fisus

fisus

Jiri Fiser

okres Rokycany
filmový hokejový a herní blázen

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 10.6.2020  19:35
    Katakomby (2007)

Jedna hvězda za Paříž. Ten zbytek je.......... humus.

• 2.6.2020  21:47

Projíždím tenhle seriál už potřetí v životě a poprvé po nějakých 12-ti letech.Zatím jsem každému dílu dal plné hodnocení, a to ne bezmyšlenkovitě. Každý díl je pro mě pecka a i když vím, jak tahle série dopadne, stejně se těším na další díly.

• 1.6.2020  14:06

Poprvé jsem to sledoval ještě na škole na čt2,ale až dnes po nějakých 20-ti letech jsem zjistil,že pilotní díl má alternativní konec.Člověk se pořád učí.S chutí tenhle seriál sjíždím už potřetí.

• 1.6.2020  04:31
    M. Butterfly (1993)

Tímhle snímkem jsem zakončil svoji pouť po filmech Davida Cronenberga. Trochu záměrně jsem si ho schoval až na konec. Výsledek není takový, jak jsem se bál, ale nejde ani o nějaké závratné dílo. Je to jeden z mála Cronenbergových filmů, které bych označil jako ´´normální´´. Znovu bych se na něj asi nepodíval, alespoň ne tak v příštích deseti letech, ale určitě to neznamená, že by se mi film nelíbil vůbec. Jen tohle téma mi není úplně blízké.

• 31.5.2020  12:38
    Rabid (2019)

Chudák Cronenberg. Takovou prasečinu si nezasloužil.

• 30.5.2020  16:48
    Short6 (2001)

Hodnotím spíš Short5, protože snímek Member jsem nikde nenašel. Bubeníci a Parukář byli fajn, zabijácká fazole taky OK, Camera od mistra Cronenberga byla malým zklamáním a nekonečný Wave twisters ztráta času.

• 28.5.2020  04:29

Tohle se těžko hodnotí jako celek. Napočítal jsem rovných deset minifilmů, co mě zaujaly, zbytek byl buď průměr nebo mě nijak neoslovil. A co se mi líbilo? Určitě Lars von Trier a jeho pohled, se kterým jsem se ztotožnil. T. Kitano a jeho farmář v kině. D. Lynch a jeho typické bizarní představení. D. Cronenberg a jeho poslední Žid v posledním kině. K. Loach a vítězství fotbalu nad kinem, se kterým se sice neztotožním, ale pobavilo mě. E. Suleiman a jeho eskapáda na záchodě. R. Polanski a jeho úsměvný příspěvek. B. August a přecpaná promítárna. W. Salles a podařený hudební příspěvek. K. Chen a šlapající děcka a Chaplin.

• 28.5.2020  04:08

Pro mě to bylo o něco stravitelnější než Stereo.

• 27.5.2020  18:01
    Stereo (1969)

Omlouvám se, ale víc jak dvě hvězdy opravdu nedám. Líbilo se mi prostředí v jakém se to odehrává, ale vůbec netuším, o čem se tam mluví a co vlastně ty postavy předvádějí. Jsem Cronenbergův fanda, mám jeho filmy rád, ale tohle neberu.

• 26.5.2020  10:04
    Teleplay (TV seriál) (1976)

Jak už tu napsal uživatel bierce, taky jsem našel jen The Italian machine. O dalších epizodách nevím nic.

• 26.5.2020  09:50
    Peep Show (TV seriál) (1975)

Hodnotím pouze epizodu The Lie chair. Více dílů se mi bohužel nepodařilo najít.

• 11.5.2020  19:45

Bylo hodně znát, že je to dílo od Disneyho. Ale Kirk Douglas ve spojení s Esmeraldou byla fakt vtipná dvojka. A je třeba pochválit i interiér Nautila.

• 11.5.2020  19:38

Jsem rád, že jsem si nejdřív něco o filmu přečetl, jinak bych nadával na ten konec. Ale byl prostě studiem vynucen, tak se nedá nic dělat. Kdyby to zůstalo, jak mělo, byla by to pěkně depresivní koncovka.

• 8.5.2020  22:48
    Konkurs (1963)

Takový malý předvoj pro Taking off.

• 8.5.2020  20:31

Jsem fanda plzeňského hokeje, ale určitě ne nenávistný fanoušek vůči ostatním klubům. Proto mi tenhle dokument udělal radost a rád jsem nahlédl do zákulisí slavného litvínovského zimáku. A hlas Luďana z Mostu byl dobrá volba.

• 8.5.2020  18:58

Sledoval jsem to, jako 4-dílný seriál a přišlo mi až neuvěřitelné, jak mi každý díl uběhl. Byla to radost poslouchat vyprávění mistra Formana a projít si jeho život a tvorbu. Škoda, že nenatočil víc filmů.

