Bílá smršť (1996)

Nudný a táhlý jako ranní hlen. Ani bouřka to nevylepšila.

Singl Švindl (2022) (pořad) odpad!

Proč jsou čínský nudle v baráku znakem toho, že je Rony ženatej? Já jsu sám a mám jich jak nasráno.

Trumpova show (2020) (seriál)

Donald Trump a jeho okolí jsou mašina na sračky.

Mezi COOLky (2022) (pořad) odpad!

Hra na Českou sodu? Aha, tak to jo...

Benga v záloze (2010)

No jako sranda to je, povedená taškařice. Pobavilo.

Nejtemnější hodina (2017)

Za mě pět hvězd, i přes kritizovanou scénu v metru a závěrečnej jásot všech, kteří do tý doby byli proti němu. Ale je možný, že to tam muselo bejt, protože to tak asi bylo a Churchill sjednotil všechny. Nevím. Za mě super film, kterej rozhodně stojí za zhlídnutí. Příběh o obdivuhodné odvaze.

Střepiny (2002) (pořad)

Dávám 4 body za reportáže z válečné Ukrajiny.

Jackass: Děda Mizera (2013) odpad!

Do prdele, hvezdičkáři, to nikdo z Vás nevidí, jak je to všecko nahraný? Zamysleli jste se na chvílu nad tím, kde všude musely být kamery, kterejch si "nikdo nevšim" a  jak se muselo všechno připravovat? Prostě Policie v akci a "překvapenýma" komparzistama z ochotnickýho divadla Horní Lhota. Trapas jak sviňa a vy jste naletěli. Příběh o hovně.

Máme rádi Jardu (2022) (pořad) odpad!

No tak tohle fakt jako neee...vyhulpérní šou s Jarinem, všichni rozesmátí se smějou všem svým fórkům, co slovo, to perla, publikum nadšeně hýká, Jarinovy bejvalky roztahujou kundy, Kuba, Koita a Libor nastavujou kaďáky...hodnotím po půl hodině, víc opravdu nedám.

Bláznivá moudrost (2011)

Skvělý dokument o bytosti, která neměla obdoby. Klaním se před jeho moudrostí. Je dar, že můžeme žít v době, kdy jsou mezi námi.