fisus

fisus

Jiri Fiser

okres Rokycany
filmový hokejový a herní blázen

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 29.11.2017  22:03
    Paddington 2 (2017)

Tak jsem konečně navštívil CSFD projekci.Nejdřív jsem myslel,že jsem šel do špatného sálu,protože většině diváků nebylo ani 10 let :-D Ale Paddington za to stál.Oba díly jsou moc milé a příjemné filmy.

• 28.11.2017  20:21

Mrzí mě to zdejší hodnocení (58%).Byl jsem po projekci velmi spokojený,bavil mě i ten trochu pomalý začátek a hororová část byla opravdu super.Mám rád originál a remake nezklamal (Sutherland potěšil ).

• 27.11.2017  23:25

Moje první návštěva Kina Měšťanská beseda v Plzni a opravdu na to nezapomenu.Promítat se mělo Zabití posvátného jelena,ale když film začal a z reproduktorů se ozývala němčina,začal se sálem ozývat zmatený šum.Film byl zastaven a uvaděč oznámil,že byl založen špatný film,ale za pár minut bude vše v pořádku.Za deset minut bylo oznámeno,že správný film vůbec nedorazil a vysílat se bude v náhradním termínu.Nicméně pár nadšenců projevilo zájem sledovat i právě založený film,a tak jsem zůstal a sledoval tenhle německý paskvil až do konce.Jednu hvězdu dám za tučňáka,jinak to bylo opravdu zlé :-(

• 20.11.2017  23:42

Francouzské filmy u mě letos v kinech opravdu bodují.I dva jsou rodina,Z Paříže do Paříže,Srdečně vás vítáme a Alibi na klíč pro mě byly příjemným překvapením.Se stejnými pocity jsem šel i na tento snímek.Místy velmi vtipné,místy trochu zdlouhavé,proto dám jen 3 hvězdy.Zklamán ale rozhodně nejsem,tak doufám,že francouzská kinematografie budu nadále tak plodná jako letos.

• 20.11.2017  23:31

Celá trilogie Zahradnictví pro mě byla velkým zklamáním,ale třetí díl mě opravdu moc bavil.Po po prvních dvou,pro mě průměrných, dílech,byl Nápadník opravdu vtipný,nenudil a bavil mě po celou dobu,což se o zbytku trilogie říct nedá.Malým zklamáním byl konec,ale opravdu jen malým.

• 10.11.2017  22:51

Vyšel jsem z kina a ani jsem nevěděl,jestli se mi to líbilo nebo ne.Byl to zvláštní zážitek.Ale čím více o tom přemýšlím,tím víc se mi ten film líbil.Určitě do toho půjdu v budoucnu ještě jednou a uvidíme.

• 10.11.2017  22:28
    Splice (2009)

Tak dlouho jsem se na ten film těšil,že si ho jednou pustím,až jsem si ho opravdu pustil a plakal jsem nad téměř ztraceným časem.Ale dost jsem se i nasmál,tak aspoň ty dvě hvězdy.

• 6.11.2017  19:31
    V utajení (2017)

Tak úžasné obsazení a taková blbina.Škoda.

• 6.11.2017  19:26
    Temná věž (2017)

Chudák King :-(

• 6.11.2017  18:21
    matka! (2017)

Aronofsky mě asi nemůže zklamat.Jsem naprosto spokojený.Mrazilo ,mě v zádech,měl jsem dost nepříjemný pocit a při závěrečných titulkách jsem jen zíral na plátno.Aronofsky prostě umí,i když to asi moc lidí neocení.

• 6.11.2017  18:18
    Milada (2017)

To hodnocení a komentáře tady jsou dost přísné a drsné.Taky mě to ze začátku moc nebralo a mohlo to být lepší.Ale i tak mě pří mnoha scénách dost mrazilo a to znamená,že alespoň pro mě to určitou sílu má.Možná po druhém shlédnutí změním názor.

• 6.11.2017  18:15

Jestli budou všechny filmy o Avengerech takovéhle,tak to bude super.Thor:Ragnarok je vtipný,akční,prostě super!!!!!

