Wolodja

Twitter: vee_en

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 2.8.2016  15:14
    Švýcarák (2016)

Film o dvou postavách, z nichž jedna je mrtvola. Je to dost svérázný, víc asi lépe nevědět. || Za mě velké nadšení, nenapadá mě kdy sem naposled viděl něco tak originálního a zábavného!

• 2.8.2016  14:58

Super film na festivalovou půlnoc (4,5*)! Jinak děsná ptákovina (2*)

• 2.8.2016  14:55
    Komorná (2016)

Park Chan-wook opět nezklamal! Nádherně audio-vizuální, ale i příběh je hodně dobře vyprávěnej a strukturovanej. 2,5 hodiny je už sice trchu moc, nicméně mi to uteklo rychlejc jak některý jeho předchozí filmy

• 2.8.2016  14:50
    Anthropoid (2016)

Příběh asi největšího odporu Čechů během 2. světové. Dokonalé to sice není, hodně silné (a hlavně potřebné!) však ano

• 2.8.2016  14:31
    Aaaaaaaah! (2015)

Lidi se tu chovaj a "mluvej" jako opice. Super napad, akorat i tech 80 min je moc. Hodne velke WTF - jak pozitivni, tak negativni

• 3.8.2015  10:59
    Vincent (2014)

Supersilak, ale jenom ve vode. Bylo by to tak jako geeky mile, kdyby tomu chybela dramaticka zapletka v druhe pulce.

• 3.8.2015  10:58

Japonskej hip-hop muzikal. A je to jeste bizarnejsi nez to zni! Nic tomu nechybi, akorat tak 2 tretiny prebejvaj

• 19.8.2014  21:43

Nekolik pribehu o.. konich a lidech. Sice je to trochu konina, ale zas dojde i na sex! 2x!!

• 19.8.2014  21:41

Nick Cave vypravejici, zpivajici, hrajici. Pro fanoušky povinnost, nicmene si to uzijou i ostatní

• 19.8.2014  21:41

Na zivo to muselo bejt super, nicmene na platno se atmosfera koncertu prenest nepodarila

• 19.8.2014  21:37
    Zátah 2 (2014)

Tak hodinu ubrat a je to fakt pecka. Takhle koukat 2,5 hodiny prakticky nepretrzite na nejakou akci je uz troska moc.

• 19.8.2014  21:35
    Chlapectví (2014)

Na to, ze je to vlastne konverzacni film, to paradne vodsejpa. Vlastne, tady se povedlo uplne vsechno. Paradni pocin!

• 19.8.2014  21:24

Maso!! Sice je to strasne blby, ale svoji kvalitu to proste nezapre. Celej film to za me bylo bud 5* nebo 0*, nakonec prevazil pozitivizmus..

• 30.7.2013  17:37

Dalsi z milych letnich prekvapeni! Film odsejpa a ma hodne atmosferu. Pitt hraje svuj standard (cti: je paradni) a ostatni za nim nijak nezaostavaj. A navic, film me vic nez jakejkoli film pripominal ruzny filmy o hledani zdroju nakaz, napr. Outbreak nebo Contagion

• 30.7.2013  17:33

Velky prekvapeni! Skoro typickej letni hollywood, jenom tady i ten patos funguje bez problemu, navic si ze sebe tak nejak dela srandu.

• 30.7.2013  17:28

Film byl ocenen zvlastni cenou poroty. No, asi opravnene - je hodne zvlastni. Ne uplne v pozitivnim slova smyslu, ale o to asi neslo..

• 30.7.2013  17:28
    Únos (2012)

Hodne naturalisticky vypravenej pribeh o unosu lodi somalskymi piraty. Hrozne zajimava je hlavne studie postav, jak v krizovejch situacich jednaj..

• 30.7.2013  17:27

Hodne bizarni film, napul hranej / animovanej. Urcite si to rika o dalsi zhlednuti, nicmene i to prvni bych hodnotil hodne pozitivne!

• 30.7.2013  17:26

Strasne spatne se mi o tom mluvi, todle je vylozane pocitovka. Nema to moc dej, spis se jedna o obrazy ze zivota postarsiho muze. Ale ta forma, to je proste parada!!

• 30.7.2013  17:21
    Velmistr (2013)

Nadherne natoceny snimek o kung-fu legende. Skvely souboje, poutavej pribeh. Akorat sem se v nekterych liniich drobet ztracel

• 30.7.2013  17:14
    Dopraváci (2012)

Celkem svizne vypravenej pribeh party policajtu dopravaku. Pravda, ne moc originalni, ale svizny a zabavny. A navic, fakt zeru kdyz polaci rikaj KURWA!

• 30.7.2013  17:13

Prvni polovina, kde behaj po loukach a pastvinach, aniz by vedeli proc, me otravovala. Ale jak se dostali do kostela a zacali bojovat s monstry, byla to jizda!

• 15.2.2013  13:41

Jako ten film neni uplne blbej - treba herci jsou vyborni, vyprava taky moc fajn. Jenom se nejde zbavit dojmu, ze to misto celkem fajn filmu mohla bejt fakt pecka. Asi bych i jednu hvezdicku prihodil, ale ten nevyuzitej potencial me proste toci.

• 2.8.2012  16:16

Cekal sem hodne a i tak sem odchazel vic nez spokojen. Paradni zakonceni pro me asi nejlepsi komiksove serie. Zacatek mi sice prisel pozvolnej, ale ani na okamzik jsem se nenudil. A pokud bych mel neco vytknout, byl by to The Dark Knight, mysleno druhej dil trilogie. Takhle po prvnim shlednuti me prijde ten film ponekud mimo linii vytycenou uvodnim dilem a zakoncenim. Ale uz se tesim, az si na to zajdu znova. A az si to nekdy vsechno pustim pekne najednou!

• 2.8.2012  16:07

Asi takhle: Smysl tohodle restartu mi zustava utajen. Coz ale neznamena, ze to je spatnej film. Andrew Garfield i Emma Stone jsou fajn, chemie mezi nima funguje. Natoceny je to taky dobre. Co pro me ale bylo nejmilejsi prekvapeni je fakt, ze Horner dokaze jeste skladat zajimavou hudbu.

• 2.8.2012  15:57
    Bez kalhot (2012)

Film o stripterech. Slusne natoceny, avsak pribeh tuctovej. A asi by me to nebavilo vic, kdyby to bylo o stripterkach

• 2.8.2012  15:56

Dalsi paradni fantazie Wese Andersona. Super postavy, vetsinou vyborne zahrane. Military stylizace skautu FTW! 4,5*

• 2.8.2012  15:55
    Prezidentské volby (TV film) (2012)

Jak se Sarah Palin nestala vicepresidentkou. Stoji a pada to s herci, a ti jsou vyborni! A pusobi to pomerne neutralne, zadna demonizace jedne ci druhé strany. I to se pocita!

• 2.8.2012  15:54

Umelec nechava retarda zabijet lidi aby mel inspiraci. Zajimavej napad, prachbidna realizace.

• 2.8.2012  15:53

Film o obchudku s deskama. Laska k hudbe, punk, ostrovy. Az se nekdy octnu v Belfastu, skocim si tam koupit nejakou tu gramoplacku!

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9