Oppenheimer (2023)

Imax 70 mm. Stalo za to, si počkat.

Živí mrtví: Počátek konce - Série 7 (2021) (série)

První polovina série byla fajn, člověk si i říkal, že už bych nečekal, jak se tenhle seriál umí rozjet. Jenže druhá půlka byla vážně tragédie, většina z těch osmi epizod je fakt o ničem. Samé halucinace, blbiny a oživení postavy, o kterou snad nikdo nestál.

Rychle a zběsile 9 (2021)

Jedna hvězdička je za to, že jsem se chvílemi smál. Jinak je to strašná blitkoblbost.

Hypnotik (2023)

Šel jsem hned na první projekci v plzeňské Plaze a seděl jsem v kině sám. Měl jsem aspoň klid film vstřebávat, soustředit se na něj a přemýšlet. Mlelo se to ve mě celou dobu a nakonec jsem byl vlastně spokojený. Není to pecka, na jaké jsem byl od Rodrigueze zvyklý, ale úplně k zahození to také není. Ale mám pocit, že za za měsíc už si na tenhle film nevzpomenu.

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Dávám plné hodnocení a vím proč. Ne, že by to bylo nějaké nedostižné dílo. To určitě není. Ale po té sračkorámě od Marvelu v předchozích letech je tenhle film jako balzám na duši. Zklamali Ant-man, Thór i Doctor Strange, ale Strážci to zvládli. A když jsem před filmem viděl upoutávku na Marvels, tak jsem měl pocit, že se ta sračkoráma opět vrátí.

Sisu (2022)

Kdyby John Rambo, John Wick a Chuck Norris měli syna, byl by z něj finský zlatokop.

Buď chlap! (2023)

Ještě, že tam byl Ondra Sokol, ten vážně pobavil. A díky i za krásnou přírodu. O zbytku škoda mluvit.

Volha - HULIZA (2023) (epizoda)

Je 20:34, tenhle díl běží v TV cca 20 minut a už je tu pět hodnocení včetně 3 odpadů. Zajímavé. Takhle hodnotit každý film, tak mám tak 50 000 hodnocení. No nic, hodnotit budu až za hodinu. Třesu!!

Oscar 2023 (2023) (pořad)

Takový klidný, pohodový večer bez větších překvapení, bez facek, a nemůžu si pomoct, ale tak nějak i bez emocí. Až na Brendana Frasera, který vážně vypadal jako kuře po infarktu. Všechno, všude, najednou dostálo svému názvu a pobralo skoro vše, co šlo, Na zapadni frontě klid bohužel vyhrálo v kategoriích bez českého zastoupení a zbytek filmů se porval o zbylé drobky a na většinu nic nezbylo. Víly z Inisherinu 9 nominaci a nic. Elvis 8 nominací a nic. Fabelmanovi 7 nominaci a nic. Taková Velryba proměnila dvě ze tří a to ani nebyla v hlavní kategorii. Zkrátka klidný, pohodový večer a noc.

Medvídek Pú: Krev a med (2023) odpad!

Udělat to jako parodii, mohla by to být slušná sranda, takhle je to ideální favorit na Malinu v každé kategorii.