Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Tolik let mi trvalo než jsem se na to začal dívat. Velmi příjemné pro uvolnění a pro zasmání večer. Charlie rules! 75%

Dvojník (2013)

Film absolutně o ničem, nehledě na to, že jsem vůbec nerozeznával jednoho od druhého. Jednou si myslím, že je to James, pak zase Simon, ale všechno je to obráceně a člověk z toho pak nechápe vůbec nic...pozitivum by byla docela slušná hudba a prostředí bylo taky dobře zvládnuté. Nicméně za mě jen 2*. 35%

Earth (2007) (TV film) odpad!

Anglicky popíšu svoje pocity poté, co to musela doslova přetrpět celá naše škola v kině: Boring as hell!

Eso (1994) (pořad)

Když jsem se na to ještě před několika lety díval, příjemně jsem se bavil. 70%

Evidence (2012)

Připadal jsem si jako v Blair Witch, ale tohle měl takový nějaký jiný nádech. Zajímavé příšery, přišly mi někdy až tak komicky, že jsem se jich bál. Vím, vím, že v dnešní době je takovýchto filmů mraky, ale tenhle na mě působil zároveň strašně kýčovitě a zároveň velice napínavě a dechberoucně. Ale jo, za odvahu do takového snímku jít dávám 4*. 70%

Expendables: Postradatelní (2010)

Jelikož se mi akční střílečky moc nelíbí, vyklubalo se z Expendables příjemné překvapení! Holt když nepřitáhnete diváka dějem, zafunguje herecké obsazení: Stallone, Statham, Li, Couture, Crews, Lundgren, Rourke, Schwarzenegger, Willis...akční legendy a všichni v jednom filmu bok po boku, no z toho už sakra něco musí vyjít! 80%

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Dárkové balení plné akce, vynikajících old-school herců, i těch "novějších" a navíc i humoru. Myslím, že lepší kousek by si příznivci akčních stříleček nemohli v dnešní době představit. 90%

Fakjů pane učiteli (2013)

Skvělá béčková komedie, u které se člověk upřímně a nenuceně zasměje. Navíc sprostými slovy se vůbec nešetří. 90%

Father Ted (1995) (seriál)

1. serie - 3*

Fontána (2006)

Každý si podle mě musí najít svoji cestičku k dramatům Darrena Aronofskyho. U Fontány mi to trvalo trochu déle, ale líbí se mi čím dál víc a můžu říct, že je to jedno z nejpovedenějších dramat vůbec. Smrt je pouze nemoc... fascinující myšlenka jen když o tom člověk uvažuje. Téma prolínané napříč třemi rovinami příběhu a hlavní postavy ve všech třech rovinách stejné budí jak ten dojem, že to spolu všechno souvisí i pravý opak. Ale určitě souvisí. Darren zase natočil promakané dílo od začátku do konce. Hugh Jackmanovi a Rachel Weisz to spolu sedlo, moc se mi líbili. Ale musím se pozastavit (opět) u Mansellova soundtracku. Jak on to jen dokáže, že hudba sedí k filmu a dokonale pasuje do každičké scény a přitom lahodí uchu? Něco úžasného! 95%