Special One

Tomáš Vodička

okres Kladno

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 13.8.2019  23:24
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

Daenerys za bouře zrozená z rodu Targaryenů, právoplatná nástupkyně železného trůnu, zákonitá královna Andalů, Rhoaynů a Prvních lidí. Protektorka Sedmi království, stříbrná paní, královna Meereenu, princezna dračího kamene a matka draků. Khaleesi Velkého trávového moře, nespálená, rozbíječka okovů a taky pěkná píča, které ve finále rupne v kouli a pokropí všechno a všechny. A ten, co jí nejvíc miluje, Jon Snow, který vlastně není Jon Snow, jí propíchne jak buřta. Toho, co psal poslední sérii, bych poslat k noční hlídce.

• 4.8.2019  12:47
    Hra o trůny - Série 7 (série) (2017)

Sedmá série je to nejlepší, co dnes může člověk nebo holka vidět v seriálové tvorbě. Samozřejmě s výjimkou Breaking Bad. Nevím jak to skončí, ale vím, že na železném trůnu může být pouze jeden člověk. Heisenberg!

• 27.4.2019  21:41

Ona ho nemiluje, pak miluje, on ale neví, že ho miluje a když zjistí, že ho miluje, tak už miluje jinou. Jsou tam i jiné postavy, které milují a jsou milovány, to už jsem se začal ztrácet... Občas se objeví Orlando Bloom! Na konci, po dvou hodinách, přijde největší pecka, velký zvrat! Dá jí pusu. Pak jí ho tam asi foukne, ale to se dozvíme až v pokračování Píchat bez předsudku.

• 27.4.2019  16:21

Tak a je to tady! Po 21. filmech došlo k vystříkání téhle buzerantské ságy, kde hoši (čti buzeranti) v modrých slipech přepytlíkujou ty zlé v červených. Mezi tím, se jako vždy, trochu pomazlí, poškádlí a nakonec si to všechno vyříkají v digitální prcačce na konci, která je jak vystřižená ze Sráčů vesmíru s obřím rozpočtem. Nikdo se netrápí, že by divák mohl být starší 12. let a mít IQ větší než antilopa. Perou do Vás jednu fičuru za druhou. Třeba sedím u večeře, dojíždím kyblík z KFC, a ejhle, vymyslel jsem stroj času. Navíc v takovém ležérním duchu. Položím kostičku, podrbu se na koulích a utrousím nějaké těžké slovíčko, co jsem onehdy slyšel na Prima Zoom. Vím sice píču, co to znamená, důležité ale je, že se vrátím v čase a udělám tam nějakou eskapádu u které se budou všichni řehnit jak retardovaný (konkrétně řada H, sedadlo 18). Některé hochy (opět čti buzeranty) už tohle čtyřprocentní čůrákování nebaví, nepodepsali smlouvu na "pokračování" a třeba z takového Kapitána Kokota, teď bude Kapitán Negr. Neumím si představit takové pokračování. Představa jak ten necharismatický sběrač bavlny bude běhat v modrých slipech, štítem a honit nějakého ještě většího dementa, v největších posrávačkách, co kdo kdy viděl, mi nahání hrůzu.

• 8.4.2019  09:08
    Skleněný (2019)

Vyvolený, rozpolcený, skleněný. Ještě doplnil nudnýho, na konci debilního a bylo by to komplet.

• 1.4.2019  11:29

Přiznejte si, nehrát tam Mel, bylo by to v jiných číslech. Kecací, bez mála tříhodinový film, utáhne jen Tarantino.

• 1.3.2019  12:47
    Waco (TV seriál) (2018)

Na jedné straně zfanatozovaní vidláci. Na druhé militantní hovada.

• 5.1.2019  18:38
    Méďa 2 (2015)

"Holky péra nemaj, jsou to kluci s kozama"

• 4.12.2018  10:38
    Lukas (2018)

Žán Kloub po x letech v hlavní roli a není to úplně k zblití. Chvílemi to připomíná i film. Škoda jen, že na starý kolena už nezvedne pořádně ani ty hnáty.

