• Rodinný
  • Soutěžní

Kulový blesk (1978)

Tak tenhle film mě docela zklamal, myslel jsem si že to bude větší sranda, ale nic moc, líbila se mě tam snad jen postava Smojlaka, hlavně ta scénka s tím vláčkem, ale jinak mě ten film přišel spíš takovej depresivní.

Terkel má problém (2004)

Tak tohle se mě líbilo strašně moc ,jeden z nejlepších kreslenejch filmů,co jsem kdy viděl, snad i lepší než South Park,skvělý písničky, nádherná animace,dobrej dabing (překvapil mě hlavně Marek Eben),a hlavně je to sranda,moc jsem se u toho bavil,tohle je přesně to,co mám rád.

Aj múdry schybí (1998) (pořad)

Slovenská obdoba českého pořadu Nikdo není dokonalý, skoro bych řekl,že tohle je ještě o něco lepší než ta česká verze.

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Tak tohle už je klasika, takhle nějak by měl podle mě měl vypadat ideální vzdělávací pořad.

Volejte řediteli (1994) (pořad)

Na Volejte řediteli jsem se rád koukal, už jen proto,že Vladimíra Železného jsem si vždycky nesmírně vážil,je to skvělý člověk.

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Zprávy na Primě mě nikdy ničím nezaujaly, jak Nova ,tak ČT mají zpravodajství lepší.

Koko TV (2009) (pořad)

Něco podobnýho jako bylo Tele Tele,ale o dost slabší, občas tam byly dobrý momenty, ale celkově nic moc.

Talentmania (2010) (pořad)

Talentmania se Nově povedla, líbí se mě víc než ČS má talent, jednak nejlepší moderátor v Česku Leoš Mareš, dobře vybraná porota (hlavě Habera a Banášová) a celkově mě Talentmania připadá taková lepší a zábavnější.

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Je to originál,baví mě to ,nemám tomu co vytknout, ale Talentmania na Nově se mě líbí víc, například porota i moderátor jsou tam podle mě lepší,ale tohle je taky dobře udělanej pořad.

Na samotě u lesa (1976)

Tak tohle je super film,už dřív jsem z něho viděl pár ukázek,ale nevím,proč ale nějak mě ten film nelákal vidět ho celej,ale teď jsem si ho konečně pustil od začátku až do konce a moc se mě to líbilo, jedna z nejlepších českých komedií,co jsem kdy viděl. Tenhle druh humoru mám moc rád.