farinelli77

Roman Šafránek

okres Liberec

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 5.10.2019  01:13
    Krejzovi (TV seriál) (2018)

Abych mohl toto sledovat, potřeboval bych nejprve lobotomii...

• 29.9.2019  17:34

Ach jo, pan režisér umí natočit nádherné filmy (Láska je láska, Dešťová víla), tak proč se snižuje k něčemu takovému?!

• 22.9.2019  15:29
    Hastrman (2018)

Trochu zklamání, dobrá ukolébavka. Tvůrci se navíc ani neobtěžovali v titulcích zmínit natáčení na zámku Jezeří.

• 14.9.2019  16:23

Chudák neviditelný Aleš Procházka jen sloužil do posledního dechu... Varování pro další generace!! Originální československý thriller!

• 8.9.2019  12:11

Velmi dobrý horor, po jehož zhlédnutí mrazí v zádech. Dlouho jsem tak kvalitní neviděl.

• 1.9.2019  12:37
    Backstage (2018)

Film dobře ukazuje zákulisí šoubyznysu. Kvůli sledovanosti a žhavým titulním stranám bulváru se někteří neštítí ničeho. Naštěstí je film plný i dobré hudby.

• 22.8.2019  19:04

Ryba z Jirkových úst. Škoda, že úplně bez chuti.

• 8.7.2019  11:55

Slabší film, i když svou hodnotu nepochybně má. Rozhodně je snesitelnější sledovat 90 minut horlivého hygienika, který chce zachránit řeku, než dělníky v továrně. Fanoušky Karla Svobody určitě potěší jeho skvělá hudba v zapomenutém snímku. Skutečným unikátem českého filmu je ovšem setkání dvou budoucích televizních hlasatelek na stříbrném plátně, které tu bohužel nikdo nezmínil ani neocenil. P.S. Ani mi tak nevadila Jurajova čeština, ale to, že oproti ostatním hercům mu často téměř nebylo rozumět, protože příšerně kuňkal.

• 9.6.2019  01:17
    Triangle (2009)

Výborný thriller, kde se nic neděje náhodou, jak si tu mnozí myslí!

• 22.4.2019  17:25

Bylo tam pár věcí, které vadily, ale pohádka to nebyla vůbec tak špatná! A pokud se nelíbila dětem, voďte je na uřvané čerty pana Trošky...

• 7.4.2019  23:04

Člověk až žasne, co lze natočit. Kdyby těm představitelům aspoň bylo rozumět. Zvuk naprosto strašný, a to se dokončoval na Kavčích horách!

• 27.2.2019  00:47
    Backcountry (2014)

Nečekal jsem, že film bude až tak drsný. Natočeno podle skutečné události.

• 24.2.2019  01:47

Hvězdně obsazený lechtivý film z italských Benátek, kde hraje Tony Curtis dokonce dvojroli. Nezapomenutelná je scéna, kdy souloží v kuchyni s francouzskou star Andréou Ferréol a přitom s velkým požitkem ochutnává sladkosti připravené na policích, které zapíjí sklenicí mléka. Vysílala německá stanice Tele 5 (23.2.2019).

• 9.2.2019  20:56

Sakra, tohle měla být francouzská komedie, které si nikdy nenechám ujít?! Dvakrát jsem se pousmál a skutečně potěšila pouze písnička v závěrečných titulcích. Jsem rád, že nejsem jediný, kdo to tak cítí. Když jsem četl ty nadšené reakce, myslel jsem, že mi snad něco muselo uniknout.

• 2.2.2019  23:49
    Kluci z hor (2018)

Po dlouhé době krásný, citlivě natočený český film, který se vnímavému divákovi zaryje hluboko pod kůži. Povrchní filmoví nadšenci samozřejmě nešetří kritikou, ale koho ty jejich názory jak přes kopírák vlastně zajímají?? Je moc dobře, že tento film vznikl a dal na filmovém plátně po mnoha letech prostor zapomenutým hereckým hvězdám. Nebýt pana režiséra, nikdo by si na ně ani nevzpomněl! Pane Magnusku, zkuste to někdy udělat jako skladatel Hector Berlioz, který na ty směšné kritiky jednou vyzrál tím, že své nové dílo vydal pod jiným jménem. Hádejte, jak to dopadlo.... Lidi prostě byli, jsou a budou neskuteční pokrytci! Vím, že Český Lev čeká na Palacha a spol., ale ode mě ho letos máte Vy!!! Díky za ten hluboce lidský příběh!

• 1.2.2019  19:33
    Hart a Hartová (TV seriál) (1979)

V 6. dílu 5. řady si poměrně velkou roli zahrála naše tenistka Martina Navrátilová.

• 13.1.2019  19:53
    Sama (2017)

Česká televize se opravdu vytáhla! Nenašla pro tento očekávaný dokument, a zároveň rozloučení s paní Ljubou, lepší čas než den po Novém roce v půl čtvrté, kdy je většina lidí ještě v práci. Bravo! Na můj dotaz mi odpověděla, že kdo ho chtěl vidět, mohl si ho dva týdny zdarma přehrát na jejich webu... (WTF?!) Zřejmě nové praktiky v ČT... Na prime time mají nárok již jen vybrané "celebrity".

