fisus

fisus

Jiri Fiser

okres Rokycany
filmový hokejový a herní blázen

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 22.5.2018  12:05
    Deadpool 2 (2018)

V mých očích smázl Deadpool celé Avengers:Infinity war,které nebyly takovou peckou,jakou jsem čekal.Zjistil jsem,že mi v komiksových adaptacích opravdu sedí pořádná dávka humoru,proto bych za nejlepší filmy v téhle kategorii za poslední roky označil Deadpool 2,Thor:Ragnarock a Strážci galaxie 2.

• 21.4.2018  15:35

Zdejší hodnocení mě fakt překvapuje.Čekal jsem,že to tu bude v červené barvě a ono to nemá ani 50 %.Tak nevím,ale mě se to líbilo.Nehledám v tom žádné skryté symboly,prostě mě to bavilo a fascinovala mě hudba stejně jako u Drive.Asi jsem divný a to je jedině dobře.

• 20.4.2018  01:27
    Pomsta (2017)

Ano,je to kravina,blbost,nelogická blbina,ale mě to přišlo vtipné a bavil jsem se.Asi jsem měl zrovna náladu vymýt si mozek nějakou ujetinou z Francie a sedlo mi to.Tenhle film opravdu nelze brát vážně.Pokud se někdo rád hrabe v tom,co je logické a co není,co je reálné a co je nesmysl,tak bude při tomhle snímku špačkovat ,jak kaučukový dědek.Ale kdo se rád zasměje nad absurditou,nad tím,co všechno hlavní hrdinka vydrží a nad tím,jak se pavouk utopí v moči,ten si bude libovat.Nemůžu si pomoct,ale při odchodu z čsfd projekce ve Francouzském institutu jsem ještě na václaváku zaslechl,jak bylo super vypálit si díru v břiše plechovkou od piva :-D

• 11.4.2018  18:24

Co člověk ještě nezažije v kině.Tak jsem si zašel na dokument Planeta Česko.Středa odpoledne,nebude tam moc lidí,říkám si.Kromě mě tam přišli ještě 4 dámy v letech.Ženám se nemá hádat věk,já vím,ale těmhle už určitě bylo každé přes 60 let.Aspoň bude klid a neuslyším žádné křupání,srkání atd.CELÝCH 80 MINUT bylo slyšet: Jéééé to je krásný brouček!Jéééé to je krásný ptáček!Jéééé tam jsme se byli tenkrát koupat!Jéééé tam jsme byli jako malé holky!Fuuuuuj jak ten had žere tu rybu!A co víc.Jedné zazvoní telefon a já jen slyším:Ahoj......Jsem v kině......Že jsem v kině!......Planeta Česko.......Krásnej dokument......Zítra přijdu.....Že zítra přijdu.....Co?.....Jo.....Ahoj.Od nějakých puberťáků bych to i čekal,ale od takových starších ženských určitě ne.Ono se sice říká,že nevidět film na plátně,je jako nevidět film vůbec,ale co z toho,když s vámi v sále sedí negramoti.

• 3.4.2018  00:55

Je to sice 20 let,ale vzpomínky na Nagano zůstanou.Bylo mi 12 let,měl jsem naganskou chřipku,zápasy sledoval doma v posteli a fandil a fandil a fandil.Na tohle nejde zapomenout.Hoši děkujem a kdo neskáče,není Čech :-D

• 26.3.2018  17:11
    Hmyz (2018)

Moje první návštěva kina Světozor a ještě senior projekce :-D S filmem určitě spokojenost.Mám najeté všechny předchozí snímky pana Švankmajera,takže mě tohle nemohlo zklamat.Je to originální,vtipné a nenudilo to,tak co chtít víc.

• 19.3.2018  23:59
    Tomb Raider (2018)

Zdejší hodnocení a trailer mě dost natěšily,a tak jsem ve finále zklamaný.První polovina filmu byla fajn,ale pak jsem se tak trochu nudil.Bohužel Lara v mých očích nikdy nepřebije Indiana Jonese a Nathana Drakea,i když se na Aliciu moc pěkně koukalo.

• 19.3.2018  23:55

Jestli je to fakt podle skutečné události,tak ten týpek s pytlem přes hlavu byl cyborg.Jinak to byla sranda.sice herecké výkony se rovnají nule,nelogické chování postav....atd.,ale tyhle filmy o tom přeci nejsou.Důležitá je zábava a já se fakt v kině bavil a smál.Navíc výborný osmdesátkový soundtrack.

• 11.3.2018  22:32
    Elvis Presley (TV film) (1979)

Poslední film od mistra Carpentera,který mi scházel.Spousta songů od Elvise,vynikající Kurt Russell,tak co chtít víc.

