Medvěd na koksu (2023)

Poslední třetina filmu se celkem táhne a už to není taková sranda, jako ty první dvě, ale i tak dám takové horší čtyři hvězdičky. Fajn oddychovka, od které jsem nic nečekal a proto jsem byl překvapený.

Viník (2021)

Jelikož jsem viděl originál, nemůžu hodnotit lépe. Tohle je jen kopie skvělého filmu. Kdo původní film nezná, bude asi spokojený. Já ty remaky prostě moc neschvaluji.

Arthur: Prokletí (2022)

Byla doba, kdy bych udělal hodně za to, abych viděl něco nového od Luca Bessona. Psal a točil skvělé filmy a jeho snímky byly zárukou zábavy. Na tenhle "horor" jsem se vážně těšil, věřil jsem tomu a dobře mi tak . Aspoň že to není dlouhé a celkem rychle to uteklo.

Bestie (2022)

Dál bych klidně i 4 hvězdičky, protože tenhle film vypadá opravdu moc dobře. Zvířata vypadají jako živá, akční scény se lvy jsou moc pěkné, ale scénář stojí za prd a to je škoda.

Žhářka (2022)

Nebýt hudby Johna Carpentera, šel bych s hodnocením ještě níže. Banda nesympatickych herců, zmatek, chaos, nuda. Plivnutí do tváře Stephena Kinga.

Oscar 2022 (2022) (pořad)

Asi nejhorší udílení Oscarů za poslední roky. Trapné moderátorky, ne moc dobrý výběr hudby k In memoriam, Will Smith vs. Chris Rock. Aspoň, že zvítězil po dlouhé době film, kterému jsem fandil.

sKORO NA mizině - Zával (2020) (epizoda)

Se tady všichni chováte, jako kdybyste jezdili každý měsíc se smrtkou na Pustevny 😁

The Hire: Chosen (2001)

4. hvězda je za náplast s Hulkem. Se slzou v oku vzpomínám na Erica Banu a na jeho podání zeleného muže v režii právě od Anga Lee.

The Walking Dead: World Beyond - Who Are You? (2021) (epizoda)

Nebýt Iris, tak bych asi poprvé dál plné hodnocení, ale ta postava je mi tak protivná, že dám jen 4 hvězdy. Ale jsem upřímně rád, že se seriál slušně rozjel.

Není čas zemřít (2021)

Po roce opět v kině a hned 3 filmy v kuse. Bylo fajn zajít na 007 maraton a oživit si Skyfall a Spectre. Hojná účast, 7 lidí v tom největším sále, se asi uprostřed týdne dala čekat, ale tím líp. Aspoň byl klid. Rozloučení s Craigem bylo fajn, nemá cenu prozrazovat dej. Rami Malek opět potěšil. A nezbývá než se těšit, kdo bude další Bond.