• 25.11.2018  20:17
    Creed II (2018)

Nejdřív Creed, pak Drago a ve trojce si to mohli rozdat proti sobě. Nic by předem nebylo dané. Takhle ubrečenej, věčně ukřivděnej bubák dostane po tlamě, odjede do pouště, mlátí tam kladivem o zem, vrátí se a za pochodu negerskýho hip hopu to všem natře.

• 10.11.2018  01:37

Celou dobu jsem přemýšlel, jestli si ten Dán ze mě dělá prdel nebo to myslí vážně.

• 5.11.2018  09:47

Spike Lee, není to ten opičák, co se nezúčastnil předávání Oscarů, protože jsou málo černí? Kopání do Trumpa je ubohý i na tohohle frustráta.

• 28.10.2018  19:14
    La casa de papel (TV seriál) (2017)

Ministerstvo zdravotnictví by mělo varovat, že se seriál může způsobovat těžkou závislost. Lituju, že jsem to stahoval. Kde to můžu zpětně zaplatit? Od dob Dextera a Heisenberga nejlepší seroš.

• 3.9.2018  21:08
    Potvora (2017)

Prej Potvora. Debil to byl. Frajerka se nasáčkuje k debilovi, vyhází mu všechny věci a místo toho, aby jí debil chytnul za kozy a pověsil do průvanu, tak jí naprcá a udělá dalšího debila. Já neřikám, prdel měla dobrou, ale rozesrat si kvůli tomu život?

• 4.8.2018  11:31

U De palmy visel za koule v centrále CIA. U Wooa baletil mezi holubicemi. U Abramse nevím, protože to prasácky sestříhal a bylo píču vidět. Čtyřka byla děsná legranda od režiséra Úžasňáků a do posledních dvou dílů museli nasrat super agentku s kundím ksichtem vystřiženou jak z Marvelu. Přepálená stopáž. Záporák, co má hubu plnou konců světa, aby to v závěru celý promrdal. Nebýt soundtracku z Temnýho rytíře stálo by to za hovno.

• 23.7.2018  09:47

Černoprdelníci se toho nikdy nebáli. Čekal jsem, že naloží i tu svou dceru. Nenaložil.

• 23.6.2018  12:25

V kostce. Miliardář si napere do sklepa deset dinosaurů, kteří překvapivě utečou a Jeff Goldblum prohlásí planetu za jurský svět. Po Smrtonosné pasti, Hvězdných válkách a Terminátorovi přišel na řadu i Jurský park. Není to recyklace jako před třemi lety, tohle je totální úlet.

• 11.6.2018  10:55
    Pomsta (2017)

Ale prdelka dobrá, ne? Škoda, že se to nedá říci o zbytku. Holka běhá po poušti s čurákem v břiše. Bez jídla, bez vody a nejen s dírou v prdeli. Dlouho už jsem neviděl film bez negra. Je ale pravda, že tohle nemělo oscarové ambice, tak proč tam cpát plantážníka.

• 31.5.2018  11:28

Je z toho cítit, že to zase mastili v kouzelném světě Volta Diznyho. Na začátku je Hanova zásuvka slabá, naivní dívčina, jak z Medvídka Pú, a na konci, jak mávnutím světelného meče, nejvíc Jedi Mástr, která by si povodila na kozách i Palpatina. Han "nevím, jak se jmenuju" Solo, je ve filmu celkem za čuráka. Proč ve SW nikdo neví, kdo je čí fotr? To tam šukaj jak v Demolition Manovi přes helmy nebo jak?

• 27.4.2018  22:45

Tak si to shrňme. Dvě a půl hodiny čumíte na ultra drsňáka s bobrem na bradě, který lítá po galaxii a sbírá barevný kamínky. Já jsem to nakonec pochopil tak, že ten, kdo získá nejvíc kamínků, tak vyhraje. Na jedné straně galaxie staví Hvězdy smrti a na druhé sbírají kamínky. Ach jo. A do toho, jako vždy, se dvě party buzerantů mezi sebou kočkujou, aby nakonec spojili síly a... a unudili mě k smrti. Jen se divím tomu, že když už někomu z Marvelu narostla alespoň jedna koule a rozhodl se zeštíhlit řady čtyřprocentních hrdinů, tak proč ne ikonicky?

