PamPero 1

okres Hodonín

2 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 24.12.2019  01:32

To samé v bledě modrém jako jednička, ale funguje to kupodivu pořád stejně dobře. Má to jak vizuální, tak dějové nápady a na celém Zombielandu je krásně vidět, že ty lidi to baví, ať už před kamerou nebo za ní. 70%

• 23.12.2019  21:52
    Code 8 (2019)

Svým námětem to připomíná X-meny nebo nedávné Freaks. Upoutávka (Code 8), díky které prakticky vznikl tento film, celkem slušně fungovala, ale měla deset minut. Tenhle celovečerák od Chana má minut skoro sto a to je problém s takhle napsaným scénářem. 50%

• 23.12.2019  18:57
    Stehlík (2019)

Ansel Elgort je stejně průměrný jako celý Stehlík. Strašně dlouho jsem neviděl, tak moc obsahově prázdnej film, který se ještě ke všemu tváří strašlivě chytře a mysteriózně. Ve skutečnosti to chytré není vůbec a vylézá z toho patlanina, která neví čím chce vlastně být. 30%

• 23.12.2019  15:42

Jako někdo, kdo nemá vztah k víře jsem se toho pochopitelně bál, ale potěšilo mě, že naprosto zbytečně. The Two Popes jsou velice zručně natočenou a především skvěle zahranou dvou hodinovou konverzací, která se dosti podobá nedávnému filmu Hovory s TGM. Oba filmy mají však jedno společné...nabídnou nám toho strašně málo. 60%

• 23.12.2019  15:19
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Jako člověk nepolíbený hrou a knižní předlouhou jsem byl nadšen pouze z prvních tří dílů. Každý další díl byl jen natahovaná a ještě k tomu špatně vyprávěná, nepřehledná nuda. Již několikrát zmiňované CGI mi přišlo relativně ještě adekvátní a nikterak mě až na výjimky nerušilo. Henry Cavill dostal a zahrál s přehledem zatím svoji nejlepší roli a jeho příběhová linie mě bavila ze všech příběhových linií nejvíc. Velká škoda, Zaklínač mohla být seriálová událost roku, kdyby to ale končilo třetím dílem.

• 22.12.2019  14:56

Zbytečné a hlavně obsahově naprosto prázdné až iritující pokračování, které nezahraní ani slet známých songů ve stopáži. Kouknout na to optikou malého dítěte, tak možná budu podstatně spokojenější. Dvě povadlé péra z pěti :) 30%

• 21.12.2019  17:44

Murphy is back! Dolemite Is My Name je životopisný, velmi obscénní snímek, kde postavu Dolemita velmi dobře a přesně ztvárňuje Eddie Murphy. Murphymu role sedla a je to setsakra vidět. Škoda jen, že Dolemite hraje víc na cenovou strunu a nejde víc divákovi naproti. 60%

• 21.12.2019  11:52

Scifi béčko, kterému by slušel větší rozpočet. Pomohlo by to především výpravě a lepším hercům (musím ale uznat, že na holky se koukalo pěkně). Time Trap tím pádem zaujme jen "neokoukaným" námětem a to je málo. 60%

• 21.12.2019  11:48

Největším problémem nové trilogie Star Wars je velmi slabý a špatně vyprávěný příběh a od Disneyho to beru jako jeden velký fail. Postavy zůstali nezajímavé a osudovosti se nedočkáme vůbec. Ještě že tu je Abrams, který ze Vzestupu Skywalkera alespoň vykouzlí zábavnou a řemeslně velmi slušnou popcornovku. Pro velký fanboye tahle trilogie není a jako zakončení nejočekávanější vesmírné trilogie je to slabé, hodně slabé.

• 19.12.2019  00:28
    The Room (2019)

Velmi zajímavý scénář, který ale bohužel v mých očích docela pohřbívají nelogické lapsy obou hlavních postav. Je to trochu škoda, protože The Room mohl být i něco víc, než mysteriózní béčko. Alespoň se v něm celkem dobře ukazuje Olga Kurylenko, která dokazuje, že umí i hrát. 60%

• 18.12.2019  19:31

Herci nudní, děj slabý, triková a zvuková stránka je to nejlepší ve filmu. 40%

• 18.12.2019  17:30
    Máma (2019)

Octavia to skvělé táhne a nebýt ji, je to jen laciný horůrek. Škoda, že to ničím nepřekvapí. Scénář, zvraty a vše okolo je strašně tuctové. 60%

• 18.12.2019  17:25
    Freaks (2018)

Nechytlo mě to, chválím povedený námět, avšak samotná realizace byla jalovější. Šlo to udělat lépe a to o dost! 60%

• 15.12.2019  19:02

Crazy akčňák, crazy Bay. 6 underground není dobrý film a jeden z nejslabších od Baye a proto se v podstatě stydím, že jsem si to užil :) Ono se na to prostě krásně kouká a dobře to vypadá a to někdy stačí ke štěstí. Můj guilty pleasures! 70%

• 6.12.2019  23:19

Skvělý černý humor, skvělé ústřední duo Johanssonova a Driver a skvělý scénář. Asi nikdy v životě by mě nenapadlo spojit tyhle dva do role manželů, ale funguje to skvěle a oba to táhnou s přehledem. Dlouho nepamatuji, že by mě takhle bavili dialogové scény a že bych se těšil na další. Fajn film a určitě jeden z těch lepších, co momentálně vychází z Netflixu. Palec nahoru!