• 5.3.2018  05:57
    Oscar 2018 (TV pořad) (2018)

Celý večer fajn,ale Tvář vody nejlepší film?A del Toro nejlepší režie?Ani omylem.

• 3.3.2018  02:09
    Noční hra (2018)

Chvíli thriller,chvíli komedie,místy dost zmatené,ale humor funguje.Účel to splnilo-bavil jsem se.

• 3.3.2018  02:06

Trochu mi to připomnělo miniserii Dům v růžích,ale nedosáhlo to jejích kvalit.Atmosféra ušla,to prostředí bylo taky fajn,sem tam nějaká ta lekačka,ale mohlo to být mnohem lepší.A co byl fakt horor?Poslouchat partu holek kousek vedle,co se i během promítání nahlas bavily o menstruaci a o líčení.Už vážně nevím,kam v kině utéct.

• 24.2.2018  23:48
    Repo Man (1984)

Těšil jsem se na kultovní akční pecku z osmdesátých let a jsem zklamaný.Možná tomu ještě dám šanci někdy v budoucnu,ale zatím dávám 3 hvězdy.

• 24.2.2018  23:46

Snad neexistuje film o válce ve Vietnamu,ve kterém by nezazněla píseň od Creedence.Tady hned v prvních okamžicích sledujeme vojáky v džungli a jak jinak,hrají k tomu Creedence.Většinou zazní ve filmech skladba Fortunate's son,tady hraje Green river.A upřímně,vůbec mi to nevadí,Creedence totiž zbožňuju :-D Film samotný mě ze začátku moc nebavil,ale cestu jsem si k němu našel a asi od poloviny už jsem vůbec nevnímal diváky požírající popcorn,ani ten pár napravo,co se stále smál a laškoval v přítmí kina,ani tu slečnu-paní vedle,co se pořád rozhlížela kolem sebe a nevnímal jsem ani toho týpka kousek vedle,co nadával na vietnamčíky,že tam měli pochcípat hlady.Když už i v téhle atmosféře mě film dokázal vtáhnout,tak to o jeho kvalitách určitě svědčí.

• 23.2.2018  19:39
    Raw (2016)

To byla docela síla.Hlavně není nouze o překvapení a film opravdu nenudil.Určitě to není film,u kterého by se mělo omdlévat,ale pochopím,že nějaké té slabší nátuře se asi udělá trochu šoufl :-D

• 23.2.2018  07:04

Zajímavý film,spousta odkazů na známé i méně známé snímky a přehlídka slavných herců.Viděno ve francouzštině s anglickými titulky (díky bohu za ně).Ale když se tu dívám na výčet herců,nějak mi tu přebývá DiCaprio.Ani na IMDB v seznamu herců,kteří se mihnuli jen v kompletní verzi tohoto snímku,Leonardovo jméno není.

• 17.2.2018  00:35
    Tvář vody (2017)

Film pro dospělé a osamělé jedince,takže pro mě :-D Nejdřív jsem se moc těšil,pak jsem se raději připravil na zklamání a ve finále jsem byl celkem spokojený.I když od del Tora bych přeci jen čekal něco víc.Vše podstatné už tu napsal gogo76.Také nechápu,proč tolik nominací.Oscara bych přiřkl M.Shannonovi,ale ten bohužel ani není nominován.Jinak je tu celkem dost úchyláren,taneční a pěvecká vsuvka (nevěřil jsem vlastním očím :-D ) a vůbec od všeho trochu.

• 17.2.2018  00:28

Spíš než samotný film mi vadila atmosféra v kině.Kvůli času jsem si musel vybrat promítaní ve 3D,bez kterého bych se obešel,ale budiž.Normálně se v sále uklízím až nahoru a do rohu,dál od křupajících a krmících se diváků.Ale když už to bylo 3D,řekl jsem si,že půjdu někam na střed.A to byla chyba.Že dostanu brýle,které budou trochu pochybné,to už je mé prokletí,takže bych to zvládl.Ale během reklam vedle mě a za mě usedli oni požírači popcornů a nachos a bůhvíčeho ještě.Celý film jen šustění,chroupání,srkání .... tak nějak jako Lilly v Jak jsem poznal vaši matku.A po filmu jsem se jen rozhlédl a nestačil se divit,jaký bordel kolem mě byl.Podlaha křupala jako když se Indiana Jones prodíral chodbou plnou pavouků.Když takový bordel udělá štěně,vezmete ho,strčíte mu do toho čumák,dáte mu jednu přes zadek a pamatuje si to.Ale co s idiotem,který rozsype jídlo všude kolem a ještě se směje,jak je to vtipné? A film samotný? Marvelovky mě buď nadchnou nebo se jimi protrápím.A tohle byl ten druhý případ.Měl jsem problém se do filmu dostat a bavit mě začal až zhruba v polovině.Ale zkusím to ještě jednou,raději doma,v klidu a uvídím.

