, proč má jeden z hlavních hrdinů na hrudi kubánskou vlajku.

Až po uši - Série 1 (2014) (série)

Docela to šlo díky některým hercům a docela to nešlo díky rádoby podprahovým havlistickým vstupům už trapného obtloustlého režiséra