• 4.12.2019  12:29

Dneska už se tohle moc netočí a je to škoda. Fajn thriller se Sam Worthingtonem v hlavní roli je sice předvídatelný až běda, ale stokrát raději si od Netflixu pustím tohle, něž jejich padesátou variaci romantického filmu. Brad Anderson se začíná pomalinku ukazovat jako solidní řemeslník. 60%

• 2.12.2019  22:53
    City of Lies (2018)

Fandové rapperů Tupac a Notorious B.I.G budou nejspíš spokojení, ale běžný filmový konzument nikoli. Kriminálka v čele s Deppem a Whitakerem má nesmírně pomalé tempo a to ji láme vaz. Občas potěší prostřih na reálné záběry, ale je to málo. Furman nikdy nebyl nějaké eso v oboru. 50%

• 2.12.2019  15:46

Ruka hledá po městě svého majitele, jak to asi dopadne? Originální, atmosferický a na zamyšlení hodně slušný francouzský animák. Dan Levy tady dost povážlivě vykrádá Zimmera z Posledního samuraje a ta hloubka příběhu zase tak hluboká ve finále nebude o kterou se to snaží. Nicméně originalita se cení a to někdy stačí. 70%

• 2.12.2019  15:22
    Irčan (2019)

Scorsese to pořád umí, ale stejně mi nikdo nevymluví, že se podstatně více stříhat mohlo. Už to není ta chlapácká gangsterka (viz. Casino, Goodfellas), protože zkrátka ty roky poznat jdou, ikdyž se digitálně omlazuje o sto šest. Příběhově je to také slabší a už to bylo jinde a lépe. První dojem tedy relativně zklamání, ale uznávám, že to ve mě alespoň malinko zraje. 70%

• 2.12.2019  15:03

Okatá kopírka 96 hodin, která je samozřejmě o level jinde. Stallone to celkem táhne, ale nevěřil jsem mu to ani sekundu, vypadal mnohdy směšně, naštěstí díky rychlému střihu a krvavým scénám si nakonec "respekt" získá. Logické chování všech postav je hrozné a sráží do výsledný dojem. Kdybych tento typ filmu neměl rád, tak jdu níž. Nejslabší díl série. 50%

• 2.12.2019  14:53

Nechytli mě postavy, nechytl mě příběh, vlastně mě tu nechytlo skoro nic. Akce je dost a řemeslně je v rámci možností dobrá, ale celé to postrádá alespoň slušnou atmosféru...40%

• 30.11.2019  12:11

Určitě to není o moc pitomější, jak nedávný vánoční film The Knight Before Christmas, který byl také z Netflixu. Je to prostě jen hrozný kýč a ještě k tomu ani ne moc zábavný kýč. 30%

• 29.11.2019  22:56

Slušné svou atmosférou a hereckými výkony, slabé ale svým scénářem a pomalým tempem. Vyloženě to neurazí, ale ani to nenadchne. 60%

• 28.11.2019  18:26

Letos jeden z nejlepších animáků, který má fajn příběh, hodně slušnou vizuální stránku a především se to odehrává na neokoukaných a vizuálně nápaditých lokacích. Spokojenost a 80%

• 26.11.2019  00:52

Lady and the Tramp z 50. let mělo kouzlo kresleného filmu a taky to bylo o třicet minut kratší. Tohle žádné kouzlo nemá a chvílemi to strašně nudilo. CGI animace zvířat jsou většinu filmu na dobré úrovni. Proč ale tenhle remak vlastně vzniknul? 40%

• 24.11.2019  17:25

Jumanji styl do deseti let, ti starší se budou nudit. Popravdě jsem ale čekal, že to bude horší. Mladí herci celkem ok.

• 24.11.2019  12:22
    Le Mans '66 (2019)

Rivalové byli více strhující, režijně nápaditější, emociálnější, lépe pracovali s postavami a navíc měli skvělou hudbu od Zimmera. Tady mi všechny tyhle aspekty chyběli. Stále se ale jedná o řemeslně velmi dobrý závodní film. Pokud ale čekáte, že tam každých dvacet minut bude automobilový závod nebo akčnější scéna, tak budete nejspíš odcházet zklamaní. Žádné The Fast and the Furious to není. Bale s Damonem jsou skvělí a dobře si sekundují. Nemohu se ale ubránit pocitu, že jsem čekal trošku víc. 70%

• 22.11.2019  23:48

Super námět, velmi dobře propracované postavy a skvělý nadhled, to všechno dělá z Krvavé nevěsty fajn podívanou. Škoda jen, že to ke konci trošku zpomalí a nešlape to víc. I tak je to takový menší guilty pleasure tohoto roku.

• 22.11.2019  19:06

Krásná příroda a průměrný příběh, více nedostanete. Tři sloni z pěti.

• 22.11.2019  18:46

Slabé, hodně slabé. Neobstojí to pořádně ani jako vánoční film a ani jako romantická komedie. Hodně nenáročný divák možná bude spokojen. 40%

<< předchozí 1 2 3 4