Bejbinka

Bejbinka

okres Most
druh zvaný žena


9 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

  Srdcová záležitost. Všechny díly miluju, ale tenhle třetí je the best!!!

 • poster

  Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

 • poster

  Příchozí (2016)

 • poster

  Císařův pekař - Pekařův císař (1951)

  Geniální klasika s mým oblíbeným moudrým Janem Werichem v hlavní dvojroli. Ano...i když mám filmy na DVD, nadšeně je sleduju v každé televizní repríze už více, jak dvacet let, a stejně mě neomrzí. Říct, že tyhle filmy miluju, to perfektně vystihuje. Ještě musím zmínit Natašu Gollovou, která je tu prostě nádherná!

 • poster

  Čarodějky z Eastwicku (1987)

  Film je o rok staší, než já, ale můžu vám říct, že jsme ho v sedmi letech uměla celý nazpaměť a to nekecám. Moje nejoblíbenější pasáž byla ta, kde Cher nadává Jackovi Nicholsonovi, který se před ní "svůdně plazí" po své luxusní posteli ve své luxusní vile na svém ohromném pozemku, kde čůra na volavky. Na film jsem koukala denně a zanechal ve mně nesmazatelné stopy a naučil mě i pár sprostých slov :o) Prostě mě ovlivnil a vyrůstala jsem s ním a porovnávám s ním všechny filmy s podobnou tématikou a ještě žádný ho nedostihnul. Špičkový film a naprosto úžasnými herci, hereckými výkony, hudbou a koncem. Jen bych chtěla ještě napsat, že dubing s Bartoškou jsem nikdy nezkousla a asi nikdy nezkousnu...naprostá hrůza!!!!

 • poster

  Lepší pozdě nežli později (2003)

  Moje nejmilejší komedie na světě. Jediný film, kde mi Keaton přijde úžasná, protože v jiných jí vůbec nemusím.

 • poster

  Prázdniny (2006)

  Prázdniny...příjemná doba, který je v nenávratnu, ale tenhle film mi ji vynahrazuje. Cameron Diaz...pro mě asi nejlepší komediální herečka. Je vtipná a ještě se na ní hezky kouká. Možná, že hlavně díky ní mám tenhle film tak ráda...ale přesněji řečeno na tomhle filmu se mi líbí všechno. Jednak žánr, pak téma, obsazení a scénář v neposlední řadě hudba, která do filmu sedla, jak pr*** na hrnec. Moc mě baví a jelikož už jsem ho viděla opravdu hodněkrát tak vím, že mě vždycky dokáže vytáhnout ze špatné nálady a to je poklad!

 • poster

  Sex ve městě (2008)

  Každá je jiná a přece jsou všechny úžasné. Pro mě nejlepší seriál a obstojně navazující film. Jsem prostě velká fanynka a ty 4 vtipný ženský miluju!

 • poster

  Strážci Galaxie (2014)

 • poster

  V hlavě (2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace