1Legend1

1Legend1

student

• 26.12.2012  12:35
    Pretty Woman (1990)

Na mě až moc romantické a zároveň nerealistické. Nic pro mě, ale jinak ne nejhorší. 35%

• 23.12.2012  12:12

Na úvod bych chtěl poznamenat, že jsem se chtěl vyhnout jakýmkoli předsudkům, které na filmy na prvních pozicích mám(Forrest, Přelet), ale nevím, jestli to pomohlo na objektivnosti mého rozhodnutí. Takže za prvé: zbytečně dlouhé, samotný příběh by se dalo bohatě nacpat do klasické hodinky a půl. Za druhé: z mého pohledu až moc předvídatelné, řekl bych, že tenhle film ničím originální zhlediska děje ani rozuzlení není. A nakonec ta jeho nadhodnocenost. Jasně, je to moc hezký příběh z vězení, ale první místo?? Vůbec nechci Vykoupení shazovat, ale jiné filmy si určitě zaslouží být na předních místech určitě víc než toto a další dva již výše jmenované. A můj dojem z filmu? Cca po první hodině jsem měl chuť to vypnout,a le pořád jsem se překonával a nakonec jsem to dokázal vydržet až do konce a právě ten konec byl podle mě taková záchrana celého filmu, asi jediný světlý moment zhlediska příběhu. Ale jinak upřímně žádná sláva. Průměr. 60%

• 19.12.2012  19:02
    Cleveland show (TV seriál) (2009)

Bohužel jsem měl čest tento odpad poznat. 0%

• 19.12.2012  18:48

Velice příjemný film jen tak na odreagování, obě dvě mladé postavy mě překvapily. Zahráli velice slušně na svůj věk. Zajímavé, jakým způsobem děti chtějí být jako dospělí. To by mě snad nikdy ani nenapadlo, ani kdybych byl dítě...ale strávili spolu hezké chvilky, a to především v Moonrise Kingdom. 70%

• 15.12.2012  20:00
    Sám doma 3 (1997)

Urážka prvních dvou dílů! 0%

• 14.12.2012  20:46
    The Words (2012)

The words je přesně ten typ filmu s pomalým rozjezdem, ale skvělým koncem. Scénář skvělý, vyprávění příběhu střídavě z úst tří vypravěčů působí složitě, ale naopak je příběh samotný jednoduchý. I když ne úplně nejlepší, pro mě příjemné překvapení. 80%

• 12.12.2012  17:44
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Řekl bych až nabité hláškami, které baví a nemusí být jen o vaření. Podle mě se stejně polovina lidí dívá, jen aby si poslechla, co to zase z toho Polreicha vyleze a doufá, že majitele hospod co nejvíce seřve. Moje nejoblíbenější hláška? Polreich: "No a co tohle, vaří se to?" Kuchař: "No, kouří se z toho." Polreich: "Z hovna se ale taky kouří!" 70%

• 8.12.2012  20:55
    Tisíc slov (2012)

Eddie Murphy opět ve svém, řekl bych, že tuhle roli přece nemůže hrát nikdo jiný. Na jednu stranu vtipné, na tu druhou zase předvídatelné. Konec jsem čekal přesně takový, jaký byl. Takže výsledek je = 3*. 55%

• 6.12.2012  16:29

"Asi nemáte ani ponětí o čem to mluvím, ale nebojte se, jednou to pochopíte." Musím říct, že Krása mě docela překvapila. První půlka filmu mě nějak nezaujala, ale v té druhé jakoby chytl druhý dech a najednou všechny pocity, skvělé scény a výkony...žeru Lestera jako flegmatika a to, jak řeší problémy! 75%

• 5.12.2012  21:28

No já si nemůžu pomoci, ale docela jsem se bavil. Jak těm různým situacím, tak české podezřívavé a "předsudkové" mentalitě. Myslím, že je to světlejší (neříkám nejlepší)stránka české komedie. 60%

• 2.12.2012  15:03

"Zdá se mi jakobych prožil celý život, ale nedokážu si vzpomenout, jaký byl" Velice zajímavý snímek. Děj se ze začátku trochu táhne, ale člověk se do toho musí dostat. Kostýmy a atmosféra z minulého století výborná, stejně jako výkony Brada a Cate. Benjamin měl velmi zajímavý, i když obrácený život. Dobrou noc Benjamine. 75%

