Fanex

• 21.12.2008  00:14

Raději Alien 5, než AVP2

• 12.6.2007  22:57
    Bazén (2001)

Nudný nebyl. Trochu jsem se i bál. Nejubožejší smrt měla Linda Rybová, která se do ní vyřítila po tobogánu a smrt Jana Vlasáka, který pátral a dorazil k nově vystavenému bazénu na Barandově, který má být něco "extra" (ve skutečnosti je to aquapark v Liberci, ale aspoň je v ČR). U mě má tento film tři hvězdy za české herce, české prostředí a děj: "To už tady párkrát bylo! Ale u nás tak často ne;-)" Jinak dávám odpad anglickýmu dabingu, aspoň za Lindu Rybovou!

• 30.12.2006  13:55
    Silent Hill (2006)

Nuda? Ne! Docela mě překvapil. Jako horor má "něco do sebe". Je to jak mix Doom, Alien, Harry Potter, Záhada Blair Whitch a Mumie :-d. Hororová a temná atmosféra zde jest, i když hodně počítačová Je to prostě "město v temnotě" a že hlavní role obsadili ženy, byla pro mě také pozitivní zpráva. 24 letá mladá žena v sukni, malá dívka a blonďatá policistka. Radha Mitchell svou roli zahrála skvěle, že chvílemi šel strach i zní :-D. V tomto filmu můžete i vidět, jak se může víra proměnit v něco temného, nebo ve společenství spíše "cvoků" nebo "fanatiků". Doporučuji ho všem Je to skvělá podívaná, kterou není vidět každý den! A že by trochu komedie?No, ne.

• 2.11.2006  12:20
    Netvor (1985)

Horor nic moc, nebál jsem se ho ani ve svých 6 letech ve 4 ráno, ale tři hvězdičky aspoň za to, že to byl první můj horor;-)

• 21.10.2006  21:12
    Variácie slávy (TV film) (1991)

Úplne vynikajúci film o začiatkoch slávneho hudobného génia "Wolfiho"Amadea Mozarta, ktorý už od 5 rokov vychádza so svojimi rodičami a sestrou zo Salzburgu, aby hráli svetu ich super hudbu a robili Salzburgu v svete čest. Mozartova sestra "Naninka" má tiež veľké nadánie, hlavne pre spev aj ako cembalistka, že postupne začne na Wofiho žiarliť. Obidvaja prežívajú ťažké horúčky, hlavně Mozart, z ktorých sa nakoniec vylieči. Mozart jednu takúto horúčku prežil aj v Olomouci, ale táto návštěva v filmu nebola zachytená.To jediné by som filmu vytkol:-).Vtedy mal 11rokov a v filmu preskočili z 8 rokov na 12, kde Mozart zložil svoju prvú operu, ktorú začal pisat práve v Olomouci. Slováci natocili naozaj svätý film, na ktory by som sa mohol pozerať stále dokola. Je plný hudby Mozartovi, Händlovi, dokonca aj na varhany nám túto práve Mozart zahrá v jeho 8 rokoch, a potom na záver jeho slávna prvá opera La finta semplice sa musí ľúbit každému.

• 21.10.2006  16:15
    Noc pastýřů (TV film) (1992)

Pro mě skvělý film o J. J. Rybovi, o jeho talentu a vzniku slavné České mše vánoční, která je nejznámější u nás. "Hej mistře vstaň bystře! Shlédni na jasnost..." Hraje J.Abrhám jako J.Ryba a D. Havlová jako jeho žena. Na tento film se můžu dívat pořád, aspoň tedy na závěr, kdy zazní jednou o vánocích v rožmitálském kostele nejznámější část Gloria.("Sláva budiž Bohu velikému! Pokoj lidu všemu pokornému! Dnes se narodil spasitel, všeho světa vykupitel!")

• 23.9.2006  21:24

Docela zvláštní pohádka plná fantazie, skvělé hudby, mluvících zvířat, kouzel a taky romantiky. A tuto romantiku kazí narušitelka vládnoucí černou magií, která chce lásku po někom, kdo už miluje Fantaghiro. Ale láska se asi prostě nedá vykouzlit ani očarovat.

• 21.9.2006  12:24
    Predátor (1987)

Lidé stáhnutí z kůže vypadají fakt skvěle!!!

• 16.9.2006  11:39
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Ty flashbacky a flashboardy jsou dobrým doplňkem seriálu. A čísla 4 8 15 16 24 42 mě pronásledují na mém černém tričku...:-O

• 14.9.2006  12:24

Trochu slabší, než předchozí film, ale Whoopi Goldbergová i zde mi pozvedla náladu a mé hudební ego.

• 14.9.2006  12:17
    Maska (1994)

U toho sem se nasmál až - až. Jim Carrey zahrál masku jak má být. Uplně jak animáč.

• 14.9.2006  12:15
    Pretty Woman (1990)

Prostě klasika, Julia je fakt třida. Co dodat.

• 14.9.2006  11:52

Od tohoto filmu sem čekal o dost víc. Sem slyšel same hlašky, že na to v kině hleděli pořád se zavřenyma očima. Omyl, mě tam nic tak strašného nepřipadlo, ale nevim, jestli se to opravdu stalo, nebo si vzal příklad od nějakého zabijáka, který tam opravdu "řádil". Ale závěru sem se trochu bál. Amatersky zaběry dělají divy.

• 14.9.2006  11:44

Pro mě snad nejlepší komedie. Barová zpěvačka, která změní život spousty lidem. Mohl bych se na to dívat pořád do kola. Obzvlášt sbor v kostele mě nejvíce dostal - převtělil se do skutečného světa. Whoopi má talent na všechno.

