Yoda sama

Dávid Gajdoš

Slovensko

1 5 9 12 13 14 15 16 následující >>
    • 2.7.2011  13:14

Wrong at so many levels. Ale aj tak je tento chuchvalec stále ojedinelý zjav. 6/10

• 25.6.2011  20:05

Charizma 100% Cottona válcuje celý film inak je to veľmi zvláštna báchorka. Ako keby sa to každým dielom zhoršovalo. Uvidíme či Prvá trieda uspeje...

• 25.6.2011  11:39
    Gauneři (1992)

Načo robiť 150 miliónovu výpravu keď k dokonalosti stačí jedna reštaurácia, jeden sklad a 2-3 ulice, a trochu viacej kečupu??

• 9.3.2011  15:28

Od slova do slova a od obrázku do obrázku prepísaný komix ktorý je perfektný, tým pádom ten film nemôže u mňa zlyhať. Udivujúce podoby postáv z komixu s hercami, pričom ide o väčšinu z Rodriguezovsko-tarantinovského castingu s ktorými sa im asi pracuje najlepšie. 7/10

• 4.3.2011  21:58

Statický záber na chodbu s padnutými vajíčkami. Statický záber na gauče. Statický záber na polonahú Naomi. Statický záber na izbu s mozgovňou na stene. Statický záber na "uteč a zachráň nás". Statický záber na moju vypučenú, okatú a šokovanú tvár. Kedykoľvek, akokoľvek, vždy. "Prečo to robíte? Prečo nie..."

• 25.2.2011  19:37

Jim Carrey to má zlé. Všetci ho prirovnávajú ku komediálnej postave ale to v čom je najlepší si ho nevšimnú. Carreyho dramatické role sú pre mňa v kinematografii nenahraditeľné. Rovnako ako tento film.

• 30.1.2011  14:49

Nikdy nekončiaci boj dobra so zlom v tej naj(ne)čírejšej podobe, v jednej stratenej duši, tak ako som si to zamiloval a už nikdy inak.

• 30.10.2010  22:26
    School days (TV seriál) (2007)

Kind of usual school days. Keď sa na záver viacmenej už len smejete, že ta desivá naivita postáv a z reality vytrhnuté chovanie viedlo presne ku krvavému vrecu pri zapadajucom slnku, uvedomíte si, že tých šesť hodín psychohrátok za to možno aj stálo.

• 16.10.2010  21:19

Môj najoblubenejší výplod z Japonska na ktorom som vyrastal :)

1 5 9 12 13 14 15 16 následující >>