Kokutek

homepage

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 18.1.2020  17:28
    Supermiss 2019 (TV pořad) (2019)

No tak to bylo něco, jako. Mařky za celou dobu řekly 2 věty, jinak se producírovaly v handrech. Kvalitu nejsu schopnej posoudit, ale takový spodní prádlo z igelitovým závojem mi teda přijde dost nepraktický. Jinak Čenskej hroznej jako, stejně jako slizcí porotci. Z moderování ani hovno, většinu času jmenoval sponzory. Takovej reklamní blok, maskovanej jako slaboduchá soutěž. A moje kozatá favoritka (1) neurvala nic, což mě nasrali nejvíc.

• 2.12.2019  20:22
    Talk show Jiřího Ovčáčka (TV pořad) (2019)

Jirka Ovčáček a jeho nesmělá příprava na vstup do politiky. Už se na to těším.

• 15.9.2019  22:43
    To se ví (TV pořad) (2019)

Trapnej pokus o satiru a k tomu recyklace dávno vyvrácenejch drbů a nesmyslů. Kdo má internet a pohybuje se na sociálních sítích, se bude lochat a brečet. Idiotovina pro idioty. Čekal jsem vyvracení nebezpečnějších hoaxů, čehož je poskrovnu. Koho, do prdele, zajímá, jestli má Dáda Patrasová falešnej profil? Cílová skupina? Nevím...

• 25.8.2019  20:35

Tipuju, že dnešní missky nebudou pro světový mír, ale pro omezení skleníkových plynů.

• 12.5.2019  22:05
    Koptashow (TV pořad) (2019)

Probůh. totok je lekce trapnosti. Dneska chtěl Kopta vysvětlit, jak funguje čtecí zařízení...pro dementy.

• 17.2.2019  20:53
    Černé vdovy - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2019)

Po prvním díle musím říct, že dialogy jsou strašný a trapný a herecký výkony neuvěřitelný, Ani Bolek to nezachraňuje. Fakt ne. A vtipy jsem taky zatím žádný nepochytil. Ale ještě uvidím, co z toho vyleze teda. Pak případně svoje hodnocení upravím.

• 10.11.2018  09:33
    Ortel - Defenestrace (hudební videoklip) (2014)

Hnídek je zkurvenej nácek.

• 10.10.2018  21:52
    Dovolená v éře páry (TV pořad) (2018)

Musím se fakt smát. Dokonce tam hrajou i stejní herci jako v tom Protektorátu. Tuším, že to bude trapas k popukání,

• 16.7.2018  19:57

Ani jsem ji po těch plastikách nepoznal. A nestačil jsem se divit. Může mi někdy vysvětlit, kteří dva pitomci by tohle udělali? S takovou děvkou a blbou píčou by snad normální chlap nemohl zůstat. Jako fajn, jestli je to můj harant, budu bohužel platit za svou blbost celej život alouše, ale jdi do prdele ty blbá krávo, štětko.

• 21.6.2018  00:10
    Světová válka Z (2013)

Jo a ta scénka s výbuchem a pádem letadla, kterou Piťák přežije, byla k popukání a nemůžu dát jinak, než odpad. Film plnej předpokládaných klišé.

• 16.6.2018  02:32
    Decibely lásky (2016)

"(S)hitmejkr" David je nejvíc nejvrchnější představitel hnusu, nevkusu, marnosti a šedi osmdesátejch let minulýho století. Táhni už do piče, Míšo!

• 10.6.2018  02:23

Jsu prasák a sexuálně tematický fórky mám rád, ale prosím vás, co je totok? Trapas. Jedna hvězda je za kundu plus bublifuk. Ale stejně se nabízí otázka, byla-li to ona nebo zda to šlo z prdele. To nebylo vidět.

• 24.5.2018  00:46

No ty voléééé, rozmazat si kamošův sifl po ksichtě? Sežrat hovno a zapít to chcankama? Namáčet si chleba s máslem do kundomazu zapařený píče? Vyluxovat jazykem měsíční tvaroh za galuskou? Srandáááá k popukání.

• 23.4.2018  21:52
    Štiky (TV pořad) (2018)

Monikunda je miláček, je boží!

• 21.1.2018  21:42
    Cesta na Hrad (TV pořad) (2018)

Zeman je neskutečná kunda.

• 3.12.2017  12:01
    Silvestr 99 (TV pořad) (1999)

Humus televizní zábavy.

• 22.11.2017  20:55
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

"Osobnost" vraha a recidivisty může zajímat snad jenom debila.

• 26.9.2017  21:43
    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

Proboha, kde tohle kopyto vyhrabali?

• 5.9.2017  22:32

Člověk se neubrání hlubokýmu soucitu k skvělýmu umělci, kterej jistě chytne druhej dech. Ale vyjetej je teda krutě. Těma depresema to hodně vyžírá.

• 24.7.2017  22:48
    Hostel (2005)

Ani srandovní, ani hnusný, ani zajímavý, ani překvapivý, celý takový na hovno.

• 20.6.2017  21:41
    Svět podle Putina (TV seriál) (2017)

Hnusná propaganda o diktátorovi, který zabíjí vlastní lidi. Stone se totálně posral.

• 10.6.2017  00:07
    Mike Hammer (TV seriál) (1984)

Drsňák, kterej v každým díle přefikne nějakou šmudlu. Pokaždý je to osudový setkání a nedalo se jinak.

• 13.4.2017  19:49
    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)

Čůrácký kecy pro čůráky. Zeman je kunda !

• 6.4.2017  22:03
    S kuchařem kolem světa (TV seriál) (2007)

Pohodovej chlápek, co se furt směje a hlavně se nijak nepovyšuje nad všema domorodcema světa. Jakože vypít nějaký halucinogenní pivo vzniklý rozžvýkáním jakýsi kytky v ústech party chlapů a následně naplivaný do jedné nádoby, to bych ale fakt nedal.

• 18.3.2017  17:46
    Vybíjená (2004)

Buzerantská komedie pro buzeranty a o buzerantským sportu. A není to tím, že bych někdy dostal míčem do ksichtu.

• 6.3.2017  21:59
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

Dneska zápas v bahně a playmate ukázala silikonový čtyřky kozy a teď jí všichni chlapci hledaj podprdu. Málem z toho vytekli.

• 2.3.2017  23:09

Pecka jak sviňa. Slizkej a chlupatej a ožralej Suchařípa jako velkej svůdník. To mě prostě poser. Jeden z největších bizárů z českých filmů.

• 16.2.2017  22:57
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

Nejvíc nejtotálnější sračka všech sraček. Stupidní tlachy v šílené koncentraci. Sleduje to moje stará a dycky odcházím a nejraději bych se schoval do protiatomovýho krytu. Hlavním představitelům bych nejraději chrstl kyselinu do ksichtu a usekl nohy. Rory bych přkurtoval k topení a vymrdal do prdele a pak ji rozemlel na kaši. Už držte huby, kreténi !

• 29.1.2017  21:59
    Slunce, seno, erotika (1991)

Miluju tu poslední scénu. Krása. Klasika trapasu.

• 19.1.2017  22:55
    Pouta (2009)

Ondřej Malý a jeho geniální koncert. Tleskám. Ale jinak emočně jeden z nejhnusnějších příběhů a charakterů ever. Pamatuju si tuhle psychodobu.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9