HennessyVSOP

HennessyVSOP

Marek Šorf

okres Praha

2 body

Moje oblíbené pořady

 • poster

  Top Gear (TV pořad) (1978)

  Co se automobilů týče, tak je Top Gear bez konkurenční. Jenže on je téměř bez konkurenční i co se zábavných pořadů týče. Tohle spojení je pro muže asi geniální a i u žen bych si tipl, že Top Gear boduje. Auta jsou buď rychlá, nebo šílená, nezkoumá se u nich spotřeba, ale spíše schopnost jízdy bokem a v dílech nechybí ani nějaká šíenost stylu hod autem ze skály na terč... Moje srdcová záležitost.

 • poster

  Hyde Park (TV pořad) (2010)

  Pořad který se České televizi povedl a málokterý díl je vyloženě špatný (samozřejmě to záleží na výběru hosta). Trochu problémem jsou moderátoři, kteří jsou většinou bez charismatu, ale na druhou stranu Takáč se s hosty moc nepáře a tlačí je do odpovědí což je fajn. Mimo to potěší i skutečnost, že dotazy je možné pokládat asi všemi myslitelnými způsoby. Opravdu jeden z nejlepších pořadů co v naší televizi můžete najít.

 • poster

  Show Jana Krause (TV pořad) (2010)

  Bezkonkurenčně nejlepší talk-show v ČR. Kraus umí a biomasa čumí.

 • poster

  Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

  Tenhle pořad sice má svoji masku (sprostá mluva, tvrdá upřímnost), ale díky tomu mě i víc baví. Ale v podtatě jde o to, že Pohlreich ví co dělá, ať už jde o vaření, chování k hostům a nebo vedení restaurace a ti zoufalci co si ho zavolají jsou ve valně většině absolutně mimo. Jednoznačně nejvíce smysluplný pořad na komerčních televizích, u kterého se jednak neskutečně zasmějete, něco se i přiučíte a občas se vám zvedne kufr když si představíte že ste v něčem takovém taky třeba jedli. Bohužel na gastronomické chování Čechů ádný vliv neměl, takže u nás se budou pořád tlačit ty špagety s kečupem a na všem vrstva eidamu.

 • poster

  Partička (TV pořad) (2011)

  Začnu hercema. Geňa je víc vulgární než vtipný a pohotový a Igor nemá dost fantazie k tomu vymyslet opravdu vtipné scény, ale Suchoš s Ondrou táhnou tenhle pořad neskutečným způsobem. Některé hry jsou slabší a časem úplně přestanou bavit (Reklamace) a jiné jsou neskutečně dobré a nikdy neomrzí (Blázni a Seznamka). Většina lidí co dává nízké hodnocení asi většinou jen nemá ráda tvrdý a suchý humor. Já se bavil u každého dílu, takže dávám čtyři hvězdy.