Xeany

Xeany

okres Praha

3 body

• 7.3.2015  17:20

Obrovské zklamání.... nic výstižnějšího mě nenapadá a jedna hvězda je pouze za to, že k filmu je opravdu příjemný soundtrack..

• 20.9.2014  18:12
    Konzultant (2013)

V první chvíli po shlédnutí jsem tento film chtěla ohodnotit jako odpad... jelikož prvotní dojem je naprosto šílený, nechutný a přesně takto jsem se cítila po shlédnutí 8 mm.... jenže... po druhém zamyšlení si člověk uvědomí, že toto je pouze vystižená syrová realita mnohých "byznysů". Jako příjemný fakt jsem brala filozofické dialogy, které mě bavily a jsem ráda, že Cameron Diaz si konečně v nějakém snímku zahrála jinak, než jako naivní blondýna.

• 29.4.2014  19:21
    Byzantium (2012)

Mé pocity jsou rozporuplné. Skutečně mě překvapila Gemma Arterton, která se konečně někde trochu projevila. Taky chválím Saoirse za její moc pěkně vystřižené klavírní vystoupení. Obrovský mínus je ten jejich vystřelovací nehet namísto špičáků?? No.... co k tomu dodat. A krvavé vodopády? No comment. Takže slabší tři hvězdy...

• 14.4.2014  22:17

Russell Crowe zde předvedl skutečně excelentní výkon!!

• 2.3.2014  14:28
    Městečko Eastwick (TV seriál) (2009)

Občas je cítit béčkovost, ať již v dialozích nebo grimasách, ale na oddech jak dělané, takže proč ne:)

• 28.9.2013  09:09
    Maniak (2009)

Hloupě jsem naletěla na to, že jsem si myslela, jak se dívám na psycho s Frodem Pytlíkem... ovšem někdo se asi náramně baví tím, že na netu dává pod názvem Maniak (2012) (opravdu ti díky, neznámý škodolibý člověče!!!!!!!) tuhle neskutečně céčkovou, pitomou hovadinu... fakt jsem nic horšího dlouho neviděla. Co ty šílený efekty, debilní dialogy, prostě strašný úplně všechno??? Jsem naštvaná....

• 6.3.2013  18:21

Opravdu mě rozčilovaly ty kulisy...nebýt jich, tak bych bývala dala i vyšší hodnocení, ovšem tohle mi kazilo celkový dojem z filmu.

• 13.2.2013  15:00
    Cosmopolis (2012)

Na tenhle film jsem se těšila opravdu dlouho, především jsem byla zvědavá na Roberta... ovšem po shlédnutí musím říct, že něco tak nudného a nezáživného jsem opravdu dlouho neviděla. Nudné, divné dialogy... co to má být? Pro mě absolutní propadák.

• 24.11.2012  17:46
    Čas sluhů (1989)

Chýlková je prostě nepřekonatelně skvělá!

• 23.10.2012  14:03
    Prometheus (2012)

Větší s*** jsem dlouho neviděla... přitom jsem si na tenhle film opravdu těšila, zlákalo mě herecké obsazení v čele s Noomi, Charlize a Michaelem... bohužel se z toho vyklubalo něco příšernýho. Palec dolů.

• 10.9.2012  17:37
    Ztracený svět (TV seriál) (1999)

Seriál mých dětských let, jenž jsem v té době opravdu zbožňovala :)

• 21.8.2012  12:27

Kate i Leo jsou zde naprosto úžasní!! Role jim ušili na míru a doufám, že tenhle pár se objeví ve více filmech..

• 24.7.2012  14:12
    Letec (2004)

Nejspíše je chyba na mé straně, ale mě to tááák nebavilo... přitom Scorsese a DiCaprio jsou výborná dvojka, která většinou vede k výbornému filmu, bohužel u Aviatora tomu tak nebylo..

• 18.2.2012  16:21

Jako dobrý... a bylo by to ještě lepší, kdybych neviděla předchozí švédský film. Jenže jsem ho viděla a je prostě lepší. O dost. Tady minimálně o ty dvě hvězdy. Takže pěkná snaha, ale příště bude lepší vzít si námět, který někdo nezfilmoval pouhé dva roky předtím a o dost kvalitněji.

• 5.2.2012  19:03

Konečně jsem se odhodlala tento snímek shlédnout. Edward mě dostal.... klobouk dolů!

• 6.12.2010  17:49

Místy je to celkem nuda, každopádně Nicolas Cage zde podal exceletní výkon. Tato role musela být opravdu náročná.

• 5.12.2010  18:28
    Tupíři (2010)

Je to vážně blbost, dalo se tam vymyslet spousta vtipných scén, bohužel se to tvurcum nepovedlo. Škoda.

• 27.11.2010  11:07
    Počátek (2010)

Neskutečný zážitek, jak tohle někdo dokáže vymyslet a ztvárnit? Perfektní film!

• 9.10.2010  14:34

Jedna hvězda a to pouze za Iana, jinak je to hrozný brak.

• 29.8.2010  13:59
    Upíři (1998)

Neskutečná blbost! Když pominu nudný děj a to, že film nemá absolutně žádnou pointu, tak nevydržím ty neskutečně namachrované hlášky a obličeje hlavního představitele Jamee Woodse. Horší film jsem dlouho neviděla.

• 29.8.2010  13:57

Perfektně zpracovaný film. Některé scény působí hodně šokujícím až nechutným dojmem, ale právě to na něm zaujme. Scény jsou hodně naturalistické, jde zde vidět vše bez obalu. Zaslouží si nejvyšší hodnocení.

• 29.8.2010  13:56
    Posel ztracených duší (TV seriál) (2005)

Zajímavý seriál zabývající se tématem, kterému se v dnešní době nikdo moc nevěnuje. Dané příběhy jsou se snaží být velmi skutečné, ze všedního života, zjemňuje se zde téma smrti, nepřipadá nám tu tak hrozná. Jediné co se mi nelíbí je hodně velké opakování se Jennifer Love Hewitt v některý dílech.

• 29.8.2010  13:53
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

Tenhle seriál mě opravdu baví, když to srovnám s Twilight, tohle je víc skutečné, řeší se tu i věci, které tam jsou tabu, např. sex, drogy a alkohol. Některé díly jsou opravdu napínavé. Akorát je úsměvné, jak ve všech upířích dílech současnoti je hlavnímu upírskému hrdinovi 17 a ztvárňuje ho mužný průměrně 25 letý herec. :-)