haWranka

R. N.

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43
    • 13.7.2020  12:16

Jak jde o záměnu totožnosti, bývá to opravdu sranda. Tady to pro mě fungovalo tak napůl. Na jednu stranu dobrý nápad a opravdu hromada skvělých scének - a samozřejmě výborní herci v čele s Vlastou Burianem. Na stranu druhou tu ale bylo dost míst, která mě nijak neoslovila. A opět zmiňuji Vlastu Buriana - jeho postava mi totiž vůbec nepřirostla k srdci.

• 11.7.2020  14:45

Takový roztomilý, trochu hořkosladký příběh. Rozhodně by mu prospělo méně písniček a jiná herečka v hlavní roli. Věru Ferbasovou mám celkem ráda v jejích praštěných rolích, ale tady by se mi víc líbilo, kdyby si to s Adinou Mandlovou vyměnily. Kdo byl skvělý, to byl Oldřich Nový v roli tatínka.

• 10.7.2020  14:51
    Osudná jiskra (TV seriál) (2019)

Velmi epický počin, který mě nejednou dohnal k slzám. Celou první epizodu mi běhal mráz po zádech a během těch dalších se to často opakovalo. Přesto ty 4 hvězdy dávám trochu s přivřenýma očima. Dost mi vadilo pár nelogičností (např. postavy neustále chodily někam o malý moment později a tím se vše komplikovalo), bylo průhledné, jak se postavy zachovají, přesto to tvůrci natahovali až do krajnosti. Možná, kdyby byly epizody jen 4, bylo by to perfektní.

• 8.7.2020  11:30

Pointu člověk prokouknul celkem rychle. Ale mělo to docela spád, hlavní hrdinové sympaťáci. Proč ne, na nějaké to líné odpoledne k žehlení...

• 1.7.2020  15:58

Myšlenka je skvělá a začátek mě opravdu navnadil. Po příchodu do superkýčovitého světa tvůrci předvedli i několik naprosto skvělých nápadů (vypípávání sprostých slov nebo "ráno poté"). Ovšem pak vše spadlo do právě těch zajetých romantických kolejí, ze kterých si tvůrci celou dobu chtěli utahovat a vše šlo do kopru. Je to škoda, že film zůstal na půli cesty.

• 26.6.2020  13:34
    Carrie Pilby (2016)

Taková příjemná pohodovka, romantika, na ospalé odpoledne. Neurazí, nenadchne. Pokud potřebujete něco, co vás trochu pohladí po duši, ale zároveň můžete na chvíli vypnout mozek a o nic nepřijdete, pak je tenhle film pro vás.

• 25.6.2020  14:44

Opravdu hodně zvláštní film. Musím objektivně uznat, že je velmi kvalitní. Grafika, hudba, to je krásné. Příběh je promyšlený. Bohužel na mě už to asi bylo moc střelené a měla jsem chvílemi dost problém to brát "vážně". Dávám tedy 4 hvězdičky, ale je to o fous.

• 25.6.2020  10:00

Epizoda dobrá, ale odhalení mi přišlo až moc vratké. Pořád jsem čekala, že tam bude něco s těmi cigaretami. A ono nic, on to pes...

• 19.6.2020  21:17
    Firma (1993)

Film je to určitě dobrý, ovšem já před ním četla knihu. A vím, že bych to asi neměla moc srovnávat, ale bohužel se neubráním. Z Grishamova příběhu si totiž tvůrci vzali pouze začátek a jména postav, pak už se děj ubíral úplně jiným směrem, postavy se rozhodovaly a chovaly jinak, závěr se už ani nepodobal. Neříkám, že je to špatně, to ne - přeci jen filmy nemohou být podle knih do puntíku. Jenže tady to tvůrci nevylepšili a myslím, že kdyby se inspirovali víc, udělali by lépe.

• 19.6.2020  11:39

Tenhle díl se mi nikdy neokouká. Vrah je slizoun všech slizounů, manželku má taky pěkně vykutálenou. A závěrečné odhalení je opravdu originální - a velmi riskantní!

• 18.6.2020  14:53

Moc krásný, lidský, milý, smutný, romantický příběh. Konec byl možná malinko přestřelený, ale díky tomu zbytku jsem si film nesmírně užila, i jsem si poplakala. Opravdu krása!

• 29.5.2020  21:09

Velmi charismatický (a slizký) pachatel. Jen mě trochu mrzelo to rozuzlení. Přišlo mi takové trochu slabší.

• 21.5.2020  11:01

Trochu mě zaráží zdejší "nízké" hodnocení - podle mě šlo o skvělý díl. A proč? Protože byl hodně jiný. Nezvyklé prostředí, vrah se nesnažil Columbovi lézt do zadku, ale byl odporný od začátku do konce. Pointa výborná. Jen ta rozjuchaná hudba počínajících devadesátek, ta mi nějak neseděla.

• 19.5.2020  09:45

Moc krásná pohádka! Sice se v ní nemluví, ale animace a hudba zařídí vše podstatné a není vůbec žádný problém s pochopením děje. Nevím, jak moc ji ocení dnešní děti, ale já byla nadšená.

• 5.5.2020  13:20
    Pán tygrů (TV seriál) (2020)

Neskutečný počin. Dokument, který svou kvalitu a obsah získá až v průběhu natáčení a sami tvůrci jsou asi překvapeni, co jim z toho vylezlo. Mám obecně ráda dokumenty, ale tenhle je jeden z těch lepších, protože nenechá člověka vydechnout a nutí pouštět další a další díly. Jen mě jímá hrůza, když si uvědomím, že takoví lidé žijí mezi námi (a teď mluvím o celé té šílené bandě aktérů, protože jeden lepší než druhý).