• 26.11.2012  18:22

Zajímavý nápad, ale jinak strašní trapárna. 50%

• 15.11.2012  21:06
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

ha ha ha ha ha 15%

• 15.11.2012  20:53

Spielbergova klasika v podobě vizuálních efektů i poutavého děje. Toma Cruise miluju a tahle rolička mu sedla. Dobré sci-fi, ale na druhou stranu, viděl jsem i lepší. 75%

• 15.11.2012  20:50
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Tolik let mi trvalo než jsem se na to začal dívat. Velmi příjemné pro uvolnění a pro zasmání večer. Charlie rules! 75%

• 15.11.2012  20:15

Nechtělo se mi do toho, nechtělo, ale o to víc na mě tenhle film zapůsobil. Velice upřímně zahrané od obou dvou hlavních hrdinů. A jak snadno se dá vytvořit přátelství i tam, kde byste ho asi nikdy nečekali. S odstupem času a hlavně za ten konec zvedám na 5*. 90%

• 11.11.2012  18:30
    Nebojsa (1988)

Konečně pohádka podle mého gusta! Jako malý jsem se vždycky bál ale vždy jsem se dodíval. Asi jediná, na kterou se nestydím podívat i dnes. 75%

• 10.11.2012  12:02
    Partička (TV pořad) (2009)

Co napsal ArsenalEagle o české partičce, musím napsat já o té slovenské: Horší dvojče české Partičky. U slovenské jsem se tak nepobavil. 70%

• 3.11.2012  17:05
    Tlumočnice (2005)

Už od začátku se to tak nějak táááhlo a já čekal kdy se to konečně nastartuje, kdy se děj trochu odrazí, ale to pořád nepřicházelo, a tak jsem musel znuděn film asi po hodině vypnout. Prostě nepřesvědčil...25%

• 2.11.2012  13:29

Seaman--Lauren-A.Cole-Keown-Toure--Ljungberg-Vieira-Parlour-Pires--Henry-Bergkamp. Palec nahoru pro Arsenovu jedenáctku, pro Arsena, ale hlavně pro Arsenal!

• 15.10.2012  17:34
    Drž hubu! (2003)

''Vykradli obchod s žertovnými předměty. Patnáct euro a prdící polštářek.'' Komedie jak se patří! Trochu jsem se obával, jak spolu bude vycházet dvojice Depardieu-Reno, ale kupodivu se jim dařilo dobře. Dva odlišné charaktery, ale ve filmu hrají každy svoji 'oblíbenou' roli. Takhle má vypadat pravá francouzská komedie. 80%

• 13.10.2012  13:49
    Crash (2004)

A tak to v Americe chodí...80%

• 13.10.2012  10:59

Darrem se s tím nesere a bezmilostně uvrhne diváka do tvrdé reality, ponukne mu nejhorší obrázky, které kdy viděl a dorazí mrazivým soundtrackem. Výkony hlavní čtveřice už snad ani lepší být nemohou, atmosféra během filmu pomalu houstne a vrcholí ve vynikající finále. Závislost v podobě čtyř způsobů. A vynikající Mansellova hudba. A upozornění: tenhle kousek určitě není pro slabší povahy! 100%

• 12.10.2012  16:17

Poví mi někdo, jak mi mohla tahle americká klasa tak dlouho unikat? Vůbec nevím, jak mám svůj zážitek popsat., ale musím říct, že trojice Travolta-Jackson-Willis byli úžasní. Na nich stojí celý film. A Quentinovy promyšlené kousky povídek, které se ke konci všechny spojí v jednu dokonalou historku! 90%

• 12.10.2012  16:09

Čím musím začít je to, že Kate byla znovu výborná. Příběh, který se pomaloučku rozplétá a najednou do sebe všechno zapadne, obsahuje až takové informace, že někdy mrazí. Na druhou stranu, mladý Kroos mě moc nepřesvědčil, ale za vše ostatní dávám 4*. 80%

• 9.10.2012  21:18

Docela slušně se nám to rozběhlo po ohnivém poháru. O pětce platí to stejné, co o předchozím dílu: akce, napětí, už i víc soubojů. Fénixův Řád pokračuje v nastaveném tempu. 80%

• 9.10.2012  21:14

Dosud nejlepší díl ze serie. A vidíte, že to jde, když se chce. Jenom chce do filmu zakomponovat více akce a napětí, což zde určitě nechybí! 85%

• 9.10.2012  21:11

Skvěle promyšlená show s obracečem času. Jeden z nejlepších epizod. 90%