Vycházející slunce (1993)

Nejlepší role Saena Conneryho. Buď sedí nebo stojí nebo chodí nebo sedí v autě a trousí moudra a významné pohledy.

Špión (2015)

Hodně naivní komedie.

Bastardi 2 (2011) odpad!

Krampol je nejzábavnější. Po něm zádumčivej muž Dejdar, ten je taky komickej a závěrečný rozuzlení příběhu a závěrečná autohoňka s favoritem a jeho bouračkou mě taky rozesmála.

Bájní tvorové: Dračí hrobka (2013) odpad!

Viděl jsem závěrečnej boj s drakem, kterej vypadal jako obří mlok po botoxu hlavy. Následné dialogy mě utvrdily, že kvalita filmu je opravdu bídná a závěrečný uvažování o tom, že by mohl být další díl mě opravdu vyděsilo.

Hokejový zázrak (2004) odpad!

Příběh je super, pamatuju ho, ale totok zpracování je odporně plánovitě patriotický a emocionálně útočný, že to nejde skousnout.

Like House (2021) (pořad) odpad!

V dnešním díle zmizelo auto. Humor jak sviňa. Bylo za rohem.

Svatba na první pohled (2020) (pořad) odpad!

Ona a on ve vířivce...klapka, jedem...opravdu si nedovedu představit, že by tady byl se mnou někdo jinej,..já taky ne, faaakt...blbě, jedem znova...klapka, jedem...opravdu si nedovedu představit, že by tady byl se mnou někdo jinej,..já taky ne, faaakt...blbě, jedem znova...klapka, jedem...opravdu si nedovedu představit, že by tady byl se mnou někdo jinej,..já taky ne, faaakt...blbě, jedem znova...klapka, jedem...mámo, těm to určitě klapne...jak ta klapka...

Karel Gott - Zůstanu svůj (2019) (TV film) odpad!

Král zahraničních předělávek. Určitě dobrej zpěvák, ale...výměnou za kariéru budu držet hubu a makat a platit daně. Na těchto lidech systém stál a přinášeli jim valuty. A nejlíp když zpívali stupidní texty o hovně. On mohl, jiní nemohli, protože jejich postoj nebyl v lati. "V roce 1969 a 1970 jsem se postavil se všemi svými spolupracovníky do řady těch, kteří si upřímně přáli normalizaci občanského i kulturního života v naší zemi, a tento postoj jsem jasně vyjádřil činy." To jsou slova z dopisu, který poslal Husákovi, po svým "útěku" do Německa. A ještě ta anticharta...RIP, mistře.

Zlatá maska (2020) (pořad) odpad!

Masky masek jsou ultra pop art. A televizní zábava dnešní doby? Kdejakej kokot zpívá, kdejaká píča tancuje, kdejakej debil vaří.

Utajený šéf (2018) (pořad) odpad!

Tohle už je úlet. To si fakt dělaj z diváka piču. Jakože nikdo nic neví, a co ten štáb kolem? Jde pouze o reklamu na firmu, ve které se "to děje". V každým záběru minimálně 3 loga firmy. Dnes firma na mobilní hajzly. Prasárna totok. Nechápu to hodnocení tady, to jim fakt ten odpad někdo žere?