Alice02

♪♫

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 24.12.2017  03:25
    Leon (1994)

Asi jsem se do těch dvou zamilovala. Poznala jsem to tak, že mě přestalo bolet břicho.

• 16.7.2017  23:14
    Cashback (2006)

Počkat počkat počkat...!? To bylo jako všechno? Nikdo mě nepřipravil na to, že mě těch pár minut tohohle půvabného filmu rozmazlí natolik, že budu odmítat závěrečné titluky! Kde se dají sehnat vystřižené scény? Doufám, že jich jsou hodiny!!!

• 3.5.2016  20:10
    Zalknutí (2008)

... Možná pro to, že miluju Palahniuka. A tenhle film předlohu interpretoval se ctí :)

• 28.4.2016  01:06

V top desítce je bohužel jen 10 míst a pro tenhle srdeční kult mi tam místo nezbylo, i když jsem se opravdu, ale opravdu snažila! Závěr - tenhle komentář vám absolutně k ničemu nebude, jen jsem se prostřednictvím přiznání se (ještě bych sem přidala jedno "se", ale už se mi zdá, že těch "se" je v týhle větě už celkem dost na to, že se jedná o větu né tolik rozvitou) chtěla očistit od filmového smilství s jinými skvosty.

• 28.4.2016  01:00
    Malá smrt (2014)

Nejspíš film mýho života - možná proto, že jsem taky takovej malej skromnej úchyl :-D Už jsem ani nedoufala, že by mě nějaký film mohl zároveň tak neuspokojit, potěšit, rozplakat, překvapit, naštvat, rozesmát... Tak ráda se filmem nechám tahat za nos, sakra díky za to!! :-D

• 11.3.2016  23:17
    Sirotčinec (2007)

Celou dobu jsem jen uhranutě koukala na obrazovku, neschopná pomyslet na cokoliv jiného než na odehrávající se příběh. Zažila jsem neuvěřitelně uvěřitelný strach a děs, což se snad žádnému jinému hororu ve mně v takovéhle míře nepovedlo vyvolat. Slušná dávka nečekaných emocí na jeden večer, to budu rozdýchávat dlouho... Ale díky tomu "šťastnému" konci (v opravdu velkých uvozovkách!) se mi možná dneska ještě podaří usnout.

• 5.3.2016  02:17

To byl (podle mého) taaaaaaak ale tak strašně levnej pokus o "rafinovaný a překvapivý" film!

• 29.1.2016  20:25

Proč v popisku u žánru chybí štítek "komedie"? Škoda! Kdyby film byl laděn víc do komediální roviny, měl by pro mě pětihvězdičkovou hodnotu a můj velký obdiv. Nápad, že se dá ztroskotat vlastně i uprostřed zalidněného velkoměsta, se mi hodně líbí. Trailer vypadá na to, že tvůrci si udělají "nenápadně" velkou legraci z tragických vážných filmů o ztroskoncích, ale film se v důsledku tváří na to, že chce vypadat vážně, a to je škoda. Mohla to být opravdu zábava. Každopádně za nápad a smělé nevšední zpracování musím tvůrce pochválit :)

• 2.1.2016  20:02

Vždycky žasnu nad tím, jak mě některé filmy dokážou zastihnout v tu pravou chvíli.. Tenhle film je pro mě něco osobního, asi proto, že jsem tak naivní a taky se moc ráda nechávám vést "náhodami" :)

• 16.11.2015  22:36
    Želary (2003)

Nejspíš touha mojí duše, která po tomhle idylickém životě v Želarech prahne. Proto ho tak miluji.

• 21.5.2015  22:33

Čím déle uběhlo od doby, kdy jsem tenhle film viděla poprvé, tím více si ho vážím. S každým dalším shlédnutím si ho vychutnávám víc a víc a nacházím v něm něco, čeho jsem si při prvním shlédnutí nevšimla.. Tenhle film, ač se na první pohled nezdá, má v sobě víc lidskosti a hloubky, než většina vážných dramat!

• 23.10.2014  19:31
    Bílé peklo (2001)

Srdceryvné loučení. Otec jede do války. Slibuje, že se vrátí na Vánoce... A v tuhle chvíli už jsem naprosto přesně věděla, jak to celé skončí. Nechápu zdejší hodnocení. Viz výstižný komentář od CheGuevara.

