Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Akční
  • Horor

Recenze (619)

plakát

Arthur: Prokletí (2022) 

Byla doba, kdy bych udělal hodně za to, abych viděl něco nového od Luca Bessona. Psal a točil skvělé filmy a jeho snímky byly zárukou zábavy. Na tenhle "horor" jsem se vážně těšil, věřil jsem tomu a dobře mi tak . Aspoň že to není dlouhé a celkem rychle to uteklo.

plakát

Bestie (2022) 

Dál bych klidně i 4 hvězdičky, protože tenhle film vypadá opravdu moc dobře. Zvířata vypadají jako živá, akční scény se lvy jsou moc pěkné, ale scénář stojí za prd a to je škoda.

plakát

Žhářka (2022) 

Nebýt hudby Johna Carpentera, šel bych s hodnocením ještě níže. Banda nesympatickych herců, zmatek, chaos, nuda. Plivnutí do tváře Stephena Kinga.

plakát

Oscar 2022 (2022) (pořad) 

Asi nejhorší udílení Oscarů za poslední roky. Trapné moderátorky, ne moc dobrý výběr hudby k In memoriam, Will Smith vs. Chris Rock. Aspoň, že zvítězil po dlouhé době film, kterému jsem fandil.

plakát

sKORO NA mizině - Zával (2020) (epizoda) 

Se tady všichni chováte, jako kdybyste jezdili každý měsíc se smrtkou na Pustevny 😁

plakát

The Hire: Chosen (2001) 

4. hvězda je za náplast s Hulkem. Se slzou v oku vzpomínám na Erica Banu a na jeho podání zeleného muže v režii právě od Anga Lee.

plakát

The Walking Dead: World Beyond - Who Are You? (2021) (epizoda) 

Nebýt Iris, tak bych asi poprvé dál plné hodnocení, ale ta postava je mi tak protivná, že dám jen 4 hvězdy. Ale jsem upřímně rád, že se seriál slušně rozjel.

plakát

Není čas zemřít (2021) 

Po roce opět v kině a hned 3 filmy v kuse. Bylo fajn zajít na 007 maraton a oživit si Skyfall a Spectre. Hojná účast, 7 lidí v tom největším sále, se asi uprostřed týdne dala čekat, ale tím líp. Aspoň byl klid. Rozloučení s Craigem bylo fajn, nemá cenu prozrazovat dej. Rami Malek opět potěšil. A nezbývá než se těšit, kdo bude další Bond.

plakát

Boratův navázaný telefilm (2020) 

Pokud tohle může získat zlatý globus, tak je něco hodně špatně. Se slzou v oku vzpomínám na první díl.

plakát

Cutter (2005) 

Z celého filmu byla nejlepší Chuckova hláška : Jsem vážný jako infarkt!

Ovládací panel
9 bodů