• 14.9.2006  11:37

Střeštěná komedie, ale ještě ujde. Byl sem na tom v kině, nevěděl sem o čem to bude, ale překvapilo mě tam UFO, které sem tam vůbec nečekal. Ale vickrat už se na to nepodivam...aspon neuvažuji.

• 14.9.2006  11:22

První díl byl docela fajn, ale co každou sérii to jde s želvama z kopce. Tu už nejsou,co bývaly.

• 14.9.2006  11:16

Četník se mi vždycky líbil. No vlastně většina filmů s Louis de Funem, ovšem jedině s dabingem Františka Filipovského. Četník ze Santropez se mi libil asi nejvíc, ale tento dil take. Možná je to tim, že mimozemšťané mi byli vždycky blízcí:-)

• 13.9.2006  09:33

Za to, že je to můj první film na VHS z půjčovny, dávám tři hvězdy. Jinak dívat se na to dá.

• 13.9.2006  09:31

Cruella je prostě skvělá. Navíc je to snad první film, na kterém jsem byl v kině. Výborná komedie! :)

• 11.9.2006  21:54

Viděl jsem ho už několikrát. Prostě pohádka pro dospělé. Navíc zde hraje moje oblíbená herečka Sigourney Weaver!

• 11.9.2006  20:51
    Beetlejuice (1988)

Tim Burton? Skvěly režiser, už si ho začinam oblibovat. Tento film je možná trochu střeštěný,chvíli až otravný, hlavně Beetlejuice, ale jinak super.

• 4.9.2006  16:41

Naprosto vynikající pilotní dvojdíl plný spousty nových pojmů, vysvětlení, triků a akce. Pro seriál skvělým startem.

• 16.8.2006  10:58
    Smrtihlav (1998)

Dark City je plný temnoty a nevědomosti. Jednoho dne se hlavní hrdina John Mudrock probudí v hotelovém pokoji a vůbec o sobě nic neví. Zjišťuje svoji existenci, a krok za krokem zjišťuje neskutečné informace. Jsem předtím vůbec nevěděl o čem to bylo, tak mě ke konci film dost překvapil,jak to doopravdy bylo. Stojí za to se na to podívat znova. Akorát název "Smrtihlav" moc nechápu. "Město v temnotě" je lepší.

• 16.8.2006  09:52
    Battlestar Galactica (TV film) (2003)

Pilotní film k seriálu je prostě špica. Ovšem seriál ještě lepší, i když se děj chvílemi trochu táhne. Dlouho mě nic "neuchvátilo", jako tohle. Jsem si vzpomněl na Karla Čapka, na jeho dílo Roboti, který byl pro tento seriál určitě inspirací. Ovšem místo slova Roboti se tyto stroje jmenují Cyloni. Byli to nejprve stroje vytvořené člověkem, aby lidem usnadnili práci, jak v Čapkově díle Roboti. Také se vzbouřili a nyní jsou pronásledovatelé lidstva. Ovšem už v podobě lidské jsou, vlastnosti, city, to vše už jim nechybí. Blonďatá Cylonka je nejdrsnější ze všech. Naštěstí má mnoho kopií :-) Takovou tvář mohli přidělit královně Cylonů, pokud teda maji nějakého vládce - vůdčí stroj. Ale stejně se mi nejvíce libí paní prezidentka. Je to prezidentka jak má být, učitelka a navíc člověk s těžkou nemocí, který je možná jednou dovede na místo, které všichni stále hledaji. Je to Země? Existuje ještě? Je to snad jen legenda, obyčejná legenda, která je výmyslem našich rodičů jako např. pohádka před spaním o jednom krásném světě? Dozvíte se v seriálu:-).

• 11.8.2006  10:59

Prostě skvělé. Úplný komiks ve filmu. Skvělé efekty.

• 8.8.2006  14:19

Brutální a drsný film. Velice mě tato černá komedie fascinovala. Taková nešťastná náhoda jak nakonec může přerůst všem přes hlavu a nakonec zničit vše. Počátek je vždy v něčem jednoduchým,prostým, třeba jako je prostitutka:-D

• 27.5.2006  16:02

Dobrý pokus, ale Vetřelci se to nevyrovná. Na začátku jsem čekal o čem to bude - až po hodině začal ten pravý děj. A že je to horor? - vůbec

• 27.5.2006  15:50
    Můj otec (TV film) (2003)

Velice poučný film skutečně ze života. Málo lidí zvládne vůbec psychicky zvládnout takovou situaci se o někoho neustále starat. Raději ho "hodí" do domova za pul roku, než si zničit život na dalších 5 let!

• 29.4.2006  16:52
    Nespoutaní (1999)

Podle mě je to skvělý film. Špica, bomba. Vypravěčem udělat samotného hlavního hrdinu - koně je prostě super.

• 29.4.2006  16:48

Což kdo ještě neni timto světem dosti zkažen, ať se na tento filmeček podiva. Správná náladička mu vydřží aspoň do večera:-D. Neuvěřitelně sprosté, ale zábavné.. je to prostě špica. Hudba je snad ještě zábavnější, že je to navíc muzikál je prostě bomba. Keny byl dobrej, chudák, že šel za nás do pekla!! "Prdel, aaaaau, sakra,aaaau, co sem zase tak špatnyho řek ksakru,aaaaau." A že jste neviděli seriál, nevadí. Podívejte se.

<< předchozí 1 2