• Pohádka

Matky (2021)

Jakože mám české komedie ráda, tak tohle bylo pojednání o čtyřech blbkách. Fakt netuším, co tím básník chtěl říci. 2,5*

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Jako... mě to vůbec nebavilo. Joo, obsazení bylo skvělé, herec vedle herce a sem tam vtip, ale jako celek nic moc. 2,5*

Tři přání pro Popelku (2021)

Ta atmosféra středověku je tu jedinečná. Nikde dosud nebyla tak hmatatelná, představitelná a uvěřitelná jako tady. Krásná herečka i scenérie. Přesto se příběh vleče a zbytečně dlouhé záběry trochu nudí. Pobavila mě přítomnost černocha, stylisty, invalidy a gayů. To se hned tak nevidí. Jako by se to samo nebralo úplně vážně. A hudba na plese byla víc než jen inspirovaná 3,5*

Yes Day (2021)

Nelíbí se mi ta americká přehnanost a nereálnost. Zničí auto, televizi, dům, ale všichni jsme šťastní a všechno je OK, hlavně že se máme rádi. Jinak pohoda film. 3,5*

Zásek (2021)

Zase taková pecka to nebyla. Čekala jsem to vtipnější a méně dramatické (domovník) a bláznivé (doktor). Ale vtipné to bylo, nepochybně. (Danny Boon) 2,5*

Brave New World (2020) (seriál)

Já to nepochopila. Věřím, že ti, co četli knihu se neztratili a obohatilo je to o vizuál. Kdo ji však nečetl, se ztratil v nevyřčených myšlenkách a nevysvětlených náznacích.