1Legend1

• 9.10.2012  21:02

Ale ne, stop, tohle už se nemělo stát. Nejhorší díl Asterixe...20%

• 8.10.2012  22:46
    Bobule (2008)

Nemůžu si pomoci, ale Bobule se mi líbí čím dál víc. Ale pozor, žádný vinař nejsem, takže na tom bude něco jiného. Postupem času řadím tenhle kousek k těm lepším z Česka. 75%

• 8.10.2012  22:38
    Looper (2012)

Moc jsem se na Loopera těšil, a to byla možná chyba. Kladl jsem si na něj moc velké nároky, a tudíž mě mírně zklamal. Začátek ušel, zabíjení a vymetání kaleb bylo fajn, ale trochu se to zabrzdilo, když potkal sám sebe. Od té doby se to ne a ne chytit. Jen ten konec jakžtakž jde. Ale jinak nic moc. Škoda. 65%

• 7.10.2012  19:39
    Godzilla (1998)

Já jsem se bavil. Optimista Broderick a chladný Reno si spolu sedli a zahráli skvěle. Efekty a příšery obdobné jako ve Spielbergově Jurském parku parku potěšily, nadchly. Děj se skoro nezastaví, skoro pořád je k vidění(ať už malá, nebo velká) Godzilla. Jsem potěšen. 80%

• 4.10.2012  15:57

Bohužel, Lock,Stock se nemůže Podfucku vůbec rovnat, pro mě jasně horší. Nevim, proč je v žebříčku tak vysoko, jiné filmy by si to zasloužily určitě víc. Ani jsem to nedokoukal...25%

• 30.9.2012  15:28
    V pasti (2005)

Popravdě nevím, co si o tomto filmu myslet. Mám být pohoršen? Na druhou stranu proč? Bohužel mi nesedla do své role Ellen. Jinak si myslím, že Patrick svoji roli zvládl. Ale ten konec, ten byl sakra nedomyšlenej a tak nějak ustřihlej... 50%

• 30.9.2012  15:21

Hastala Vista, baby! Nesmrtelný Arnie zase válí, Cameronovy efekty opět nezklamaly a na svoji dobu více než dobré. Proč sakra ten vraždící stroj tak žeru? 95%

• 28.9.2012  19:29

Musím říct, že ze začátku jsem byl doslova ohromen celou Pripjatí. Docela dobře dodávala pochmurnou atmosféru vylidněného města, ale jak přišlo na nějakou akci, je to pořád to stejné...50%

• 28.9.2012  17:09
    Zlatí úhoři (TV film) (1979)

Mám rád filmy s válkou ´´v pozadí´´. Je rozdíl v chytání ryb během války a mimo ní? Není, jen si musíte dávat pozor, aby vás někdo nechytl. Smutné, nostalgické, povedené. 80%

• 23.9.2012  19:31
    Terminátor (1984)

Chladnokrevný zabiják Terminátor je legenda. Přestože u tak starých snímků nedokážu ocenit kvalitu, zde ji vidím. Arnie v nezapomenutelné a nejlepší roli. Tomuhle se říká kult. 90%

• 22.9.2012  12:48
    Futurama (TV seriál) (1999)

Evidentně slabší než Simpsonovi. Možná proto, že mi postavy nejsou tak sympatické, možná něco jiného, ale něco mi říká, že Futurama je pouze tuctový seriál. Nepřesvědčila mě. 45%

• 19.9.2012  17:35
    Moon (2009)

Žít sám na měsíci 3 roky, to musí být pořádná depka. Zajímavé sci-fi, kde s postupem času hledáte pořád jinou pravdu. Námět není špatný, ale ten konec se dal trochu lépe dořešit. Někoho by navíc mohlo nudit ´´kovové´´ prostředí prakticky celý film. 70%

• 18.9.2012  23:32
    Jen počkej, zajíci! (TV seriál) (1969)

Nu, zajac, nu pogodi! Jeden z hodně mála animáčů, u kterých nejen vydržím, ale také mě i baví. 80%

• 17.9.2012  17:27
    Hancock (2008)

Superhrdina notorik, se zvráceným smyslem pro humor a je mu jedno, co se o něm kdo myslí. Jestli by někdo takový existoval, budu jeho věrný fanda. Will si tuto roli užil, ale té škody co při tom napáchal! Holt každý superhrdina má své mouchy:D. 90%

• 17.9.2012  17:22
    Gympl (2007)

Trocha pravdy, trocha smíchu, trocha vážnosti. Takový je gympl. A nejen ten filmový. 90%

