• Pohádka

(Ne)zadaní (2013)

Ono to vtipný je, ale tak nějak skrytě. Buď za to může dabing, nebo nevím. Hlášky jsou dobré, ale nejsou v tom filmu skoro vůbec postřehnutelné. Škoda. 3,5*

Největší showman (2017)

Miluju muzikály a tento není vyjímkou. :) Taneční čísla byla úžasná, akorát mi trochu přišlo, že se to do prostředí trochu nehodí. Jenže tohle vlastně není obyčejný film. A jako muzikálu mu naprosto nic nelze vytknout. Písničky byly skvělé a výkony výborné. Tohle je prostě přesně můj šálek čaje. 4,5*

Na Hromnice o den více (1993)

Tehdy (rok 1993) to bylo asi originální, ale mě to prostě nebavilo tak, jak jsem podle hodnocení čekala.

Coco (2017)

Opravdu jeden z těch nejpovedenějších animáků. K nejdokonalejšímu hodnocení mi chybělo trochu více humoru, ale ono by se to asi do tohoto tématu úplně nehodilo. Bylo to super a nejlepší bylo překvapivé rozuzlení. 4,5*

Tvář vody (2017)

Dojem "hm, ok", ale nic extra. Film mi nepřijde naprosto ničím tak zajímavý, jak se z něj dělá. Průměrný film.

Cizinec ve vlaku (2018)

3,5* nebylo to špatné, ale na konci už jsem si říkala, co je to za blbost, když tam vlaky létaly vzduchem. Natočené to bylo chvílemi hodně zajímavě, různé nezvyklé záběry byly poutavé, ale nakonec jsem si odnesla dojem, že toho bylo příliš.

Con Air (1997)

4,5* nelíbilo se mi akorát, jak na konci roztřískali polovinu LV. Bez toho by se to klidně obešlo.

Hráči se smrtí (2017)

Působilo to na mě lépe, než 27 let stará předloha, nicméně na základě tohoto tématu by se dalo vymyslet něco mnohem zajímavějšího.

7 životů (2017)

Velmi originální. I když bylo od začátku jasné, kde je zrada, přesto film dokázal být zajímavý. Dystopie mají prostě vždycky co nabídnout. A na hlavní herečku se nešlo vynadívat, je skvělá!