• 15.2.2018  00:20
    Já, Tonya (2017)

Krasobruslení vážně nesleduji a nic mi to neříká.Jsou mi povědomá jména domací i světová,ale přenosy nikdy nesleduji.Ovšem z dětství mi utkvěla vzpomínka na olympiádu v roce 1994 na plačící krasobruslařku a komentář Petra Vichnara o nešťastné Tonye Hardingové.Nic víc jsem o ní až do dnes nevěděl.Film Já,Tonya jsem si chtěl pustit doma jen proto,že mě zaujal trailer a film figuruje v oscarových nominacích.Nakonec jsem si na něj zašel do kina a jsem za to rád.Úžasný film,vynikající Margot Robbie a fajn soundtrack.Nemám,co vytknout.

• 7.2.2018  18:27

Tahle série mě moc neoslovila.Doma jsem zkouknul první dva díly,na třetí zašel do kina,to vše během pár dní.Bylo to koukatelné,nenudilo,ale víckrát už sek tomu asi nevrátím.

• 31.1.2018  01:40

Když už nic jiného,tak jsem si užil atmosféru ČSFD projekce v Lucerně.A proč?Protože kolem mě neseděl nikdo s popcornem a nesrkal přitom pití z bezedného kelímku.Prostě klid,ticho a mohu se soustředit na film.Proto chodím do multikina jen v týdnu a uklízím se někam do rohu.

• 28.1.2018  23:04

Ridley Scott dal světu už tolik úžasných filmů,že pro mě za mě může točit už jen Babovřesky a pořád ho budu mít rád.

• 12.1.2018  23:23
    Borg/McEnroe (2017)

Nejsem tenisový fanda a v historii tohoto sportu se příliš nevyznám.Věděl jsem,kdo je Borg,kdo je McEnroe,věděl jsem o nich pár věcí,ale ani náhodou jsem netušil,kdo vlastně bude vítězem zápasu,který sledujeme.A jsem tomu rád.Byl to úžasný filmový zážitek a jak už tu napsal Enšpígl,tenhle snímek je sice takový chudý příbuzný vedle všech velkých blockbusterů,ale o to dojemnější,lidštější a opravdovější je.Díky za to,že je v Plzni Měšťanská beseda,jinak bych to ani v kině neviděl.

• 5.1.2018  00:10

Vidět horor v kině má své kouzlo a atmosféru,ale lidi,co kolem vás křičí TY KRÁVO,JÁ SE BOJÍM bych klidně postřílel.

• 22.12.2017  01:13

Už je to tak Dallas,jen ten Bobby Ewing mi tam chybí.

• 22.12.2017  00:53

Nejsem milovník muzikálů,ale tohle byla pecka.Možná tomu nerozumím,možná v tom hrálo roli prostředí kina Lucerna,kde jsem byl vůbec poprvé a možná jsem měl jen dobrou náladu,ale dávám plné hodnocení,

• 29.11.2017  22:03
    Paddington 2 (2017)

Tak jsem konečně navštívil CSFD projekci.Nejdřív jsem myslel,že jsem šel do špatného sálu,protože většině diváků nebylo ani 10 let :-D Ale Paddington za to stál.Oba díly jsou moc milé a příjemné filmy.

• 28.11.2017  20:21

Mrzí mě to zdejší hodnocení (58%).Byl jsem po projekci velmi spokojený,bavil mě i ten trochu pomalý začátek a hororová část byla opravdu super.Mám rád originál a remake nezklamal (Sutherland potěšil ).

• 27.11.2017  23:25

Moje první návštěva Kina Měšťanská beseda v Plzni a opravdu na to nezapomenu.Promítat se mělo Zabití posvátného jelena,ale když film začal a z reproduktorů se ozývala němčina,začal se sálem ozývat zmatený šum.Film byl zastaven a uvaděč oznámil,že byl založen špatný film,ale za pár minut bude vše v pořádku.Za deset minut bylo oznámeno,že správný film vůbec nedorazil a vysílat se bude v náhradním termínu.Nicméně pár nadšenců projevilo zájem sledovat i právě založený film,a tak jsem zůstal a sledoval tenhle německý paskvil až do konce.Jednu hvězdu dám za tučňáka,jinak to bylo opravdu zlé :-(

• 20.11.2017  23:42

Francouzské filmy u mě letos v kinech opravdu bodují.I dva jsou rodina,Z Paříže do Paříže,Srdečně vás vítáme a Alibi na klíč pro mě byly příjemným překvapením.Se stejnými pocity jsem šel i na tento snímek.Místy velmi vtipné,místy trochu zdlouhavé,proto dám jen 3 hvězdy.Zklamán ale rozhodně nejsem,tak doufám,že francouzská kinematografie budu nadále tak plodná jako letos.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11