• 5.4.2018  11:48

Jestli někomu stačí koukat jak parta kidů mastí virtuální realitu a do toho burácí vypalovačky z 80. let, tak ať si pustí Jirku Krále nebo podobnýho vypatlance. Já si raději zopáknu Matrix.

• 26.3.2018  10:59
    John Wick 2 (2017)

Podle Pomothyho skoro nejlepší akční film ever. Podle mě nejlepší akční film víkendu a to jenom proto, že jiný jsem neviděl. Vždyť v podobném béčkovém hnoji hraje Statham desetkrát do roka.

• 10.3.2018  10:43
    Tvář vody (2017)

Kráska a zvíře nebo raději humusačka a ještě větší humusák. Proč se někdo sere s dokonalými retro kulisy, když tam pak narve nejnaivnější story o tom, jak si uklízečka odskočí na píchačku k netvorovi? A na pokračování Zachraňte Willyho jsem už neměl sílu, tak jsem v půlce kliknul na konec. No, a co jsem neviděl, ti dva velbloudi si dali hudlana a tím ta sračka skončila.

• 10.3.2018  10:28

Maminky odvezou děcka do školy a pak o tom 50 minut žvaní. Vítrspůn nezavře hubu, co je v záběru. Strašný. Jo, a stane se tam vražda, což ale nikoho nesere. Mě taky ne, takže nemám důvod se s touhle "Ulicí" dál trápit.

• 10.2.2018  13:06

Při natáčení Armageddonu se člen štábu zeptal Míši Bájů, jestli by nebylo jednodušší udělat vrtáky z astronautů než naopak. Být někdo stejně aktivní tady, tak se nenatočí ani hovno. Tohle nemohl napsat nikdo střízlivý. Nemohli prostě použít formát ala Casey Ryback?

• 8.2.2018  14:15

Jeden z těch filmů, kde si odškrtáváte, to jsem už viděl, tohle taky, tohle sice ne, ale vidět jsem to nemusel. Vypadá to jak epizoda ze seriálové Hvězdné brány, kde máte loď na sračku, ale spojením dvou drátků na konci, se přesune energie z prdele do jiný prdele a už to jede. A ten konec, ty vole. Zítra natočím cestu do práce. Na konec dám příšeru nebo šéfa a nazvu to Klovrfíld Rýloudyt.

• 29.1.2018  11:37
    Vzteklina - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2018)

Pustina to není, stejně jako ČT není HBO.

• 3.1.2018  09:40

Dýchly na mě devadesátky. Tajná sekce 2 a ještě tajnější 4. Těmhle děsně tajným sekcím šéfuje tajný dvacetiletý frajer s beďarem místo hlavy. Než se vůbec začne budovat nějaká atmosféra, už se to tam mydlí hlava nehlava.

• 14.12.2017  09:54

Zítra dám výpověď a stanu se rytířem Jedi. Dnes může být Jedi kdejaký kréten, a když to nevyjde, tak konvertuju k temný straně, tam se jako kretén taky neztratím. Abrams neměl koule. Natočil sterilní sračku kopírující Novou naději. Johnson koule má. Na krku. Musí to být macek. Zbavit se nejzajímavějších postav a dát do první linie frajery z Dawsonova světa. Na to musíte mít místo hlavy opravdu čuráka. Četl jsem x teorií o Snokeovi, nejzajímavější postavy z dnešních SW. Kdo je, odkud se vzal... Sami tvůrci to nevědí. Takhle vypadá Disney a jeho kouzelný svět. Jděte se vysrat. Desítky let se soustředíte na Gumídky a u toho jste taky měli zůstat.

• 21.8.2017  08:57

Mně je těch Asiatů stejně líto, když vidím ty Asiatky bez koz.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14