• Krátkometrážní

Něco jako komedie (2010)

Pane, dej mi sílu změnit věci které změnit mohu, odvahu přijmout věci které nemohu a moudrost, abych je od sebe rozpoznal.

Pýcha a předsudek (2005)

I still can't believe what he said about you. - Mr Darcy? I'd more easily forgive his vanity had he not wounded mine.

Až tak moc tě nežere (2009)

Měla jsem chlápka, kterej měl v práci hlasovou schránku, tak jsem mu volala domů. No a on mi potom poslal e-mail na BlackBerry, tak jsem mu poslala textovku na mobil a on mi odpověděl na mou domácí mailovou adresu, a pak se to vymklo z ruky. A mně se stýská po čase, kdys měla jedno telefonní číslo a jeden jedinej záznamník a ten záznamník měl jednu mini kazetu a na té mini kazetě buď byl vzkaz od nějakýho chlápka nebo nebyl. Teď musíš lítat a kontrolovat nejrůznější portály, abys byla odmítnuta 7 různýma technologiema...Vyčerpává mě to.

Marley a já (2008)

Psovi je jedno jestli jste bohatí, chudí, chytří, hloupí, oškliví, hezcí - dejte mu srdce a on vám dá své.

Sněženky a machři (1982)

S tím, čeho se na nás dopustili jiní, s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.

Láska nebeská (2003)

Nekupujte si drogy! Staňte se popovou hvězdou a lidé vám je budou dávat zadarmo.

Mother and Child (2009)

Věřím v to, že když se narodíme, pocházíme z ničeho. A když zemřeme, tak se zase vrátíme do nicoty. To, čeho v životě dosáhneme je výsledkem naší vůle a štěstí, síly osobnosti a průbojnosti.

Výměna (2008)

Lidé se nemění...

Drive (2011)

Čekala jsem teda rozhodně víc. Celkem mi uniká, jak se může řadit mezi akční filmy, vždyť až na prvních tak 15 min se tam skoro nic nedělo! Každá scéna byla nesmyslně natahovaná a některé scény na mě byly až moc "brutální" a přihlouplé. Takže dost slabé 4* a to jen díky Ryanu Goslingovi a závěrečné písničce.

Camino (2008)

Jestliže někoho máme rádi a neřekneme mu to, tak k čemu nám ta láska je?