Agentura Jasno (2006) (seriál)

Seriál založený na chlapovi, který má jakýsi "dar" a hraje si na detektiva. Originální nápad, výsledek nula. Policejní oddíl je tlupa idiotů pod vedením kapitána blbce a superkomisařky odvážné. Zpracování je vážně nudné. Zápletky by vymyslel i mop na podlahu. Jediné co by se dalo vyzvednout tak obstojná kamera. 30%

A-Team: Poslední mise (2010)

Film, který sazí na střílení hlášek, gagů, přestřelek a jiných cool kravin, s kadencí Kalašnikovu. Film se tváří jako hrozně frajerská, akční píčovinka jako je tomu třeba u Machete. Funguje to? NE! Film možná pobaví ale Liam Neelson, který si v každé druhé scéně zapaluje doutník, hýří velitelskýma hláškama a moudře radí, mi přijde moc přehnaný. Což o to, kvarteto hlavních hrdinů je dokonalé, a pro mě jedna z nejlepších charakterových kombinací za poslední dobu, ale jako celek A-Team prostě nefunguje. Uvítal bych méně akčňáckých scén a dokonalých plánů, které pokaždé vyjdou, méně fyzikálních prohřešků (20 tunový tank, který nesou jenom 3 padáky ??????), a hlavního zaporáka který má koule (ne, Linch nefunguje). potom by byl A-team perfektní, nenáročný akčňák. Pro mě zklamání. 45%

Cvoci v akci (2007) (pořad) odpad!

trapná parodie brainiacu bez jakékoli stopy nápadu. Debilní duo v hlavních rolích. podivné experimenty. zkrátka šunt. 0% a styďte se

Game Page (1998) (pořad)

poslední dobou jsem se na tenhle pořad začal znovu koukat a musím říct, že mi tu něco chybí. rád se koukám na ukázky z her a různé rozhovory. Vyloženě mi ovšem vadí trapné vtipy které slouží jako prolog nějaké reportáže. Zajímavý nápad, katastrofální výsledek. Recenze jsou velmi kvalitní ale moderátoři celkový výsledek dost kazí. 40%

Gympl (2007)

Mám dojem, že tenhle film má spíše vyvolat dojem, že grafitti jsou supa dupa zábava, na pravidla se má srát a rodiče jsou svině, kteří doma akorát zabírají místo, než cokoliv jiného. Mádl hraje dobře, asi proto že tahle role mu sedne. Vorel překvapil ale mluví jako po 15 pivech, s patřičným pražáckým přízvukem. Jestli někomu tahle Undergroundová atmosféra, kde všichni sou hajzlové, a já sem v tom sám, s flaškou spreje a prázdnou zdí, vyhovuje...prosím Mě to vyloženě vadí. 20%

Hanebný pancharti (2009)

Největší potencionál tohohle filmu spočívá v traileru. Film jsem si pouštěl s očekáváním poctivého krváku, masakrálních záběrů nacistických mrtvol a podobné libůstky. Celý film obsahuje takovéhle scény celkem.....tři. Postavy jsou celkem sympatické. Pancharti, o kterých je celý film, zde dostali méně prostoru než kumbál. Hodně se mi líbila tvrďácká postava Tila Schweigera, která dostala asi jen 5 minut prostoru. Brad Pitt má sice úžasně přehnáný, vidlácký přízvuk, který se mi kupodivu líbil, ale jako charakterní velitel partyzánů, který má sršet vtipem a hláškami selhal. Nejlepší postava je určitě sviňácký Hans Landa, který je slizký a úlisně vychcaný až hanba. Poslední scéna je dokonalá a podle mě zachraňuje celý film. Ocenil bych více přestřelek a jiného velitele Panchartů. Kdyby šlo dát půl hvězdíčky, tak si Pancharti zaslouží 3,5 protože zas tak úžasný čtyřhvězdičkový biják to není, ale tři jsou možná až trochu málo. 72%

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Musím říct že mě tenhle film velmi zklamal. A to hlavně kvůli tomu, jak filmaři nevyužili dokonalý nápad rozpracovat finále brýlatého hrdiny na dva díly. První půlhodina filmu je místy až chaoticky uspěchaná. Harry se dostane do doupětě a po pěti minutách už se vloupávájí na ministerstvo? Naopak místy byly některé scény až nesmyslně natahované. Daniel Radcliffe mě jako herec zklamal, místy působil až nepředstavitelně prkenný. kdo mě ovšem překvapil byl Rupert Grint, jeho herecký talent mě místy až nadchnul (obzvlášť ve scénách kdy se vztekal). Co se mi na filmu líbilo byla kamera, při scéně kdy Harry prohledává Siriusův pokoj jsem sice měl chuť kameramana zabít (Parkinsonovské klepání s kamerou opravdu nezabírá), ale při scéně útěku lesem jsem byl nadšený, to že ve scéně nepoužili takřka žádnou hudbu a chaotický střih zde opravdu nevadilo, právě naopak. Doufám že můj pošramocený názor na Yatesovo umění vynahradí díl druhý. 45%

Hrdinové (2006) (seriál)

Velmi dobrý seriál. Vždy když na něj narazím na Coolu, tak se rád podívám. Velmi originální nápad genetických proměn a ještě lepší hra na kočku a myš, kde kočka je Syler. Výborné herecké výkony a efekty. 80%

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

do třetí série je HIMYM naprosto dokonalý seriál. Perfektní Barney, výborné zápletky. Od třetí série dal je však pouze průměrný. Dokáže potěšit v.chladných zimních večerech, avšak TBBT je lepší. 60%

Kokosy na sněhu (1993)

Dobrá Disneyovská slátanina a zpatlanina kdysi reálného příběhu. Rád se na tenhle film koukám znovu, ona ta pošetilost a Waltova zapálenost pro "svět kde je vše možné", jako že výbor pro olympijské bobaře jsou zlí hošani kteří je hrozně hustě a hrozně nefér diskriminují, on se ale nakonec přiřítí John Candy (který hrál opravdu výborně), vyleje si tam před nima srdce a taky hromadu cukrkandlových, vlasteneckých kydů, a hele! ono to funguje! Občas je sice tahle naivita otravná ale nakonec je z toho příjemné pokoukání, pokud ovšem máte vypnutý mozek. 60%