• 13.1.2019  00:37
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Mnoho povyku pro nic. Všeobecné nadšení tedy po prvním dílu nesdílím. Děkuji některým komentářům za upozornění, že ll.série je ještě nudnější.

• 31.12.2018  00:28

Ach jo. Nechť p. Karas už nikdy nic netočí!!! Úplně stačilo jeho veledílo O pokladech...

• 24.12.2018  23:25
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Scénář sice mohl být propracovanější, ale znám mnohem horší pohádky z posledních let. Hlavní představitel byl navíc zajímavý, svěží nová neokoukaná tvář. Trochu typ jako V. Neckář v Šíleně smutné princezně. Nenechte se vůbec odradit, pane Zelenko. Chtěl bych vidět, jak by si s touto historickou postavou poradili jiní režiséři, aby z toho nebyl historický epos, ale pohádka.

• 15.12.2018  14:50
    Husopaska u studny (TV film) (1979)

Krásná zapomenutá německá pohádka s českými herci Davidem Schneiderem a Jaroslavou Schallerovou v hlavních rolích. Německá veřejnoprávní televize MDR ji v r. 2017 zrestaurovala, takže je jako nová, a díky mnoha půvabným exteriérům vypadá navíc jako filmová. V rámci celodenního pohádkového maratonu 15.12.2018 ji vysílala veřejnoprávní televize RBB.

• 9.12.2018  23:28
    Kvarteto (2017)

Co to je?! Tak takhle ne, Herr Krobot!

• 2.12.2018  16:57
    Splynutí duší (TV film) (1976)

Televizní, málo známý barevný klenot, který diváka kromě hereckých výkonů potěší také mnoha exteriérovými scénami, což nebývá u inscenací vůbec obvyklé. Co ale bohužel obvyklé bývá, je čas nasazení do vysílání. Ani 145. výročí narození spisovatelky Boženy Benešové nepřimělo Českou televizi zvolit vhodnější dobu než 6.50 v neděli ráno, zatímco odpoledne běží tisíckrát opakované pořady. Inu, hlavně, že povinnosti bylo učiněno zadost... Pozn.: Scénář podle povídky Myšky napsala Věra Kalábová! Ondřej Vogeltanz byl dramaturgem.

• 29.11.2018  12:38
    Suspiria (1977)

Mám rád tyto starší horory, které jsou něčím výjimečné. Nebýt stanice Arte, nejspíš bych ho nikdy neviděl. Skoro bych řekl, že se režisér inspiroval Morgianou Juraje Herze. Konec mě však trochu zklamal.

• 28.11.2018  22:07
    Ve dvoře (2014)

Velmi povedená hořká komedie, která potěší spoustou vtipných scén. Zhlédnuto na stanici Arte 28. 11. 2018.

• 14.11.2018  22:58

Takový to mohl být pěkný film, ale chybí mu jiskra. Je to amatérsky utahané, místy až protivné, asi jako teplá limonáda bez bublin v parném létě... Doporučuji panu režisérovi švédskou komedii Kyselé Vánoce. Např. takto vypadá výborný vánoční film. Ale na to u nás bohužel asi nikdo nemá... koule.

• 4.11.2018  19:22

Ty voe, co to bylo za bizár?! Po půl hodině jsem se konečně vzpamatoval a stiskl stop. Zřejmě o dost větší než malé množství trávy, co rejžo?! Jak na něco takového může vůbec ČR přispět byť jen jedinou korunou??!! Plýtvání peněz i materiálu!

• 12.9.2018  14:39

O stupeň lepší než Krejzovi, ale i tak hrozná nuda. A o český seriál nejde, je to úprava zahraničního originálu. Opravdu musela doktorku zase hrát Jana Stryková? Sašovi komediální role bohužel nesedí.

• 9.9.2018  16:16

Nečekal jsem víc než slabší oddechovku, ale Prima měla především důrazně varovat, že podmínkou k sledování je dvouciferné IQ!!!

• 14.8.2018  16:18
    Recept od starej mamy (TV film) (1980)

Jedna z mála předlistopadových televizních komedií ze současnosti, které lze vidět znovu a znovu. Herecký koncert jedné z prvních dam slovenského humoru, Evy Křížikové. která se tu setkala (bohužel jen na pár minut v úvodu) s druhou první dámou, komičkou Magdou Pavelekovou. Ta jí během jedné sousedské návštěvy nasadí do hlavy velikánského brouka, který tam šrotuje a šrotuje, a paní Krížiková od začátku do konce diváka skvěle baví. Jako vždy velmi potěšila také úžasná Sylvia Turbová v roli její dcery. Není divu, že i na tak malém "papundeklovém" prostoru je tu co hrát, vždyť scénář k této lahůdce napsala naše legendární autorka Fan Vavřincová!

<< předchozí 1 2 3 4 5