• 21.10.2014  22:42
    V peřině (2011)

Nečekaný zjevení, pořád ten film a všechny herce nějak nemůžu pochopit..! :-D

• 1.9.2014  18:22

Pro mě nejpřekvapivější marvelovka, co jsem viděla... Díkybohu né kvůli ohromující akci, či kvůli laskavé procítěnosti, ale hlavně kvůli nadsázce a pohodové vlně, na které se film veze od samého začátku až do příjemného happyendu :)

• 23.8.2014  09:38
    Sex Tape (2014)

Vtipné, svižné, hřejivé a milé :) Potěšilo mě to a rozesmálo, nevidím důvod k nízkému hodnocení! PS: Uživatel xxmartinxx nejspíš nemá oči, že nevidí, co na té Cameron je.. :D

• 22.6.2014  21:13
    Nikola Šuhaj loupežník (TV film) (1977)

Asi to nechápu... Nelíbilo se mi tam zhola nic, snad za tu práci na filmu ta jedna hvězda... možná z lítosti...

• 15.6.2014  15:57

Nechápu tak nízké hodnocení! Přišla jsem na ČSFD s tím, že tohle bude mít něco okolo 80% :-D. Je to tak pravdivě natočený film, tak lidský a tak ... smutný a zároveň optimistický! Na Flor jsem mohla oči nechat a i ostatní herci byli tak přirození, jako by děj ve filmu byl jejich denní rutinou.

• 22.1.2014  21:01

Mám tak ráda šťastný náhody!! A jsem ochotná kvůli nim vypotřebovat pár balíčků kapesníků.... :)

• 12.1.2014  18:28

Pr()č? Pr()č?? ;-( Proč je to tak natahované, tak nezáživné, tak nepochopitelné. Proč jsem u zdlouhavých monologů ztrácela zájem? Proč jsem při filmu myslela na jiné věci, nesmála se, nebo proč jsem byla na konci nepřekvapená a zklamaná...? Protože to Trier chtěl, nebo protože se tahle "studie" nepovedla-?! Nápaditost vyprchala, spíš to vypadá, že film vykrádá svou první část.

• 9.1.2014  14:19

Asi to bude tím, že o takováhle témata se nezajímám, ale vůbec (!!!) mě to nebavilo! Navíc mi herci přišli všichni stejně nezajímaví (vyjma toho bílýho budhistickýho superzabijáka Zahrádky) a scénař tek nějak... trapný.. :( Žádná nadsázka, žádný vtip.. škoda. Asi to tak mělo být.

• 30.12.2013  14:04

Mně neskutečně blízký styl vnímání věcí. Už se nechci vracet k filmům, které neřeknou všechno tak, jak to je! Nymfomanka mě pěkně rozmazlila. Byla vtipná, zajímavá, vzrušující, nevšední, poetická, nápaditá, nutící se zamýšlet a přitom klidná a vykreslená tak přirozeně, že jí věříte všechno a i když se příčí vašim zásadám, vůbec jí to nemáte za zlé a ještě jí fandíte... Pro mě prostě něco extra :-)

• 30.12.2013  13:54

Proč mám pocit, že to nebylo tak super? Joo bylo to hodně super, ale ne zas tak super, abych dala nadšených 5* jako u prvního Hobita. Možná to bude těmi absurditami a až nesmyslnostmi, které se tam občas objevily - bez toho by to přece taky šlo! Někdy míň přece znamená víc.. Akční scény super, ale chyběla mi tam taková ta dechberoucí epičnost.. Hm, jako další důvod mě napadá, že jsem těsně po tomhle filmu viděla Nymfomanku a z tý jsem nadšená byla hodně... asi zastínila Hobita, no! :D

• 15.11.2013  22:10

Netušila jsem, jak může být Lokiho zlomyslnost vtipná! Hodně dobré, ale občas se mi zdálo, že už jaksi není co do takovýchhle fantasy snímků vymýšlet za novinky - stále podobné masky, stvůry, vznášedla.. Stále větší, ohromnější a děsivější zbraně.. Jak daleko tohle může zajít, vždyť už teď tvůrci skoro vykrádají.. ale co mají dělat, dívat se na to dá :) Když jsme jako poslední dva jedinci věrného filmového obecenstva seděli a trpělivě čekali (uctívajíc práci všech členů filmového štábu) až dojdou titulky, přece jen jsme se těch vytoužených pár minut Thora navíc dočkali! :D HAHA, KDO SI POČKÁ...