• 6.11.2017  18:13

Nejhezčí na celém filmu bylo,když jsem na začátku na chvíli usnul.

• 27.3.2017  12:01

Nudné,trapné,neoriginální.Víc asi nemá cenu psát.

• 22.3.2017  23:19
    Skryté zlo (2017)

To byla ale stupidní kravina.A já blbec ještě lezu na předpremiéru.

• 22.3.2017  23:17

Nemůžu si pomoct,mě to fakt hodně bavilo.Jen ty rádoby vtipy tam být nemusely,ale jinak nemám,co vytknout.Maximální spokojenost.

• 3.3.2017  13:01

Je škoda,že je film tak nevyvážený.Některé scénky jsou prostě geniální.Hugh Jackman a jeho koule nebo scénka s H.Berry a S.Merchantem a jejich hecováním byly fakt výborné,ale jiné byly hodně trapné.Ale na pobavení to celkově stačí.

• 18.2.2017  12:05

Tak to jsem fakt nečekal,že se někdy dočkám pokračování Trainspottingu a co víc,že bude hodně povedené.Velmi milé a příjemné překvapení.

• 12.2.2017  20:02

Obětoval jsem se pro svou přítelkyni a vyrazil na Padesát odstínů temnoty do kina s naprosto nulovým očekáváním.A výsledek?Druhou polovinu jsem se pořád jen smál,až to mojí partnerce nebylo moc příjemné,ale ve finále jsem si řekl,že to byla celkem fajn komedie a bavil jsem se.

• 12.2.2017  19:58

Ano byl jsem v kině na české pohádce a nestydím se za to,Bylo to fajn,bavil jsem se a líbilo se mi to.Vždycky jsem měl rád trochu drsnější pohádky a hlavně když se u nich mohl člověk zasmát.Jsem spokojený :-)

• 8.2.2017  18:54

Můj první zážitek ve 4D,ale škoda,že to nebylo na lepším filmu.Stejně jako první 3D si budu pamatovat jen proto,že bylo první,ale byl to nudný Avatar,který mě tehdy zklamal na plné čáře.Doufám jen,žeResident už snad pokračovat nebude,už toho bylo dost.Ale co budou Milla a pan Anderson dělat teď?

• 7.2.2017  23:15

Vin Diesel je prostě sympaťák a borec,bez něj by tenhle film byl hodně podprúměrný.

• 19.1.2017  20:24

Dobré téma,ale zpracování je příšerné.

• 18.1.2017  22:36

Tak tohle jsem si fakt užil.Poprvé v životě jsem byl v celém kinosále sám :-) A film mě bavil,akční scény jsou povedené a ten kopanec do koulí bolel i mě.

• 13.12.2016  15:12

O něco slabší než první díl,ale pořád je to sranda.Tancující Bernie je zkrátka super!!!!

• 6.12.2016  20:07
    Kameňák 4 (2013)

Předchozí tři díly odemne vždy dostaly odpad,přesto jsem se rozhodl podívat na další díl,abych nic nekritizoval,aniž bych to viděl.Zasmál jsem se vícekrát,než při prvních třech dílech dohromady,tak proč tomu také nedat nějaké ty hvězdy?A komentář přidávám proto,aby tu na mě jako první nevyskočily žvásty od vždy trapného a nevtipného verbala.

• 5.12.2016  19:52

Poctivé 3 hvězdičky.Určitě to přebylo dojem z předchozího dílu a byla to velmi příjemná nostalgie.A ne jednou jsem se v tom poznal a pomyslel si :"Tak to fakt sedí :-D"

• 27.11.2016  22:44
    Metropolis (1927)

Tak jsem konečně odmázl další velký filmový dluh.Jsem rád,že jsem měl možnost vidět 2,5 hodinovou verzi,která mě tolikrát nechala zírat na monitor s otevřenou pusou,jako už dlouho žádný jiný snímek.Není co dodat,prostě pecka!

• 13.11.2016  14:13

Svaz marťanských sovětských socialistických republik :-) To mě dostalo!

• 7.11.2016  23:10

Jak vypadá?Je tlustej?Naopak,na váze dost shodil.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10