Severní Korea: V mysli diktátora (2021)

Kim Čong-un je magor a úchyl, stejně jako jeho fotr a dědek a nemělo by se mu ustupovat ani o píď...a Trump je idiot, kterej touží akorát po popularitě a je závislej na blescích vod foťáku...ještě, že už je pryč od "čudlíku"...souhlasím s tím, co bylo řečeno, až to v Severní Koreji řachne, nebude to asi vůbec hezký,

Mladí srdcem (2007)

Až budu velmi starý muž, chcu se smát a zpívat a bejt takovej optimista jako parta těchto dědečků a babiček. Tenhle film je emočně nakažlivej.

Smrtihlav (2017)

Jsem naprosto v pohodě odpustit všechny historický nesmysly, o kterejch je tu toho až dost...jsem naprosto v pohodě...a jsu hrdej na atentátníky, kteří odpravili svini německé a polské historie a svini sviní české historie...je ale s podivem, že jeho žena, kurva všech kurev český historie, se dočkala německýho důchodu a dožila s dalším chlapem v klidu ve svým penzionu, kde si dávali dostaveníčka náckové a bývalí esesáci...fuj, to je hnus...

Život Briana (1979)

Nadčasový a pravdivý hraný dokument o životě Ježíše Krista.

Matador (2005)

Líbila se mi hudba, herecký výkony a hlavní hrdina vrah prasečkář. A makám jako obchoďák. To je něco jako snajpr, víte?

Ostře sledované vlaky (1966)

Pamatujete si svoje první zaměstnání, ve kterým se vám něco opravdu povedlo? Já jo a nikdy na to nezapomenu. Mám k tomu až mateřskej vztah. Možná, že se Jiří Menzel cítil stejně ohledně tohoto filmu a nikdy na práci na něm nezapomněl a měl k tomu podobnej vztah. To nevím. Ale vím, že tenhle film nikdy nezapomenu já a beru ho tak.