• 8.5.2020  13:00
    Zásah (2016)

Tohle bylo mé 3. setkání s tvorbou režiséra Tjahjanta. Po Safe heaven a The Night comes for us je Headshot zároveň i zatím nejslabším filmem tohoto režiséra, Ale určitě nad ním ještě nelámu hůl. Akční scény byly poctivé, ale nedokázal jsem se do děje vžít a chvilemi se nudil. Jsem zvědavý, co se ještě skrývá v Tjahjantově filmografii.

• 8.5.2020  10:26

Docela mě překvapuje to nízké hodnocení tady (65%) a celkem malý počet hodnotících (169). Mě osobně tenhle příběh pohltil a bavil. Nečekejte žádná válečná jatka nebo spoustu akce. Je to jen příběh jednoho vojáka, který se obětoval pro jiné a to je vždy lákavé téma pro hollywoodské filmaře. Za mě poctivé 4 hvězdy.

• 6.5.2020  21:15

Touhle sérií se prokousávám opravdu těžko. Předchozí dva díly už byly fakt nudné dno, ale tady byl přeci jen náznak zlepšení. Není to žádný zázrak, ale už to, že jsem na to dokázal koukat i 20 minut, aniž bych se podíval, kolik zbývá do konce, je u téhle série pokrok.

• 5.5.2020  17:24
    Podfukářky (2019)

Jediná hvězda je za Anne Hathaway. Jinak bych asi sáhl po odpadu.

• 5.5.2020  16:14

Závěrečná hodina v jednom záběru byla úžasná. Přiznám se, že do té doby mě to moc nebavilo, ale ta druhá půlka přidala na mém hodnocení aspoň dvě hvězdy.

• 4.5.2020  23:40

Muž na měsíci je výborný film,ale mrzí mě,že jako většina českých diváků vlastně neznám Andyho Kaufmana,o kterém ten film je,a proto to asi nikdy plně nedocením.Ale dneska mě to bavilo určitě víc,než kdysi na gymplu,kdy jsem čekal velkou srandu s Jimem Carreym a pak jsem byl zklamaný.Přeci jen mi bylo 15 let a čekal jsem něco ve stylu klasických Carreyho komediích.

• 4.5.2020  01:26
    Taking Off (1971)

Tak jsem se konečně odhodlal a pustil si první americký film pana Formana. A byl jsem překvapený, že po jeho skončení jsem měl chuť se podívat klidně ještě jednou. Nejdřív jsem se bál, že to bude celé pojaté jako Amerika hledá superstar, což bych nevydržel, ale naštěstí zazní pár dobrých songů a jeden dokonce v podání Kathy Bates. Je tu i dost vtipných scén a naučíte se i správně hulit trávu.

• 3.5.2020  20:08
    Moon Child (2003)

Tak tohle nebylo nic pro mě. Nechci ten film úplně odepisovat, protože si to nezaslouží, ale nijak mě to neoslovilo. Bavit mě to začalo až v samotném závěru, a to je na dvouhodinový film málo.

• 2.5.2020  20:55
    Anonym (2011)

Potřebuju si to pustit znovu a hlavně se v tom neztratit. Pak možná své hodnocení změním.

• 1.5.2020  18:15
    Nezlomný (2014)

Ani se mi nechce věřit, že na scénáři dělali Coeni a režírovala to Angelina. Milé překvapení.

• 1.5.2020  08:27

Svoji pouť po filmech od Coenů jsem zakončil tímhle smutným příběhem. Celkem jsem se v tom poznal. Protloukat se ze dne na den, hledání lepších zítřků a neutuchající naděje, že se to jednou zlomí a bude lépe.

• 30.4.2020  18:40
    Ave, Caesar! (2016)

Nemůžu si pomoct, ale jak v posledních měsících projíždím všechny coenovky, tak se mi tahle až překvapivě hodně líbila. Určitě jsem nepobral všechny narážky a parodie, ale bavila mě jednak přehlídka známých herců i v hodně malých rolích a také to byl pohled na Hollywood podle mých představ. Asi jsem měl dobrou náladu a film jsem si užil.

• 29.4.2020  17:45

Další díl a zase další krok ke dnu celé série. Tohle už byl skoro odpad.

• 29.4.2020  17:40

Byly momenty, kdy mě to dost bavilo, ale byly momenty kdy mě ten malý klučina štval. Připomínalo mi to film Over the top ( Do útoku ), jen místo turnaje v páce tu zápasí roboti. Jackman mi sedí snad v každém filmu, kde ho vidím a i tady byla radost sledovat jeho boxerské umění. Ale přiznám se, že být mi tak 14 let, byla by to pro mě neskutečná pecka, takhle dávám lepší 3 hvězdy.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20