• 15.9.2013  21:14

Dost mě překvapilo hodnocení uživatelů ČSFD, po slhédnutí jsem si říkala, že bude štěstím, když tu najdu nějakých 73 procent... Překvapuje mě to o to víc, že se většinou takovéhle "ohraně romantické" příběhy hodnotí o něco níže. Tenhle film má určitě něco do sebe a nějaké svoje kouzlo, dokonce i pár krásně pravdivých scén, jasně, že jsem si taky pobrečela a navíc herci byli skvělí, ale nemůžu si pomoct, scénář byl celkem odfláklý, spíš se hrálo na efekt a to mě dokáže v některých případech naštvat. Lepší scénář (oproti tomu, starý známý model "chudý a bohatá" mi nepřišel nijak rušivý ani ohraný) by snímek jen pozvedl! Úsměv Rachel McAdams je sice nádherný, ale tady se smála až moc i při méně úsměvných scénách skoro až nevhodně a hloupě. No, někdo by mohl říct, že to patřilo k jejímu charakteru, ale mě to trochu kazilo pocit ze snímku. Ale přece jen, tyhle nedostatky se zčásti utopily v příjemném soundtracku a pozitivní atmosféře, jsem jedna z těch naivních dušiček milujících tyhle příběhy, a ne že by mě to nějak trápilo! :D

• 19.8.2013  21:40

Hodně šablonovitý film (a všechny postavy v něm), který dodržel snad všechna pohádková pravidla ještě lépe než do puntíku. Neuškodilo by občas trochu experimentovat, i v takovýchto animácích.. Na druhou stranu mě zaujal nápad a jídlu jednoznačně fandím, takže to nakonec nebylo tak špatné!

• 9.7.2013  23:36

Dokonalost sama, vyjadřuje a ukazuje naprosto přesně tu krásu a neodolatelnost lásky. Tenhle film mi kápl do noty (nádherná poetičnost i soundtrack), popisuje moje pocity a stojí za mými názory na svět. DĚKUJU!

• 5.6.2013  21:37

Především musím vyzdzvihnout vizuální stránku filmu - velkolepé scény byly doslova omamné (nevadí mi nechat se mámit obrazy!!). Na filmu je super i to, jak je dlouhý, a přesto je se pořád na co dívat. Na Leonarda DiCapria jsem se těšila a opět předčil má očekávání - zazářil a zahrál si to podle svého. Nemůžu nezmínit moderní soundtrack, který mi nejdříve pro tenhle typ filmu neseděl, ale nakonec se ukázal jako ta nejlepší volba. A plus na konec: Velký Gatsby má pár scén, které se mi vryly do paměti, a to na filmu oceňuji.

• 2.6.2013  15:13
    Saw 2 (2005)

Hodně mě to bavilo, je na co koukat, nad čím přemýšlet i čemu se smát.. :D

• 2.6.2013  15:11
    Amputace (2012)

Nechutná, zvrhlá a netradiční témata mě lákají, takže se mi nevynul ani tenhle film :D Je to tak hnusné, že se mi až dělalo špatně, ale to je pro film plus, já jsem docela otrlý divák.. Herecky to bylo skvělé, jen na scénáři se mělo trochu víc zapracovat a snímku by neublížila delší stopáž. Hodně zajímavé :)

• 11.2.2013  23:20

Krásně odvyprávěný, slzy-ždímající, téměř epický příběh o přátelství, životních cílích a touhách. Jen by mě zajímalo, jak by film asi vypadal, kdyby se držel předlohy v tom, že celý příběh je vlastně vyprávěný z pohledu koně. A vůbec mi nevadí, že to třeba bylo jednoduché, nebo moc americké, sežrala jsem jim to i s tím západem slunce na konci :)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7