fisus

fisus

Jiri Fiser

okres Rokycany
filmový hokejový a herní blázen

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 24.9.2018  21:05

Nejdřív jsem myslel,že jsem se přeslechl,ale vážně se tu mluví o plzeňském sladu a českém chmelu.Dokonce se tu objeví nápisy CZECH a PILS napsané na mrtvole.No,jak jde o pivo,všichni ví,že u nás je to nejlepší :-)

• 22.9.2018  10:54

Tohle byl vážně jeden z těch slabších dílů.

• 21.9.2018  15:27

Těžko by roli doktora Lectera zahrál někdo lépe než Anthony Hopkins.Možná Nicholson,ale to by byla asi jízda trochu jiným směrem :-)

• 21.9.2018  15:09
    Gag (2006)

78 minut trvajících věčnost!

• 20.9.2018  19:50
    Bez úniku (2008)

Kdyby to nebylo tak moc zmatené a nic neříkající,nebylo by to tak špatné.Nic originálního se nestalo,pointu jsem čekal,ale moc jsem se nenudil,tak dám aspoň ty dvě hvězdy.

• 19.9.2018  23:52
    Upgrade (2018)

To byla fakt hustá podívaná.Hlavně mě to v kině tak bavilo,že mi přišlo,že film trval tak 5 minut.Strašně rychle to uteklo.Leigh Whannell mě baví jako herec,scénárista a teď i jako režisér.Jen tak dál chlape.A fakt jsem si myslel,že ten hlavní herec je Tom Hardy.Ta podoba tam je veliká.

• 19.9.2018  23:49

Tenhle film mě při sledování nutil měnit názor takovým stylem,jako bych koukal na Forresta Gumpa a chvílemi to přepínal na Kameňák.Prostě mě bavil a pak zase hodně štval.Pár vtípků se povedlo,čekal jsem to horší,ale žádný zázrak to není.

• 19.9.2018  23:46
    Predátor II (1990)

Tolik zatracované pokračování a já ho přitom měl raději než jedničku.Predátor tu víc řádí,bavila mě ta honička přes baráky a závěr se mi taky moc líbil.Teď už to přeci jen vidím jinak,přesto to vůbec není špatný film.

• 19.9.2018  23:43
    Predátor (1987)

Já se přiznám.Jsem ročník 1985 a tudíž jsem vyrůstal v době,kdy bylo in mít video a sjíždět filmy s Arnoldem,Jean-Claudem,Sylvestrem,Chuckem nebo Stevenem až do zblbnutí.Dodnes tyhle akčňáky miluju.Ale Predátor mě tenkrát fakt nebral.Nevím proč.Vše ostatní jsem miloval,ale tenhle film jsem nemusel.Až postupem času jsem si ho oblíbil.Skvělá hudba,úvodní scéna příletu,Arnold a Carl Weathers jako Dutch a Dillon si podávají ruce a zazní You son of a bitch,parta drsňáků,Billyho vtípky,bezbolestná.......Je to klasika a mám ji rád.

• 19.9.2018  05:56

Priscille s láskou Elvis,co dodat :-D

• 19.9.2018  05:55

Trefil jsem všech pět a k tomu to byly fajn příběhy.

• 18.9.2018  19:20
    KR 13 (2009)

Mám moc rád filmy z jedné místnosti.Tenhle nebyl vůbec špatný,ale přišel mi tak nějak nedotažený.

• 18.9.2018  04:19

Jak už tu bylo napsáno,povedl se jen závěr a pointa.Jinak by mě zajímalo,co tam dělal Dennis Hopper?

• 18.9.2018  01:56

Se svojí znalostí matematiky bych se sem určitě nedostal,tak jsem byl při sledování v klidu.Ale jinak velmi povedený film.

• 18.9.2018  01:54
    Hladová hra (2009)

Na stejné/podobné téma jsem viděl už dost filmů,ale tenhle byl jeden z nejhorších.I takové filmy jako Iron doors nebo Vražedná hra se mi líbily mnohem víc.

• 18.9.2018  01:51
    Hostel (2005)

Tohle se musí brát jako sranda ne jako horor a pak to funguje.Super písničky,hlavně Držim ti miesto a Třetí galaxie :-D Slovensko točené v Čechách působí tajemně a je to vážně vtipné.

• 18.9.2018  01:46
    Hostel III (2011)

Totální kravina,co s prvním hostelem nemá už nic společného.

• 18.9.2018  01:45
    Hostel II (2007)

Poprvé a naposledy jsem to viděl na filmovém festivalu ve Varech.Bylo fajn vidět scény točené právě ve Varech,ale to je asi tak vše,co tam bylo fajn.Ani po všech těch letech nemám chuť to vidět znovu.

• 18.9.2018  01:41
    Kostka (1997)

Na tomhle jsem byl ještě v našem starém,dnes už neexistujícím,rokycanském kině.Od té doby jsem to viděl několikrát a pořád mě to dostává.Jen z málokterého filmu dýchá taková beznaděj,jako tady.

• 18.9.2018  01:38

Na jedničku to opravdu nemá,ta byla zkrátka originální.Ale ani dvojka není zlá a bavila mě.

• 18.9.2018  01:30

Tak tohle se povedlo.Bacha na intelektuály :-)

• 18.9.2018  01:28
    Suckablood (2012)

Wow.To bylo fakt parádní!!!Prostředí,masky,atmosféra....fakt super.

• 18.9.2018  00:20

Už nám to graduje.Hodně povedený díl.

• 18.9.2018  00:19
    The Cop Cam (2016)

Celkem o ničem.

• 18.9.2018  00:18
    Sestra (2018)

Když tak nad tím přemýšlím,dostal jsem,co jsem čekal.Prostředí a atmosféra jsou dokonalé,Valak pouští hrůzu..... nešlo to udělat trochu lépe?P.S. Viděl jsem to podruhé a to v kině.Na plátně je to lepší,ale na horory do kina chodit jen v týdnu a dopoledne.Proč?Protože tam jinak nalezou davy idiotů s popcornem a jiným žrádlem a člověk z toho má úplné h***o!!!!Chvíle ticha,čekáte nějakou tu lekačku a co je slyšet?Křřřřřřuuuuuppp,sssrrrrrkkkkk,haaaaammmm....jednou mi fakt rupnou nervy a vyvedou mě v kazajce.

• 18.9.2018  00:15

A přestávám mýt nádobí.

• 17.9.2018  03:18
    Youngblood (1986)

Můj nejoblíbenější hokejový film.Keanu Reeves v brance,Patrick Swayze a Rob Lowe v útoku a hra může začít.A navíc kočka Cynthia Gibb.

• 17.9.2018  03:13

Pravá hororová jízda.Wan to prostě umí.Valak je démon,který v podobě jeptišky umí nahnat strach a už se těším na spin-off Sestra.Není časté,že by měl horor přes dvě hodiny.Tady to rozhodně nevadí.Pořád se něco děje a hororových scén je víc než dost.Skvělá práce.

• 17.9.2018  03:09
    The Nurse (2017)

Solidní hororové 2 minuty.

• 17.9.2018  03:08

Tohle už na rozdíl od jedničky mělo pořádné grády.Bylo fajn vidět to v kině.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14