Agent bez minulosti (2002)

Zajímavý námět, příběh už mi přijde v některých fázích filmu nudnější, Damon mi navíc do té role jaksi nepasuje, ale možná jen můj osobní pocit. Nicméně dávám 3*. 60%

Ajťáci (2006) (seriál)

1. serie - 3*

Alf (1986) (seriál)

Alf je spíš pro ty, kteří na něm vyrostli, což bohužel já nejsem. Nicméně pro občasné sledování a pobavení je to úplně ideální. 50%

Americká krása (1999)

"Asi nemáte ani ponětí o čem to mluvím, ale nebojte se, jednou to pochopíte." Musím říct, že Krása mě docela překvapila. První půlka filmu mě nějak nezaujala, ale v té druhé jakoby chytl druhý dech a najednou všechny pocity, skvělé scény a výkony...žeru Lestera jako flegmatika a to, jak řeší problémy! 75%

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Řekl bych až nabité hláškami, které baví a nemusí být jen o vaření. Podle mě se stejně polovina lidí dívá, jen aby si poslechla, co to zase z toho Polreicha vyleze a doufá, že majitele hospod co nejvíce seřve. Moje nejoblíbenější hláška? Polreich: "No a co tohle, vaří se to?" Kuchař: "No, kouří se z toho." Polreich: "Z hovna se ale taky kouří!" 70%

Arsénova jedenáctka (2007)

Seaman--Lauren-A.Cole-Keown-Toure--Ljungberg-Vieira-Parlour-Pires--Henry-Bergkamp. Palec nahoru pro Arsenovu jedenáctku, pro Arsena, ale hlavně pro Arsenal!

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Po jedničce pro mě určitě zlepšení. Ve dvojce je něco co předchozímu dílu chybělo. Možná 2x více vtipů, možná zábavné remaky dnešní doby, možná jiné prostředí, možná Numerovis:D? Prostě nevím co to na mě zapůsobilo, ale fungovalo to. 80%

Až vyjde měsíc (2012)

Velice příjemný film jen tak na odreagování, obě dvě mladé postavy mě překvapily. Zahráli velice slušně na svůj věk. Zajímavé, jakým způsobem děti chtějí být jako dospělí. To by mě snad nikdy ani nenapadlo, ani kdybych byl dítě...ale strávili spolu hezké chvilky, a to především v Moonrise Kingdom. 70%

Beznadějný trouba (2011)

´´Our idiot brother just ruined my fucking life!´´. Ne, on není zlej, jenom je upřímnej! 70%