• 17.9.2012  17:20

Když dojdou nápady s nadpřirozenem(paranormálnem), proč tam nedat satanismus? Škoda, už není z čeho čerpat, což bohužel i ve dvojce. Nicméně, trojka je něco mezi jedničkou a dvojkou. 80%

• 17.9.2012  17:10
    Rafťáci (2006)

Podle mě o trochu lepší než Snowboarďáci. Letní verze víc akčnější a srandovnější. 90%

• 17.9.2012  17:09

Jeden z mála světlých momentů v českých komediích. Kotek a Mádlem jsou přesně ty puberťáci, kteří se sem hodí. Rendy a Jáchym jedou na hory!:D 80%

• 17.9.2012  17:05
    Já, legenda (2007)

Nikde nikdo. Silnice ucpané kolony aut, které už tu stojí několik let. Jen jeden přeživší, Robert Neville, se se svým psem krčí schovaní a čekají na kořist. Jelen se přibližuje, avšak se vzápětí ztrácí za autem. Oba se rychle vydají po stopě, ale jelen je spozoruje a utíká. Zaběhne do nejbližší temné budovy, pes za ním. Robert na něj křičí, ale marně. Jeho přítel se ztratil v temnotě budovy. Neville moc dobře ví, že vejít dovnitř je prakticky sebevražda, ale pro svého psa je schopen to podstoupit. Co ho tam čeká, a vrátí se vůbec? 90%

• 17.9.2012  17:00
    Náš vůdce (2008)

Kdo si někdy snad položil otázku, jestli je možný ještě fašismus ve 21. století a jak by vypadal, odpověď najde v tomto snímku. Místy až mrazí v zádech čeho jsou lidé schopni pro dobru lidu, pro dobro Vlny! 90%

• 17.9.2012  16:56

Tenhle film mě rozsekal, originál, snad jediný svého druhu dokázal tak výborně(možná díky skvělým, nejen animovaným efektům) zfilmovat komiks. Tak co, Scotte, porazíš je všechny? 90%

• 17.9.2012  16:52
    Kruh (2002)

Tak se přiznejte, kdo by se po shlédnutí odvážil podívat na tu videopásku, kdyby se mu dostala pod ruce? No sakra, takhle má vypadat psychologický horror! 95%

• 17.9.2012  16:48

Derren je výbornej!

• 17.9.2012  16:43
    Derren Brown: The Heist (TV pořad) (2006)

Jak to jen dokáže???

• 15.9.2012  14:20

´´Our idiot brother just ruined my fucking life!´´. Ne, on není zlej, jenom je upřímnej! 70%

• 15.9.2012  13:33

NO uff, na konci filmu jsem byl v rozpacích. Upřímně, seriál je přece jen lepší, možná tím, že nápady stačí jen na klasickou seriálovou dvacetiminutovku a asi podle toho to taky ve filmu vypadalo. Na druhou stranu se konečně setkáváme s trenérem Hnátkem. Svoji roli věčného morouse zahrál výborně, bohužel vedle něj byl už vidět jen jakžtakž Jirka Luňák, jinak nikdo jiný. Avšak láska k fotbalu a hlavně ke stejnojmennému seriálu mi velí přilepšit. Dávám tedy 4*. 70%

• 7.9.2012  23:31
    Můžeme dál? (TV pořad) (2012)

Tak tohle jsem ještě neviděl...toto je naprosté dno televizních vědomostních soutěží a ještě se takhle lidem vnucují...0%

• 7.9.2012  17:20

Jelikož se mi akční střílečky moc nelíbí, vyklubalo se z Expendables příjemné překvapení! Holt když nepřitáhnete diváka dějem, zafunguje herecké obsazení: Stallone, Statham, Li, Couture, Crews, Lundgren, Rourke, Schwarzenegger, Willis...akční legendy a všichni v jednom filmu bok po boku, no z toho už sakra něco musí vyjít! 80%

• 2.9.2012  18:09

Noo, už si na Matta jako agenta Bourna začínám zvykat, jeho výkon už mnohem uvěřitelnější, je tam i větší akčnost, ta co mi v Agentu bez minulosti chyběla. K dokonalosti však ještě něco chybí. 75%

• 2.9.2012  18:05

Zajímavý námět, příběh už mi přijde v některých fázích filmu nudnější, Damon mi navíc do té role jaksi nepasuje, ale možná jen můj osobní pocit. Nicméně dávám 3*. 60%