• 19.4.2020  17:59
    Gentlemani (2019)

Hrozně dlouho jsem se nemohla zakoukat, vlastně mě začátek přímo nebavil. Pak jsem si ale najednou zvykla na ten zvláštní styl filmařiny, až mě zaujal a dokoukala jsem to s chutí. Opravdu vyzdvihnout musím scénář, ten byl výborný. Herci také hráli dobře. A závěr byl skvělý! Ovšem nemůžu si pomoct - i když se jedná rozhodně o nadprůměrný film, ten zázrak v něm nevidím.

• 14.4.2020  19:17

Hodnotím z naprosté většiny vizuální stránku, protože ta je prostě dokonalá. Děj mě zas tak nezaujal, ale knihu jsem nečetla, tak nemohu srovnávat.

• 14.4.2020  19:11
    Já, Tonya (2017)

Byla jsem nadšená z traileru, začátek filmu mě navnadil. Bohužel pak už nebylo čím překvapit, zaujmout a film se zbytečně vlekl. Téma je to sice zajímavé, ale asi ne natolik, aby z toho vznikl nabitý dvouhodinový film.

• 6.4.2020  13:08

Jeden z těch dílů, kdy je vám vlastně vraha líto. Doktora rozhodně není zlý nebo prospěchářský člověk, jen prostě nesnese výsměch od někoho, koho miluje. A i přes tohle vážné psychologické téma je moc fajn, že tvůrci nezapomínají na humor. Výraz v poručíkově tváři, když se ho doktorka ptá na jeho sexuální život, je k nezaplacení!

• 5.4.2020  15:43

Hudba je chytlavá, herci dobří, kamera úžasná, a přesto z filmu čiší jedno obrovské "nic". Hlavní postava byla ohromně nesympatická - a to mám Hugh Jackmana hodně ráda, vyprávění jakéhosi děje bylo velmi zvláštní, uspěchané. Když to vezmu kolem a kolem, mnohem raději bych viděla opravdový životopisný film o P. T. Barnumovi, ne tuhle směšnou hříčku, která s jeho reálným životem má společného opravdu málo. Přemýšlela jsem, že dám 3 hvězdy, protože řemeslně je to asi udělané dobře. Ale nakonec jdu do dvou, protože přestože mám ráda muzikály, tady jsem s příchodem každé písničky sténala a doufala, že brzy skončí, protože v samotném filmu byly vesměs zbytečné, děj nikam neposouvaly.

• 5.4.2020  15:38
    Parazit (2019)

Film, který vás celou dobu nepustí a hlavně vás překvapí. Nejdřív se uchechtáváte, pak se i smějete, abyste zůstali zírat s naprosto podivným pocitem. Opravdu jsem si to "užila" a už to nikdy nechci vidět.

• 23.3.2020  21:06
    Truman Show (1998)

Jim Carrey ve vážné poloze je prostě perfektní. A celý tenhle film mě pohltil od začátku do konce. Opravdu jsem mu držela palce - stejně, jako ti lidi, kteří ho šmírovali.

• 19.3.2020  09:37

Trochu jiná epizoda, ale vůbec ne špatná. Ty verše mě bavily.

• 16.3.2020  09:43

Málokterá ženská záporačka je tak charismatická. Prožívala jsem každou její emoci - hlavně ta výtahová scéna na konci, to jsem byla na nervy! Jeden z lepších dílů.

• 3.3.2020  16:55
    Složka 64 (2018)

Pro mě zatím nejlepší díl série.

• 1.3.2020  22:44

Tak asi takhle - chtěla jsem dám tři hvězdy, ale pak jsem si to trochu sesumírovala a nedám je. Co se mi opravdu líbilo? Grafika! Ta byla nádherná! Celá ta příroda, vodní kůň, šaty... A pak dál... Nemůžu na nic přijít... Děj byl absolutně o ničem, úplně zbytečný. Postavy se chovaly iracionálně, otravně. A zatímco v prvním díle mě Olaf pobavil, tady byl neskutečně protivný. Nejvíc mě ale zklamala hudba. Jednu jedinou písničku jsem si nezapamatovala, v ději byly naprosto k ničemu. Myslím, že by se z toho dal udělat desetiminutový kraťas jako bonus DVD... Ovšem to by z toho tvůrci nevytřískali tolik.

• 17.2.2020  16:21
    Brooklyn 99 (TV seriál) (2013)

Ze začátku mi přišlo, že se nějak moc tlačí na pilu, občas jsem se uchechtla, ale to bylo vše. Pak najednou nabral seriál grády a teď, na konci první řady, se nemůžu dočkat, až budu koukat dál a co z toho vyleze! Moc se mi líbí, že nejde o žádnou vztahovku, nijak výrazně to na sebe nenavazuje. Skvělá oddechovka!

• 11.2.2020  19:23

Tak tohle byla perfektní epizoda! Záporák slizoňk neskutečný, Columbo srší nápady a do toho ještě předvede, jak umí skvěle vařit. A já u téhle epizody měla hroznou chuť na ty dobroty!

• 10.2.2020  20:57
    Bezmocná (1995)

První půlka byla otravná a fakt jsem nechápala, co na tomhle filmu někdo vidí. Pak se to ale přehouplo, bylo tam víc Paula Rudda a najednou jsem se do toho taky zakousla. Nevím, jestli na to budu někdy chtít koukat znovu, ale dalo se to a pobavilo,

• 10.2.2020  19:04

Epizoda sice průměrnější, ale s takovou neskutečně chladnou pachatelkou, na kterou člověk jen tak nezapomene.

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43