Dopraváci (2012)

Celkem svizne vypravenej pribeh party policajtu dopravaku. Pravda, ne moc originalni, ale svizny a zabavny. A navic, fakt zeru kdyz polaci rikaj KURWA!

Frankensteinova armáda (2013)

Prvni polovina, kde behaj po loukach a pastvinach, aniz by vedeli proc, me otravovala. Ale jak se dostali do kostela a zacali bojovat s monstry, byla to jizda!

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Jako ten film neni uplne blbej - treba herci jsou vyborni, vyprava taky moc fajn. Jenom se nejde zbavit dojmu, ze to misto celkem fajn filmu mohla bejt fakt pecka. Asi bych i jednu hvezdicku prihodil, ale ten nevyuzitej potencial me proste toci.

Temný rytíř povstal (2012)

Cekal sem hodne a i tak sem odchazel vic nez spokojen. Paradni zakonceni pro me asi nejlepsi komiksove serie. Zacatek mi sice prisel pozvolnej, ale ani na okamzik jsem se nenudil. A pokud bych mel neco vytknout, byl by to The Dark Knight, mysleno druhej dil trilogie. Takhle po prvnim shlednuti me prijde ten film ponekud mimo linii vytycenou uvodnim dilem a zakoncenim. Ale uz se tesim, az si na to zajdu znova. A az si to nekdy vsechno pustim pekne najednou!

Amazing Spider-Man (2012)

Asi takhle: Smysl tohodle restartu mi zustava utajen. Coz ale neznamena, ze to je spatnej film. Andrew Garfield i Emma Stone jsou fajn, chemie mezi nima funguje. Natoceny je to taky dobre. Co pro me ale bylo nejmilejsi prekvapeni je fakt, ze Horner dokaze jeste skladat zajimavou hudbu.

Bez kalhot (2012)

Film o stripterech. Slusne natoceny, avsak pribeh tuctovej. A asi by me to nebavilo vic, kdyby to bylo o stripterkach

Až vyjde měsíc (2012)

Dalsi paradni fantazie Wese Andersona. Super postavy, vetsinou vyborne zahrane. Military stylizace skautu FTW! 4,5*

Prezidentské volby (2012) (TV film)

Jak se Sarah Palin nestala vicepresidentkou. Stoji a pada to s herci, a ti jsou vyborni! A pusobi to pomerne neutralne, zadna demonizace jedne ci druhé strany. I to se pocita!

Good Vibrations (2012)

Film o obchudku s deskama. Laska k hudbe, punk, ostrovy. Az se nekdy octnu v Belfastu, skocim si tam koupit nejakou tu gramoplacku!